Rozciąganie całego ciała – bezpłatne zajęcia fitness online

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Lato zbliża się wielkimi krokami, więc już teraz warto pomyśleć o swojej sylwetce. Zajęcia fitness w formie online to propozycja dla osób, które chciałyby popracować nad kondycją fizyczną w zaciszu swojego domu.

Stretching, czyli tzw. rozciąganie to popularny rodzaj treningu, który przynosi wiele korzyści. Odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń rozciągających sprawia, że ciało staje się bardziej elastyczne i jest mniej narażone na różne poważne kontuzje. Poza tym taka aktywność ma działanie relaksacyjne i pomaga zniwelować wszelkie napięcia. Wspólne ćwiczenia online rozpoczną się 4 maja o godz. 18.00. Transmisja na żywo zostanie przeprowadzona w grupie na Facebooku.

O prowadzącej

Zajęcia od podstaw poprowadzi Paulina Pietrzyk, popularna certyfikowana trenerka personalna i EMS oraz instruktorka stretchingu. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na co dzień m.in. za pośrednictwem kanałów social media.

Fot. Burst/Pexels


			

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak stymulować kreatywność i ciekawość dziecka na podwórku żłobka
/
Jak stymulować kreatywność i ciekawość dziecka na podwórku żłobka
Pobudzanie kreatywności i ciekawości dziecka na placu zabaw żłobka - sprawdź nasze sprawdzone metody w praktyce!
Lifestyle: Sztuka życia w zgodzie z własnym stylem
/
Lifestyle: Sztuka życia w zgodzie z własnym stylem
Lifestyle, czyli styl życia, to nie tylko zbiór wyborów i preferencji, ale również sposób, w jaki decydujemy się żyć i wyrażamy naszą tożsamość. W tym artykule przyjrzymy się znaczeniu lifestyle'u.
Jak wybrać idealny wózek dziecięcy dla twojego malucha?
/
Jak wybrać idealny wózek dziecięcy dla twojego malucha?
Szukasz idealnego wózka dla swojego dziecka? Poznaj kryteria, które powinieneś wziąć pod uwagę podczas wyboru wózka dziecięcego, aby zapewnić swojemu maluchowi bezpieczeństwo i komfort.