Morsowanie coraz bardziej popularne również wśród gwiazd

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie ulega wątpliwości, że w ostatnim czasie przybywa osób, którym nie straszne ujemne temperatury i zimna woda. Zazwyczaj kieruje nimi chęć przeżycia czegoś nowego i wzmocnienie swojego organizmu. Dla niektórych to także próba swojego charakteru i wytrzymałości. Wśród miłośników tego sportu nie brakuje również znanych twarzy. Sprawdź, jakie gwiazdy pokochały morsowanie.

Joanna Moro

Aktorka jest wielką pasjonatką morsowania i robi to już od około 7 lat. Co ciekawe, minusowe temperatury i lodowata woda nie zniechęciły jej do morsowania nawet będąc w ciąży. W wywiadach często podkreśla, że wpływa ono znakomicie na jej zdrowie, samopoczucie oraz utrzymanie dobrej kondycji fizycznej.

Sonia Bohosiewicz

Popularna aktorka również oddaje się zimowym kąpielom, doceniając ich zdrowotne właściwości i chętnie dzieli się swoimi aktywnościami na swoich profilach social media. Ostatnio aktorka odwiedziła Jezioro Zegrzeńskie, które w sezonie zimowym chętnie jest wybierane również przez innych fanów morsowania.

Edyta Herbuś

Pierwszy raz w życiu na morsowanie zdecydowała się również Edyta Herbuś, dzieląc się relacją na swoim Instagramie. Dla popularnej aktorki i tancerki był to znakomity sposób na orzeźwienie ciała oraz umysłu i jak można wywnioskować z jej wpisu to dopiero początek jej przygody z morsowaniem. Początek nowego roku to doskonały czas na nowe wyzwania. A Wy zdecydujecie się na takie przeżycie?

Fot. Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Niedojrzałość emocjonalna. Czy wiesz, jak ją rozpoznać?
/
Niedojrzałość emocjonalna. Czy wiesz, jak ją rozpoznać?
Dorosłe dzieci – sprawdź, co cechuje osoby niedojrzałe emocjonalnie.
Jak wybrać idealną suszarkę do włosów i lampkę do manicure dla twojego salonu?
/
Jak wybrać idealną suszarkę do włosów i lampkę do manicure dla twojego salonu?
Poznaj najważniejsze kryteria wyboru suszarek do włosów i lamp do manicure dla salonu kosmetycznego. Dowiedz się, jakie rozwiązania techniczne i parametry są kluczowe.
Lifestyle: Sztuka życia w zgodzie z własnym stylem
/
Lifestyle: Sztuka życia w zgodzie z własnym stylem
Lifestyle, czyli styl życia, to nie tylko zbiór wyborów i preferencji, ale również sposób, w jaki decydujemy się żyć i wyrażamy naszą tożsamość. W tym artykule przyjrzymy się znaczeniu lifestyle'u.