Weź udział w webinarium graficznym i zostań mistrzem Canvy!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zajęcia poprowadzi profesjonalny grafik, specjalizujący się w internetowym oprogramowaniu graficznym.

Podczas bezpłatnego szkolenia uczestnicy będą mogli poznać tajniki korzystania z Canvy, najciekawsze motywy programu i sposoby tworzenia własnych projektów. Gościem webinarium będzie właściciel agencji reklamowej i grafik, który opowie o budowaniu tożsamości marki, identyfikacji wizualnej oraz aktualnych trendach panujących w grafice komputerowej. Spotkanie rozpocznie się w najbliższy czwartek o godzinie 20:00. Transmisje live będzie można obejrzeć na Facebooku.

Akademia Canvy

Projekt powstał we współpracy z EduLearn.expert i ma na celu rozpowszechnianie wiedzy i umiejętności korzystania z profesjonalnego programu graficznego. Prowadzone przez Akademię zajęcia, warsztaty i szkolenia przydają się w edukacji, marketingu, dziennikarstwie czy biznesie. Pełen kurs graficzny zawiera 15 różnorodnych modułów, 55 lekcji video i indywidualne wsparcie ekspertów. Kurs kosztuje 199 złotych, a po jego ukończeniu można uzyskać certyfikat potwierdzający zaliczenie wszystkich etapów nauki.

Fot. Jopwell/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zrobienie tatuażu – co warto wiedzieć przed?
/
Zrobienie tatuażu – co warto wiedzieć przed?
Chcesz zrobić swój pierwszy tatuaż, ale nie wiesz do końca czego się spodziewać i jak wygląda ten proces? Zobacz, co trzeba wiedzieć przed zrobieniem tatuażu.
Najbardziej wegetariańskie miasta w Polsce
/
Najbardziej wegetariańskie miasta w Polsce
Jedną z przyczyn rezygnacji z mięsa może być nietolerancja laktozy, która jest dolegliwością prawie 30% badanych wegetarian.
Poznaj 6 najsłynniejszych joginów na świecie
/
Poznaj 6 najsłynniejszych joginów na świecie
Ci jogini to najbardziej znani na świecie mistrzowie – poznaj ich i zobacz, jak zaczynali swoją przygodę z tą popularną aktywnością.