5 kroków do lepszej organizacji – darmowe webinarium

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Brak odpowiedniego planu dnia może skutecznie przeszkodzić w realizacji wszystkich codziennych obowiązków.

Bezpłatne warsztaty z efektywnej organizacji czasu są organizowane przez warszawskie biuro Human Skills, zajmujące się rozwijaniem umiejętności miękkich. Wirtualne zajęcia odbędą się 18 lutego o godzinie 15:30. Osoby zainteresowane uczestnictwem muszą bezpłatnie zarejestrować się na platformie Clikmeeting. Po rejestracji uczestniczy otrzymają bezpośredni link do spotkania. Webinarium nie będzie nagrywane, dlatego nie będzie możliwości jego ponownego obejrzenia.

Program zajęć

Podczas zajęć uczestnicy poszerzą swoją wiedzę na temat efektywnej pracy, sposobów planowania zadań, różnicy między zadaniami pilnymi a ważnymi oraz czym są rozpraszacze i jak zmniejszyć ich wpływ na pracę. Spotkanie poprowadzi specjalistka w zakresie umiejętności miękkich i wykładowczyni akademicka Agnieszka Jarzębowska. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników ma możliwość odbycia indywidualnej rozmowy z trenerem. Przygotowując się na spotkanie warto zapoznać się z poprzednim webinarium dr Jarzębowskiej dotyczącym zarządzania czasem.

fot. Bich Tran/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dbać o romantyzm w związku?
/
Jak dbać o romantyzm w związku?
Romantyzm to jeden z filarów udanego związku. Jak go jednak podtrzymać w wieloletniej relacji? Przedstawiamy kilka naszych pomysłów!
Jakie kompetencje powinien mieć menedżer?
/
Jakie kompetencje powinien mieć menedżer?
Menedżer to osoba, która zarządza zasobami firmy i zespołem pracowników w celu osiągnięcia określonych celów biznesowych. Sprawdź, jakie kompetencje powinien jeszcze posiadać!
Termowizja na polowaniu – jakie są jej korzyści?
/
Termowizja na polowaniu – jakie są jej korzyści?
Termowizja jest zaawansowaną technologią, która wykorzystuje promieniowanie podczerwone do wizualizacji ciepła emitowanego przez różne obiekty.