Odnowa. Więcej Energii – warsztaty online

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Czujesz, że Twój organizm potrzebuje regeneracji? Sprawdź, jak zadbać o swoje ciało i umysł na wiosnę na warsztatach online.

Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia br. o godz. 19.00 za pośrednictwem platformy Zoom. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich osób, które chciałyby polepszyć swoje samopoczucie fizyczne i psychiczne oraz poznać założenia tradycyjnej medycyny indyjskiej – ajurwedy. Dzięki warsztatom będzie można nauczyć się technik, które nie tylko dodają energii, ale też przyspieszają proces oczyszczania organizmu. Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

O prowadzącej

W tajniki ajurwedy, będącej jednym z najstarszych systemów leczniczych na świecie wprowadzi uczestników Sylwia Buczak – instruktorka jogi. relaksacji oraz technik oddechowych. W swojej pracy stosuje holistyczne podejście do zdrowia, pomagając innym w osiąganiu równowagi psychofizycznej, walce ze stresem i poprawie swojego stylu życia.

Fot. Riccardo Bresciani/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Ścieżka do sukcesu: Jak rozwijać swoją karierę
/
Ścieżka do sukcesu: Jak rozwijać swoją karierę
Od zdobywania nowych umiejętności i budowania sieci kontaktów po świadome planowanie i rozwijanie swojego potencjału - oto jak zdobyć przewagę i osiągnąć sukces w karierze.
Podróże i sport – istotny element równowagi psychicznej
/
Podróże i sport – istotny element równowagi psychicznej
Podróże i sport. Teoretycznie nie mają nic wspólnego, jednak nic bardziej mylnego. Obie te aktywności potrafią pozytywnie wpłynąć na zdrowie psychiczne człowieka.
Jak oszczędzać na zakupach spożywczych? Praktyczne sposoby na zmniejszenie wydatków
/
Jak oszczędzać na zakupach spożywczych? Praktyczne sposoby na zmniejszenie wydatków
Zakupy spożywcze to stały wydatek w naszym budżecie. Jednak, z pomocą kilku prostych trików, można zaoszczędzić pieniądze podczas robienia zakupów w sklepie spożywczym. W tym artykule przedstawiamy najlepsze sposoby na oszczędzanie podczas zakupów spożywczych.