Jak spotykać się online? – webinarium

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Twoje kontakty interpersonalne przeniosły się do Internetu? zobacz, co zrobić, aby ta forma komunikacji była równie skuteczna!

W nowej rzeczywistości spowodowanej pandemią większość kontaktów osobistych, jak i biznesowych odbywa się w formie wirtualnej. Spotkania online to dla wielu firm już niemal codzienność. Co zrobić, aby taki sposób komunikacji był efektywny i sprzyjał budowaniu relacji oraz wspólnym działaniom?

Webinarium, które odbędzie się w środę 17 lutego o godz. 12:00 to doskonała okazja dla osób, które większość swoich spraw zawodowych załatwiają właśnie w domowym zaciszu z użyciem komputera. Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się, jak skutecznie przygotować się do rozmowy online, jak efektywnie współpracować na odległość oraz jakie narzędzia interaktywne sprzyjają lepszej komunikacji.

Spotkanie poprowadzi Marcin Świerkocki, doświadczony trener, coach i konsultant HR-owy, który od 2000 r. zajmuje się prowadzeniem projektów, mających na celu rozwój kompetencji społecznych oraz menedżerskich. Transmisja spotkania odbędzie się na profilu Facebook Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych.

Fot. Cottonbro/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zestresuj stres i odblokuj się na wszystkich poziomach – warsztaty online
/
Zestresuj stres i odblokuj się na wszystkich poziomach – warsztaty online
Dowiedz się, jak skutecznie walczyć ze stresem dzięki warsztatom online!
Kurs medytacji on-line
/
Kurs medytacji on-line
Chcesz rozpocząć swoją przygodę z medytacją? Weź udział w internetowym kursie.
Jak uczyć się systematycznie?
/
Jak uczyć się systematycznie?
Mimo corocznych postanowień o regularnej nauce i tak kończysz sesję zarwanymi nocami i wkuwaniem dzień przed egzaminem? Znamy sposoby, aby przestać się ociągać i zacząć systematyczną naukę!