O jakim świecie marzysz? Spotkanie online z Magdą Bębenek

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Inspirujące spotkanie z popularną pisarką już w najbliższą sobotę.

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu spotkań „Z pasją im do twarzy”, organizowanego przez warszawski Dom Kultury Włochy. Skierowane jest do wszystkich, którzy zadają sobie pytanie, co zrobić, aby uczynić swój świat jeszcze lepszym dla siebie i kolejnych pokoleń oraz jak wykorzystać w tym celu drzemiący w nas potencjał. Punktem wyjścia do wspólnych rozważań będzie najnowsza książka Magdaleny Bębenek pt. „Świat naszych marzeń”. Wywiad będzie miał premierę o godz. 17.00 na profilu Facebook i YouTube organizatora. Z kolei godzinę później na platformie Zoom będzie można bezpośrednio porozmawiać z gościem i wymienić się swoimi poglądami. Zgłoszenia należy wysyłać na: [email protected]

O autorce

Magda Bębenek to popularna podróżniczka, autorka książek oraz inicjatorka licznych projektów społecznych. Mieszkała m.in. w Belgii, Indiach oraz na Hawajach. Jej debiutem literackim była książka „Polka potrafi. Zostań bohaterką własnego życia!”, będąca zbiorem różnych prawdziwych historii kobiet, które postanowiły żyć na własnych zasadach i sięgać po swoje marzenia. W 2014 roku została Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet, z kolei cztery lata później za swoją działalność otrzymała tytuł Dziewczyna Roku Glamour 2018.

Fot. Porapak Apichodilok/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Dlaczego odpowiednie nawadnianie organizmu jest tak ważne? Sprawdź, co się dzieje, gdy pijesz zbyt mało wody
/
Dlaczego odpowiednie nawadnianie organizmu jest tak ważne? Sprawdź, co się dzieje, gdy pijesz zbyt mało wody
Picie wody jest konieczne do życia, tak samo jak jedzenie. Sprawdź, do czego prowadzi odwodnienie i jakie są jego objawy.
Co przyda się do opieki nad leżącym chorym?
/
Co przyda się do opieki nad leżącym chorym?
Nie ma co ukrywać, że opieka nad leżącą osobą chorą jest niezwykle wymagającym zajęciem. Należy jednak podjąć wszelkie możliwe działania, aby zapewnić opiekunowi, oraz osobie chorej jak najwięcej komfortu i udogodnień. Warto więc postawić na pewne rozwiązania, które mogą się okazać zbawienne.
Formy ćwiczeń dla zapracowanych
/
Formy ćwiczeń dla zapracowanych
Jeśli jesteś ciągle zabiegany i masz mnóstwo pracy oraz obowiązków, chcesz zadbać o swoje ciało i kondycję fizyczną, ale cały czas coś staje Ci na przeszkodzie - zajrzyj do tego artykułu, w którym podpowiemy Ci, jakie formy ćwiczeń sprawdzą się dla ludzi takich jak Ty.