O jakim świecie marzysz? Spotkanie online z Magdą Bębenek

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Inspirujące spotkanie z popularną pisarką już w najbliższą sobotę.

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu spotkań „Z pasją im do twarzy”, organizowanego przez warszawski Dom Kultury Włochy. Skierowane jest do wszystkich, którzy zadają sobie pytanie, co zrobić, aby uczynić swój świat jeszcze lepszym dla siebie i kolejnych pokoleń oraz jak wykorzystać w tym celu drzemiący w nas potencjał. Punktem wyjścia do wspólnych rozważań będzie najnowsza książka Magdaleny Bębenek pt. „Świat naszych marzeń”. Wywiad będzie miał premierę o godz. 17.00 na profilu Facebook i YouTube organizatora. Z kolei godzinę później na platformie Zoom będzie można bezpośrednio porozmawiać z gościem i wymienić się swoimi poglądami. Zgłoszenia należy wysyłać na: [email protected]

O autorce

Magda Bębenek to popularna podróżniczka, autorka książek oraz inicjatorka licznych projektów społecznych. Mieszkała m.in. w Belgii, Indiach oraz na Hawajach. Jej debiutem literackim była książka „Polka potrafi. Zostań bohaterką własnego życia!”, będąca zbiorem różnych prawdziwych historii kobiet, które postanowiły żyć na własnych zasadach i sięgać po swoje marzenia. W 2014 roku została Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet, z kolei cztery lata później za swoją działalność otrzymała tytuł Dziewczyna Roku Glamour 2018.

Fot. Porapak Apichodilok/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Wprowadzenie do jogi: jak zacząć i jakie są jej korzyści dla zdrowia i samopoczucia
/
Wprowadzenie do jogi: jak zacząć i jakie są jej korzyści dla zdrowia i samopoczucia
Odkryj drogę do lepszego samopoczucia i zdrowia poprzez praktykę jogi. Dowiedz się więcej o jej korzyściach oraz jak prawidłowo rozpocząć swoją przygodę z jogą.
Jak dobrać idealny pierścionek zaręczynowy?
/
Jak dobrać idealny pierścionek zaręczynowy?
Pierścionek zaręczynowy to jeden z najważniejszych symboli miłości i przywiązania w związku. Dlatego tak ważne jest, aby był on nie tylko piękny, ale również idealnie dopasowany do gustu przyszłej panny młodej. W dzisiejszych czasach, projektanci biżuterii oferują nie tylko tradycyjne modele z białego złota czy platyny, ale również wiele nowoczesnych i oryginalnych propozycji, które są w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.
Na czym polega niedoczynność tarczycy?
/
Na czym polega niedoczynność tarczycy?
Niedoczynność tarczycy – słyszałeś, ale chciałbyś dowiedzieć się więcej? Sprawdź, na czym polega i jakie objawy mogą o niej świadczyć. Postaw na wczesną diagnostykę i nie zaniedbuj swojego zdrowia. Zadbaj o siebie już dziś.