Morsowanie coraz bardziej popularne również wśród gwiazd

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie ulega wątpliwości, że w ostatnim czasie przybywa osób, którym nie straszne ujemne temperatury i zimna woda. Zazwyczaj kieruje nimi chęć przeżycia czegoś nowego i wzmocnienie swojego organizmu. Dla niektórych to także próba swojego charakteru i wytrzymałości. Wśród miłośników tego sportu nie brakuje również znanych twarzy. Sprawdź, jakie gwiazdy pokochały morsowanie.

Joanna Moro

Aktorka jest wielką pasjonatką morsowania i robi to już od około 7 lat. Co ciekawe, minusowe temperatury i lodowata woda nie zniechęciły jej do morsowania nawet będąc w ciąży. W wywiadach często podkreśla, że wpływa ono znakomicie na jej zdrowie, samopoczucie oraz utrzymanie dobrej kondycji fizycznej.

Sonia Bohosiewicz

Popularna aktorka również oddaje się zimowym kąpielom, doceniając ich zdrowotne właściwości i chętnie dzieli się swoimi aktywnościami na swoich profilach social media. Ostatnio aktorka odwiedziła Jezioro Zegrzeńskie, które w sezonie zimowym chętnie jest wybierane również przez innych fanów morsowania.

Edyta Herbuś

Pierwszy raz w życiu na morsowanie zdecydowała się również Edyta Herbuś, dzieląc się relacją na swoim Instagramie. Dla popularnej aktorki i tancerki był to znakomity sposób na orzeźwienie ciała oraz umysłu i jak można wywnioskować z jej wpisu to dopiero początek jej przygody z morsowaniem. Początek nowego roku to doskonały czas na nowe wyzwania. A Wy zdecydujecie się na takie przeżycie?

Fot. Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Spożywcze podarunki — co warto kupić?
/
Spożywcze podarunki — co warto kupić?
Szukasz ciekawego pomysłu na prezent? Zobacz, co możesz podarować swoim bliskim i nie tylko.
Czy stres wpływa na pracę serca?
/
Czy stres wpływa na pracę serca?
Stres jest nieodłącznym elementem naszego życia. Potrafi towarzyszyć wielu zarówno tym pozytywnym jak i negatywnym wydarzeniom życiowym. Pamiętajmy jednak, że po przez zmienność osobniczą każdy z nas pewne sytuacje może postrzegać i przeżywać nieco inaczej.
Jak się pozbyć negatywnych emocji?
/
Jak się pozbyć negatywnych emocji?
Negatywne emocje pojawiają się często, ale nie mogą rządzić nami i naszym postępowaniem. Warto z nimi jak najszybciej skończyć i zacząć patrzeć na świat bardziej pozytywnie. Sprawdź, jak to zrobić.