Na co warto wybrać się do kina w czerwcu?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kina stacjonarne oraz plenerowe otworzyły się na dobre, a dystrybutorzy zapowiadają kolejne premiery. Jakie produkcje warto obejrzeć w najbliższych tygodniach?

„Ci, którzy życzą mi śmierci”

Kanadyjsko-amerykański thriller opowiada o młodym chłopcu, który jest świadkiem brutalnego morderstwa. Ścigany przez zabójców chłopak trafia pod opiekę strażaczki próbującej go ochronić za wszelką cenę. W roli głównej występuje Angelina Jolie. Produkcja zadebiutuje na polskich ekranach już 18 czerwca.

„Supernova”

Wzruszająca i dramatyczna historia pary dwójki mężczyzn, którzy muszą zmierzyć się z poważną chorobą i swoimi najbardziej skrytymi tajemnicami. Parę zakochanych w sobie od 20 lat homoseksualistów zagrają znakomici aktorzy: Colin Firth oraz Stanley Tucci. Brytyjski dramat pojawi się w kinach 25 czerwca.

„Szybcy i wściekli 9”

Pod koniec czerwca fani kultowej serii filmów akcji będą mogli obejrzeć w kinach już 9. część z samochodowego uniwersum. W nowej produkcji główni bohaterowie podejmą próbę zrealizowania planu zemsty na Domie i jego drużynie. W kolejnej odsłonie serii oprócz dobrze znanych gwiazd pojawią się także nowe postacie – znany z serialu „Peaky Blinders” Finn Cole czy John Cena. 9 część „Szybkich i wściekłych” będzie mieć premierę w piątek 25 czerwca.

Zdjęcie główne: danr13/Adobe Stock

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy leczenie kanałowe jest zabiegiem inwazyjnym?
/
Czy leczenie kanałowe jest zabiegiem inwazyjnym?
W tym artykule rozwiejemy wątpliwości dotyczące charakteru leczenia kanałowego, analizując jego stopień inwazyjności oraz korzyści, jakie niesie dla pacjenta.
Czym jest bezdech senny?
/
Czym jest bezdech senny?
Dowiedz się, czym jest bezdech senny oraz wygląda leczenie tej choroby.
Jak przygotować się do zmiany pracy?
/
Jak przygotować się do zmiany pracy?
Myślisz o zmianie pracy i zastanawiasz się, jak do zrobić? Podpowiadamy!