Rozciąganie całego ciała – bezpłatne zajęcia fitness online

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Lato zbliża się wielkimi krokami, więc już teraz warto pomyśleć o swojej sylwetce. Zajęcia fitness w formie online to propozycja dla osób, które chciałyby popracować nad kondycją fizyczną w zaciszu swojego domu.

Stretching, czyli tzw. rozciąganie to popularny rodzaj treningu, który przynosi wiele korzyści. Odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń rozciągających sprawia, że ciało staje się bardziej elastyczne i jest mniej narażone na różne poważne kontuzje. Poza tym taka aktywność ma działanie relaksacyjne i pomaga zniwelować wszelkie napięcia. Wspólne ćwiczenia online rozpoczną się 4 maja o godz. 18.00. Transmisja na żywo zostanie przeprowadzona w grupie na Facebooku.

O prowadzącej

Zajęcia od podstaw poprowadzi Paulina Pietrzyk, popularna certyfikowana trenerka personalna i EMS oraz instruktorka stretchingu. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na co dzień m.in. za pośrednictwem kanałów social media.

Fot. Burst/Pexels


			

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Najbardziej wegetariańskie miasta w Polsce
/
Najbardziej wegetariańskie miasta w Polsce
Jedną z przyczyn rezygnacji z mięsa może być nietolerancja laktozy, która jest dolegliwością prawie 30% badanych wegetarian.
Podróże i sport – istotny element równowagi psychicznej
/
Podróże i sport – istotny element równowagi psychicznej
Podróże i sport. Teoretycznie nie mają nic wspólnego, jednak nic bardziej mylnego. Obie te aktywności potrafią pozytywnie wpłynąć na zdrowie psychiczne człowieka.
Jak działają gongi i misy?
/
Jak działają gongi i misy?
Misy tybetańskie i gongi należą do pradawnych instrumentów, cenionych za ich zdolność do uzdrawiania na poziomie fizycznym, duchowym i umysłowym. Jak wytłumaczyć ich niezwykłe właściwości? Dowiedz się z naszego materiału!