Spożywcze podarunki — co warto kupić?

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Pomysły na prezenty, szczególnie na najbliższych, mogą szybko się kończyć. Jednak jeśli mimo wszystko nadal chcesz obdarowywać swoją rodziną podarunkami, postaw na sprawdzone rzeczy. Zobacz kilka sprawdzonych pomysłów na spożywcze upominki, które nigdy cię nie zawiodą. 

Zestaw miodów

Najczęściej obdarowujesz swoich bliskich podarunkami w okresie jesienno-zimowym, ponieważ to właśnie wtedy wypadają Święta Bożego Narodzenia czy Mikołajki. Czas ten niesie za sobą krótsze dni oraz gorszą aurę. Dlatego właśnie trzeba wtedy wzmacniać swój organizm witaminami i mikroelementami. Doskonale nadają się do tego miody tradycyjne, które zawsze są mile widziane jako prezent. 

Podarunek w formie zestawu miodów nie będzie wzbudzał kontrowersji. Idealnie nada się dla osób starszych, czy młodszych, a nawet dla tych, których preferencji nie znasz. Jeśli nie chcesz myśleć nad zakupem pudełka lub torebki, wybierz miody, które są już zapakowane w eleganckie opakowania.

Kosze ze słodyczami

Jeśli wyczerpałeś już wszystkie swoje pomysły prezentowe, postaw na kosz ze słodyczami. Będzie on rozwiązaniem także z kłopotami, które wynikają z dopasowania upominku do danej okazji czy konkretnej osoby. Jest on na tyle uniwersalny i gustowny, że przypadnie do gustu każdemu i doskonale nada się na każdą okoliczność. Ucieszą się z niego zarówno członkowie twojej rodziny jak i partnerzy biznesowi. Na rynku znajdziesz wiele rodzajów koszy ze słodyczami, dlatego na pewno dopasujesz je do swojego budżetu. Wybierać możesz także ich rozmiary. Znaleźć się w nich mogą wysokiej jakości słodycze, ale także dodatki takie jak alkohole, herbata czy kawa. Sprawdzą się jako prezenty na imieniny, podarunki gratulacyjne, ślubne czy rocznicowe. 

Kawa jako prezent nie tylko dla kawoszy 

Każdego dnia ponad 70% Polaków wypija kawę, co potwierdzają statystyki. Zaś połowa naszego społeczeństwa zaczyna od niej dzień. Ponadto wiele osób deklaruje, że codziennie wypija więcej niż jedną filiżankę tego napoju. Niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić funkcjonowania bez niej w pracy. Kawa dodaje energii, wyzwala endorfiny i sprawia, że twój umysł jest bardziej kreatywny. A co za tym idzie najlepsza kawa ziarnista to doskonały pomysł na okazjonalny podarunek dla każdego. Bo czy można chcieć czegoś więcej? Może dodatkowo jeszcze coś słodkiego do niej, aby jeszcze bardziej pobudzić ciało do działania. Jeśli zdecydujesz się, aby podarować komuś kawę, wybieraj tę dobrej jakości. Możesz połączyć ją także z koszem ze słodyczami, dzięki czemu cały upominek będzie bardziej bogaty i ciekawszy. 

Zdjęcie główne: pexels.com/Vicky Tran

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czym jest sisu, czyli fińska sztuka odwagi?
/
Czym jest sisu, czyli fińska sztuka odwagi?
W Finlandii pojawiła się idealna filozofia życia. Poznajcie sisu!
Jak być asertywnym w pracy?
/
Jak być asertywnym w pracy?
Umiejętność odmawiania przełożonemu czy współpracownikom to jedna z najbardziej pożądanych cech na rynku pracy!
Na Islandii testowano 4-dniowy tydzień pracy. Wstępne rezultaty są obiecujące!
/
Na Islandii testowano 4-dniowy tydzień pracy. Wstępne rezultaty są obiecujące!
Podobne badania mają być przeprowadzone w Hiszpanii czy Nowej Zelandii.