Weź udział w webinarium graficznym i zostań mistrzem Canvy!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zajęcia poprowadzi profesjonalny grafik, specjalizujący się w internetowym oprogramowaniu graficznym.

Podczas bezpłatnego szkolenia uczestnicy będą mogli poznać tajniki korzystania z Canvy, najciekawsze motywy programu i sposoby tworzenia własnych projektów. Gościem webinarium będzie właściciel agencji reklamowej i grafik, który opowie o budowaniu tożsamości marki, identyfikacji wizualnej oraz aktualnych trendach panujących w grafice komputerowej. Spotkanie rozpocznie się w najbliższy czwartek o godzinie 20:00. Transmisje live będzie można obejrzeć na Facebooku.

Akademia Canvy

Projekt powstał we współpracy z EduLearn.expert i ma na celu rozpowszechnianie wiedzy i umiejętności korzystania z profesjonalnego programu graficznego. Prowadzone przez Akademię zajęcia, warsztaty i szkolenia przydają się w edukacji, marketingu, dziennikarstwie czy biznesie. Pełen kurs graficzny zawiera 15 różnorodnych modułów, 55 lekcji video i indywidualne wsparcie ekspertów. Kurs kosztuje 199 złotych, a po jego ukończeniu można uzyskać certyfikat potwierdzający zaliczenie wszystkich etapów nauki.

Fot. Jopwell/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dobrze dobrać kozaki zimowe dla dziecka – praktyczne porady
/
Jak dobrze dobrać kozaki zimowe dla dziecka – praktyczne porady
Poradnik krok po kroku, jak wybrać najodpowiedniejsze kozaki zimowe dla Twojego dziecka. Dowiedz się, jakie kryteria powinny być brane pod uwagę.
Jak pobudzić swoją kreatywność? Najlepsze sposoby
/
Jak pobudzić swoją kreatywność? Najlepsze sposoby
Kreatywność to umiejętność pożądana w każdych okolicznościach życia. To zdolność, którą w sobie masz – wystarczy, że ją obudzisz. Zobacz, jak odblokować tkwiący w Tobie potencjał twórczy!
Czas pandemii skrócił życie Polaków o ponad rok!
/
Czas pandemii skrócił życie Polaków o ponad rok!
Najnowsze badania pokazują, że zwiększył się nie tylko poziom ogólnej śmiertelności, ale zmiany zaszły także w długości życia Polaków.