Na co warto wybrać się do kina w czerwcu?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kina stacjonarne oraz plenerowe otworzyły się na dobre, a dystrybutorzy zapowiadają kolejne premiery. Jakie produkcje warto obejrzeć w najbliższych tygodniach?

„Ci, którzy życzą mi śmierci”

Kanadyjsko-amerykański thriller opowiada o młodym chłopcu, który jest świadkiem brutalnego morderstwa. Ścigany przez zabójców chłopak trafia pod opiekę strażaczki próbującej go ochronić za wszelką cenę. W roli głównej występuje Angelina Jolie. Produkcja zadebiutuje na polskich ekranach już 18 czerwca.

„Supernova”

Wzruszająca i dramatyczna historia pary dwójki mężczyzn, którzy muszą zmierzyć się z poważną chorobą i swoimi najbardziej skrytymi tajemnicami. Parę zakochanych w sobie od 20 lat homoseksualistów zagrają znakomici aktorzy: Colin Firth oraz Stanley Tucci. Brytyjski dramat pojawi się w kinach 25 czerwca.

„Szybcy i wściekli 9”

Pod koniec czerwca fani kultowej serii filmów akcji będą mogli obejrzeć w kinach już 9. część z samochodowego uniwersum. W nowej produkcji główni bohaterowie podejmą próbę zrealizowania planu zemsty na Domie i jego drużynie. W kolejnej odsłonie serii oprócz dobrze znanych gwiazd pojawią się także nowe postacie – znany z serialu „Peaky Blinders” Finn Cole czy John Cena. 9 część „Szybkich i wściekłych” będzie mieć premierę w piątek 25 czerwca.

Zdjęcie główne: danr13/Adobe Stock

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co wyróżnia dobrego instruktora pływania?
/
Co wyróżnia dobrego instruktora pływania?
W tym artykule przyjrzymy się cechom, jakimi powinien się on charakteryzować oraz jakie korzyści można osiągnąć dzięki współpracy z profesjonalistą.
Najlepsze zawody dla introwertyka
/
Najlepsze zawody dla introwertyka
Introwertyk stroni od ludzi, ceni spokój i ciszę, stanowi przeciwieństwo ekstrawertyka. Zobacz, jaki będzie najlepszy zawód dla takich osób!
Jak działają gongi i misy?
/
Jak działają gongi i misy?
Misy tybetańskie i gongi należą do pradawnych instrumentów, cenionych za ich zdolność do uzdrawiania na poziomie fizycznym, duchowym i umysłowym. Jak wytłumaczyć ich niezwykłe właściwości? Dowiedz się z naszego materiału!