Chcesz poćwiczyć w domowym zaciszu? Już dziś trening online

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Weź udział w wieczornej sesji rozciągania ciała prowadzonej przez Paulinę Pietrzyk!

Odbywające się dzisiaj zajęcia to kontynuacja cyklu prowadzonego przez popularna trenerkę fitness i jogi Paulinę Pietrzyk. Warsztaty z rozciągania obywają się we wtorki o godzinie 19:00 na Facebooku. Aby znaleźć link prowadzący do transmisji należy dodać się do grupy „modelowanie kobiecej sylwetki”, w której można znaleźć nie tylko codzienną dawkę ćwiczeń, ale także relacje innych kobiet oraz porady związane z uprawianiem jogi.

Rozciąganie, które jest tematem dzisiejszych zajęć jest
jednym z najważniejszych elementów w uprawianiu jogi. Odpowiednio rozciągnięte ciało ma większe zakresy ruchowe, poprawia samopoczucie i zmniejsza ryzyko kontuzji. Zajęcia są darmowe, a do wzięcia w nich udziału wystarczy przygotować sobie matę do ćwiczeń oraz butelkę wody.

Kim jest Paulina Pietrzyk?’

Prowadząca zajęcia instruktorka to certyfikowana trenerka modelowania sylwetki. Swoją pasją do jogi i ćwiczeń dzieli się w internecie np. na Instagramie, gdzie obserwuje prawie 42 tysiące osób. Przygotowane przez siebie treningi i zestawy ćwiczeń publikuję na You Tubie, a od czasu rozpoczęcia pandemii prowadzi regularne transmisje, w których pokazuje jak zadbać o swoje ciało nie wychodząc w domu. Na liście prowadzonych przez Paulinę Pietrzyk zajęć on-line można znaleźć nie tylko ćwiczenia rozciągające, ale także zajęcia fitness i trening interwałowy.

Fot. Burst/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie umiejętności przydadzą się sprzedawcy?
/
Jakie umiejętności przydadzą się sprzedawcy?
Praca specjalisty do spraw sprzedaży z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Jakie umiejętności powinien posiadać dobry sprzedawca? Dowiesz się z tego artykułu!
Psychotraumatologia – czy studia podyplomowe dają kwalifikacje zawodowe?
/
Psychotraumatologia – czy studia podyplomowe dają kwalifikacje zawodowe?
Interesuje cię psychotraumatologia i chcesz wybrać studia podyplomowe na tym kierunku? Sprawdź, czy ich ukończenie wiąże się ze zdobyciem kwalifikacji zawodowych.
Jak wybrać mądrze płytki marmurowe do wnętrz w naszym domu – poradnik, jak to zrobić krok po kroku
/
Jak wybrać mądrze płytki marmurowe do wnętrz w naszym domu – poradnik, jak to zrobić krok po kroku
Odkryj sekrety wyboru doskonałych płyt marmurowych, które podkreślą styl twojego wnętrza. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę i jak unikać błędów.