Jak spotykać się online? – webinarium

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Twoje kontakty interpersonalne przeniosły się do Internetu? zobacz, co zrobić, aby ta forma komunikacji była równie skuteczna!

W nowej rzeczywistości spowodowanej pandemią większość kontaktów osobistych, jak i biznesowych odbywa się w formie wirtualnej. Spotkania online to dla wielu firm już niemal codzienność. Co zrobić, aby taki sposób komunikacji był efektywny i sprzyjał budowaniu relacji oraz wspólnym działaniom?

Webinarium, które odbędzie się w środę 17 lutego o godz. 12:00 to doskonała okazja dla osób, które większość swoich spraw zawodowych załatwiają właśnie w domowym zaciszu z użyciem komputera. Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się, jak skutecznie przygotować się do rozmowy online, jak efektywnie współpracować na odległość oraz jakie narzędzia interaktywne sprzyjają lepszej komunikacji.

Spotkanie poprowadzi Marcin Świerkocki, doświadczony trener, coach i konsultant HR-owy, który od 2000 r. zajmuje się prowadzeniem projektów, mających na celu rozwój kompetencji społecznych oraz menedżerskich. Transmisja spotkania odbędzie się na profilu Facebook Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych.

Fot. Cottonbro/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
W czym tkwi sekret zdrowego snu?
/
W czym tkwi sekret zdrowego snu?
Zdrowy sen poprawia jakość życia. Zobacz, co możesz zrobić, by z przyjemnością przesypiać noce i budzić się jak nowo narodzony!
Olejowanie włosów – jak poprawnie olejować włosy?
/
Olejowanie włosów – jak poprawnie olejować włosy?
Olejowanie włosów to praktyka, która zyskuje na popularności jako naturalna metoda pielęgnacji włosów.
Jak radzić sobie ze zmęczeniem? Najlepsze sposoby
/
Jak radzić sobie ze zmęczeniem? Najlepsze sposoby
Cierpisz na ciągłe zmęczenie i szukasz rozwiązania tego problemu? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z tym artykułem. Wyjaśniamy, jak radzić sobie z tym stanem.