Najlepsze podcasty, które zmotywują Cię do działania!

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Spotkania z profesjonalnymi coachami czy mówcami motywacyjnymi są drogie i mogą nie spełnić oczekiwać. Z pomocą przychodzą blogerzy, którzy dzielą się swoją wiedzą w kilkudziesięciominutowych odcinkach.

„Pani swojego czasu”

Ola Budzyńska prowadząca program w praktycznych radach podpowiada jak prawidłowo organizować swój dzień, w jaki sposób gospodarować swoim czasem, jak połączyć życie rodzinne z zawodowym i wyjaśnia dlaczego warto planować czas z wyprzedzeniem. W materiałach pojawia się dużo praktycznych wskazówek, które ułatwiają codzienne organizowanie czasu.

Plan na lipiec w wakacyjnym stylu | Pani Swojego Czasu

„Podcast charyzmatyczny”

Chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale brak Ci odwagi? Poznaj program Dawida Straszaka, w którym uzyskasz praktyczne podpowiedzi jak poprawić swoją autoprezentację, jak budować trwałe relacje z ludźmi, jak zwiększać swoją codzienną wydajność, dlaczego zmiany zaczynają się od mentalności i jak chryzma wpływa na kontakty międzyludzkie.

Podcast charyzmatyczny – Jak mieć więcej ODWAGI w rozmowie z innymi? RADY aktora i eksperta improwizacji | Artur Jóskowiak

„Rozwój osobisty dla każdego”

Podcast autorstwa Wojciecha Strózika to idealne źródło praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu psychologii, rozwoju osobistego, biznesu oraz samoakceptacji dla osób poszukujących motywacji do działania. Około godzinne programy to najczęściej rozmowy z inspirującymi gośćmi, w których omawiane są bardzo wartościowe dla słuchaczy treści.

RODK: Łukasz Jędraszkiewicz – Czy muzyka wspiera rozwój?

Zdjęcie główne: Zen Chung/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Weganizm dla początkujących. Wszystko, co warto wiedzieć
/
Weganizm dla początkujących. Wszystko, co warto wiedzieć
Co musisz wiedzieć, nim przejdziesz na weganizm? Oto kilka ważnych kwestii.
Wyjazd do pracy za granicę – jak się przygotować?
/
Wyjazd do pracy za granicę – jak się przygotować?
O czym pomyśleć przed wyjazdem za granicę i jakie są najważniejsze sprawy do załatwienia przed podjęciem nowej pracy? Sprawdź, jak przygotować się do tej wielkiej zmiany!
Na czym polega akupunktura twarzy?
/
Na czym polega akupunktura twarzy?
Akupunktura twarzy wkracza szturmem na salony kosmetyczne. Na czym polega ten zabieg i czy na pewno jest bezpieczny? Sprawdź!