Rozciąganie całego ciała – bezpłatne zajęcia fitness online

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Lato zbliża się wielkimi krokami, więc już teraz warto pomyśleć o swojej sylwetce. Zajęcia fitness w formie online to propozycja dla osób, które chciałyby popracować nad kondycją fizyczną w zaciszu swojego domu.

Stretching, czyli tzw. rozciąganie to popularny rodzaj treningu, który przynosi wiele korzyści. Odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń rozciągających sprawia, że ciało staje się bardziej elastyczne i jest mniej narażone na różne poważne kontuzje. Poza tym taka aktywność ma działanie relaksacyjne i pomaga zniwelować wszelkie napięcia. Wspólne ćwiczenia online rozpoczną się 4 maja o godz. 18.00. Transmisja na żywo zostanie przeprowadzona w grupie na Facebooku.

O prowadzącej

Zajęcia od podstaw poprowadzi Paulina Pietrzyk, popularna certyfikowana trenerka personalna i EMS oraz instruktorka stretchingu. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na co dzień m.in. za pośrednictwem kanałów social media.

Fot. Burst/Pexels


			

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie umiejętności przydadzą się sprzedawcy?
/
Jakie umiejętności przydadzą się sprzedawcy?
Praca specjalisty do spraw sprzedaży z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Jakie umiejętności powinien posiadać dobry sprzedawca? Dowiesz się z tego artykułu!
Poznaj 6 najsłynniejszych joginów na świecie
/
Poznaj 6 najsłynniejszych joginów na świecie
Ci jogini to najbardziej znani na świecie mistrzowie – poznaj ich i zobacz, jak zaczynali swoją przygodę z tą popularną aktywnością.
Wprowadzenie do jogi: jak zacząć i jakie są jej korzyści dla zdrowia i samopoczucia
/
Wprowadzenie do jogi: jak zacząć i jakie są jej korzyści dla zdrowia i samopoczucia
Odkryj drogę do lepszego samopoczucia i zdrowia poprzez praktykę jogi. Dowiedz się więcej o jej korzyściach oraz jak prawidłowo rozpocząć swoją przygodę z jogą.