Morsowanie coraz bardziej popularne również wśród gwiazd

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie ulega wątpliwości, że w ostatnim czasie przybywa osób, którym nie straszne ujemne temperatury i zimna woda. Zazwyczaj kieruje nimi chęć przeżycia czegoś nowego i wzmocnienie swojego organizmu. Dla niektórych to także próba swojego charakteru i wytrzymałości. Wśród miłośników tego sportu nie brakuje również znanych twarzy. Sprawdź, jakie gwiazdy pokochały morsowanie.

Joanna Moro

Aktorka jest wielką pasjonatką morsowania i robi to już od około 7 lat. Co ciekawe, minusowe temperatury i lodowata woda nie zniechęciły jej do morsowania nawet będąc w ciąży. W wywiadach często podkreśla, że wpływa ono znakomicie na jej zdrowie, samopoczucie oraz utrzymanie dobrej kondycji fizycznej.

Sonia Bohosiewicz

Popularna aktorka również oddaje się zimowym kąpielom, doceniając ich zdrowotne właściwości i chętnie dzieli się swoimi aktywnościami na swoich profilach social media. Ostatnio aktorka odwiedziła Jezioro Zegrzeńskie, które w sezonie zimowym chętnie jest wybierane również przez innych fanów morsowania.

Edyta Herbuś

Pierwszy raz w życiu na morsowanie zdecydowała się również Edyta Herbuś, dzieląc się relacją na swoim Instagramie. Dla popularnej aktorki i tancerki był to znakomity sposób na orzeźwienie ciała oraz umysłu i jak można wywnioskować z jej wpisu to dopiero początek jej przygody z morsowaniem. Początek nowego roku to doskonały czas na nowe wyzwania. A Wy zdecydujecie się na takie przeżycie?

Fot. Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Dlaczego warto uprawiać sport?
/
Dlaczego warto uprawiać sport?
Sport to zdrowie, ale w jaki sposób realnie wpływa on na nasz organizm? Przedstawiamy korzyści, płynące z regularnej aktywności fizycznej.
Jak wykorzystać fotobudkę do urozmaicenia twojego wydarzenia?
/
Jak wykorzystać fotobudkę do urozmaicenia twojego wydarzenia?
Odkryj, jak fotobudka może dodać pikanterii Twojemu wydarzeniu. Zapewniamy praktyczne porady i korzyści z użycia fotobudki do ożywienia imprezy.
Ubrania sportowe dopasowane do aktywności fizycznej
/
Ubrania sportowe dopasowane do aktywności fizycznej
Z roku na rok można obserwować, jak coraz większa liczba osób dostrzega zalety aktywności sportowej. To fakt, że zwiększona dawka ruchu niesie ze sobą ogromne korzyści dla zdrowia.