5 kroków do lepszej organizacji – darmowe webinarium

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Brak odpowiedniego planu dnia może skutecznie przeszkodzić w realizacji wszystkich codziennych obowiązków.

Bezpłatne warsztaty z efektywnej organizacji czasu są organizowane przez warszawskie biuro Human Skills, zajmujące się rozwijaniem umiejętności miękkich. Wirtualne zajęcia odbędą się 18 lutego o godzinie 15:30. Osoby zainteresowane uczestnictwem muszą bezpłatnie zarejestrować się na platformie Clikmeeting. Po rejestracji uczestniczy otrzymają bezpośredni link do spotkania. Webinarium nie będzie nagrywane, dlatego nie będzie możliwości jego ponownego obejrzenia.

Program zajęć

Podczas zajęć uczestnicy poszerzą swoją wiedzę na temat efektywnej pracy, sposobów planowania zadań, różnicy między zadaniami pilnymi a ważnymi oraz czym są rozpraszacze i jak zmniejszyć ich wpływ na pracę. Spotkanie poprowadzi specjalistka w zakresie umiejętności miękkich i wykładowczyni akademicka Agnieszka Jarzębowska. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników ma możliwość odbycia indywidualnej rozmowy z trenerem. Przygotowując się na spotkanie warto zapoznać się z poprzednim webinarium dr Jarzębowskiej dotyczącym zarządzania czasem.

fot. Bich Tran/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Olejek do masażu – jaki wybrać?
/
Olejek do masażu – jaki wybrać?
Naturalne olejki eteryczne oraz olejki bazowe to idealny przepis na relaksujący masaż. Dowiedz się, jakie olejki będą idealne dla Ciebie!
Urodzinowe prezenty dla podróżnika
/
Urodzinowe prezenty dla podróżnika
Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, która interesuje się podróżami? Sprawdź, jak wspierać jej pasję, jaki podarunek może ją zaskoczyć i w co dobrze jest zainwestować, żeby sprawić jej radość.
Olejowanie włosów – jak poprawnie olejować włosy?
/
Olejowanie włosów – jak poprawnie olejować włosy?
Olejowanie włosów to praktyka, która zyskuje na popularności jako naturalna metoda pielęgnacji włosów.