Chcesz poćwiczyć w domowym zaciszu? Już dziś trening online

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Weź udział w wieczornej sesji rozciągania ciała prowadzonej przez Paulinę Pietrzyk!

Odbywające się dzisiaj zajęcia to kontynuacja cyklu prowadzonego przez popularna trenerkę fitness i jogi Paulinę Pietrzyk. Warsztaty z rozciągania obywają się we wtorki o godzinie 19:00 na Facebooku. Aby znaleźć link prowadzący do transmisji należy dodać się do grupy „modelowanie kobiecej sylwetki”, w której można znaleźć nie tylko codzienną dawkę ćwiczeń, ale także relacje innych kobiet oraz porady związane z uprawianiem jogi.

Rozciąganie, które jest tematem dzisiejszych zajęć jest
jednym z najważniejszych elementów w uprawianiu jogi. Odpowiednio rozciągnięte ciało ma większe zakresy ruchowe, poprawia samopoczucie i zmniejsza ryzyko kontuzji. Zajęcia są darmowe, a do wzięcia w nich udziału wystarczy przygotować sobie matę do ćwiczeń oraz butelkę wody.

Kim jest Paulina Pietrzyk?’

Prowadząca zajęcia instruktorka to certyfikowana trenerka modelowania sylwetki. Swoją pasją do jogi i ćwiczeń dzieli się w internecie np. na Instagramie, gdzie obserwuje prawie 42 tysiące osób. Przygotowane przez siebie treningi i zestawy ćwiczeń publikuję na You Tubie, a od czasu rozpoczęcia pandemii prowadzi regularne transmisje, w których pokazuje jak zadbać o swoje ciało nie wychodząc w domu. Na liście prowadzonych przez Paulinę Pietrzyk zajęć on-line można znaleźć nie tylko ćwiczenia rozciągające, ale także zajęcia fitness i trening interwałowy.

Fot. Burst/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak zorganizować przyjęcie plenerowe?
/
Jak zorganizować przyjęcie plenerowe?
Marzy Ci się garden party, jak ze zdjęć na Instagramie? Sprawdź nasze podpowiedzi dotyczące organizacji przyjęcia plenerowego.
Nie możesz zasnąć? Poznaj sprawdzone sposoby na lepszy sen!
/
Nie możesz zasnąć? Poznaj sprawdzone sposoby na lepszy sen!
Sen jest bardzo ważny - gdy śpimy, organizm może się zregenerować. Jeśli masz problemy z zasypianiem, sprawdź nasz poradnik, aby dowiedzieć się, co zrobić, by spać lepiej.
Aromaterapia – poznaj jej niezwykłe zalety
/
Aromaterapia – poznaj jej niezwykłe zalety
Co wiesz o aromaterapii? Oto jej najważniejsze metody i zalety - sprawdź!