Jak gwiazdy dbają o formę w czasie pandemii?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zamknięte siłownie, baseny i klubu sportowe to miejsca, z których gwiazdy dbający o formę nie mogą teraz korzystać. Jednak celebryci znaleźli sposób na domową aktywność fizyczną. Oto znane postacie, które dzielą się swoimi ćwiczeniami w czterech kątach.

Jennifer Lopez

Amerykańska piosenkarka jest jedną z najbardziej wysportowanych artystek na rynku muzycznym. Wysiłek fizyczny towarzyszy jej od wielu lat, dlatego w czasie pandemii nie zwolniła tempa. Na swoich profilach społecznościowych chętnie udostępnia zdjęcia i nagrania z domowej siłowni i motywuje fanów do aktywnego spędzania czasu na kwarantannie.

Reese Witherspoon

Aktorka znana z takich produkcji jak „Wielkie kłamstewka”, „Legalna blondynka” czy „Spacer po linie” uczestniczy na swoim Instagramie w Run/Walk Challange. Wyzwanie polega na wirtualny przebiegnięciu 2021 mil z okazji nowego roku. W ramach akcji Reese Witherspoon opublikowała filmik, w którym pokazuje swój zestaw rozciągających ćwiczeń.

Julia Wieniawa

Polskie celebrytki również przeniosły aktywność fizyczną do swoich mieszkań. Julia Wieniawa na swoich profilach społecznościowych pokazuje trening jogi, zachęca obserwujących do codziennej praktyki i reklamuje dres z najnowszej kolekcji swojej marki.

Anna Lewandowska

Najpopularniejsza polska trenerka personalna z powodu zamkniętych siłowni zorganizowała FIGHTER Challange. Codziennie prowadzi transmisje live i wraz z innymi gwiazdami prowadzi domowe treningi, z których bezpłatnie mogą skorzystać wszyscy chętni użytkownicy. W wiosennej edycji wydarzenia wzięli udział między innymi Andrzej Wrona, Zofia Zborowska, Joanna Jędrzejczyk czy Robert Lewandowski.

Fot. BG004/Bauer-Griffin/GC Images/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Poznaj zalety odpoczynku w plenerze
/
Poznaj zalety odpoczynku w plenerze
W dobie home office niezwykle ważne jest, by zażyć odpoczynku na świeżym powietrzu. Czy wiesz dlaczego?
Gotowe zestawy prezentowe – dlaczego to tak świetne rozwiązanie?
/
Gotowe zestawy prezentowe – dlaczego to tak świetne rozwiązanie?
Prezenty wręczane na mniejsze okazje są zdecydowanym wyrazem szacunku i uczucia do drugiej osoby.
Ciągle narzekasz? Zobacz, jak można z tym walczyć
/
Ciągle narzekasz? Zobacz, jak można z tym walczyć
Narzekanie ciągle nam towarzyszy – marudzimy na złą pogodę, czy innych ludzi. Ten nawyk jest bardzo niszczący, dlatego warto się go jak najszybciej pozbyć!