Najlepsze podcasty, które zmotywują Cię do działania!

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Spotkania z profesjonalnymi coachami czy mówcami motywacyjnymi są drogie i mogą nie spełnić oczekiwać. Z pomocą przychodzą blogerzy, którzy dzielą się swoją wiedzą w kilkudziesięciominutowych odcinkach.

„Pani swojego czasu”

Ola Budzyńska prowadząca program w praktycznych radach podpowiada jak prawidłowo organizować swój dzień, w jaki sposób gospodarować swoim czasem, jak połączyć życie rodzinne z zawodowym i wyjaśnia dlaczego warto planować czas z wyprzedzeniem. W materiałach pojawia się dużo praktycznych wskazówek, które ułatwiają codzienne organizowanie czasu.

Plan na lipiec w wakacyjnym stylu | Pani Swojego Czasu

„Podcast charyzmatyczny”

Chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale brak Ci odwagi? Poznaj program Dawida Straszaka, w którym uzyskasz praktyczne podpowiedzi jak poprawić swoją autoprezentację, jak budować trwałe relacje z ludźmi, jak zwiększać swoją codzienną wydajność, dlaczego zmiany zaczynają się od mentalności i jak chryzma wpływa na kontakty międzyludzkie.

Podcast charyzmatyczny – Jak mieć więcej ODWAGI w rozmowie z innymi? RADY aktora i eksperta improwizacji | Artur Jóskowiak

„Rozwój osobisty dla każdego”

Podcast autorstwa Wojciecha Strózika to idealne źródło praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu psychologii, rozwoju osobistego, biznesu oraz samoakceptacji dla osób poszukujących motywacji do działania. Około godzinne programy to najczęściej rozmowy z inspirującymi gośćmi, w których omawiane są bardzo wartościowe dla słuchaczy treści.

RODK: Łukasz Jędraszkiewicz – Czy muzyka wspiera rozwój?

Zdjęcie główne: Zen Chung/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy suplementy diety mogą pomóc w łagodzeniu skurczów mięśni podczas treningu biegowego?
/
Czy suplementy diety mogą pomóc w łagodzeniu skurczów mięśni podczas treningu biegowego?
Dowiedz się, jak suplementy diety mogą wspomagać trening biegowy poprzez łagodzenie skurczów mięśni. Poznaj rekomendowane produkty i zasady ich spożywania.
Kolorowanki antystresowe – dlaczego warto z nich korzystać?
/
Kolorowanki antystresowe – dlaczego warto z nich korzystać?
Relaks i wyciszenie dzięki zwykłej kolorowance? Tak, to możliwe!
Potrzebujesz wyciszenia? Oto najlepsze miejsca na wakacyjny odpoczynek z dala od wszystkiego
/
Potrzebujesz wyciszenia? Oto najlepsze miejsca na wakacyjny odpoczynek z dala od wszystkiego
Marzysz o ciszy i samotności? Rozważ wyjazd wakacyjny w odludne miejsce. Zebraliśmy dla Ciebie listę kierunków, gdzie odnajdziesz upragnioną samotnię.