Jak spotykać się online? – webinarium

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Twoje kontakty interpersonalne przeniosły się do Internetu? zobacz, co zrobić, aby ta forma komunikacji była równie skuteczna!

W nowej rzeczywistości spowodowanej pandemią większość kontaktów osobistych, jak i biznesowych odbywa się w formie wirtualnej. Spotkania online to dla wielu firm już niemal codzienność. Co zrobić, aby taki sposób komunikacji był efektywny i sprzyjał budowaniu relacji oraz wspólnym działaniom?

Webinarium, które odbędzie się w środę 17 lutego o godz. 12:00 to doskonała okazja dla osób, które większość swoich spraw zawodowych załatwiają właśnie w domowym zaciszu z użyciem komputera. Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się, jak skutecznie przygotować się do rozmowy online, jak efektywnie współpracować na odległość oraz jakie narzędzia interaktywne sprzyjają lepszej komunikacji.

Spotkanie poprowadzi Marcin Świerkocki, doświadczony trener, coach i konsultant HR-owy, który od 2000 r. zajmuje się prowadzeniem projektów, mających na celu rozwój kompetencji społecznych oraz menedżerskich. Transmisja spotkania odbędzie się na profilu Facebook Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych.

Fot. Cottonbro/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie obuwie zakładać do biura?
/
Jakie obuwie zakładać do biura?
Szukasz idealnych butów na jesień 2022? Sprawdź najnowsze trendy i upewnij się, że podążasz za projektantami, których kochasz. Postaw na komfort i styl, nawet wtedy, kiedy jesteś w pracy.
Jak wzmacniać pewność siebie?
/
Jak wzmacniać pewność siebie?
Nie wierzymy we własne siły, poddajemy się, zanim jeszcze nie spróbujemy. Przedstawiamy kilka sposobów, jak skutecznie pracować ze sobą, aby odzyskać pewność siebie.
Batony czekoladowe – przebieg produkcji
/
Batony czekoladowe – przebieg produkcji
W obecnych czasach wyroby czekoladowe cieszą się dużą popularnością zarówno u najmłodszych jak i u dorosłych. Wśród nich zdecydowanie wyróżnić można batony czekoladowe.