Wieczorny relaks – zadbaj o ciało i umysł

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Po długim pracowitym dniu jedyne o czym marzysz to odrobina relaksu? Doskonale się składa. Najbliższe warsztaty online to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą porpawić swoje samopoczucie i zadbać holistycznie o swoje ciało.

Transmisja zajęć odbędzie się 22 stycznia na stronie wydarzenia na Facebooku. Zajęcia rozpoczną się od ćwiczeń tzw. „Jogi twarzy”, których celem jest porawa krażenia oraz elastyczności skóry. Dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia z pewnością przydatne będą ćwiczenia na zdrowy kręgosłup z elementami jogi. Taki zestaw aktywności nie tylko pomaga wzmocnić mięśnie kręgosłupa, ale też rozładować wewnętrzne napięcie i stres. Ważnym elementem treningu będą również techniki oddechowe, które pomogą uczestnikom dotlenic organizm. Zajęcia zakończą się ćwiczeniami relaksacyjnymi, których celem jest wyciszenie i wewnętrzny spokój. Organizatorem warsztatów jest MAL Samogłoska Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie.

O prowadzącej

Zajęcia poprowadzi Sylwia Buczak, instruktorka jogi, zajmująca się również relaksacją, technikami oddechowymi oraz ćwiczeniami na zdrowy kręgosłup. Swoje doświadczenie zdobywała biorądz udział w licznych warsztatach w kraju i poza nim. Swoją wiedzą i umiejętnościami zdobytymi m.in. w Indiach dzieli się z innymi w ramach licznych warsztatów i projektów. Jest również założycielką Fundacji Life Change, której celem jest promowanie zdrowego, harmonijnego i aktywnego życia.

Fot. Karolina Grabowska/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co może świadczyć o depresji?
/
Co może świadczyć o depresji?
Depresja to jedna z najpopularniejszych chorób XXI wieku. Dowiedz się, jakie są jej przyczyny, jak się ją leczy i w jaki sposób możesz sobie pomóc – niezależnie od tego, czy chorujesz, czy uczestniczysz w życiu chorego, wiedza może okazać się najważniejszym krokiem na drodze powrotu do zdrowia.
Największy Festiwal Pracy już w przyszłym tygodniu!
/
Największy Festiwal Pracy już w przyszłym tygodniu!
JOBICON odbędzie w formule on-line, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne.
Kto musi posiadać kasy fiskalne?
/
Kto musi posiadać kasy fiskalne?
Kasa fiskalna nie w każdym przypadku jest obowiązkowa. Są pewne reguły, według których nie trzeba posiadać kasy fiskalnej.