O jakim świecie marzysz? Spotkanie online z Magdą Bębenek

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Inspirujące spotkanie z popularną pisarką już w najbliższą sobotę.

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu spotkań „Z pasją im do twarzy”, organizowanego przez warszawski Dom Kultury Włochy. Skierowane jest do wszystkich, którzy zadają sobie pytanie, co zrobić, aby uczynić swój świat jeszcze lepszym dla siebie i kolejnych pokoleń oraz jak wykorzystać w tym celu drzemiący w nas potencjał. Punktem wyjścia do wspólnych rozważań będzie najnowsza książka Magdaleny Bębenek pt. „Świat naszych marzeń”. Wywiad będzie miał premierę o godz. 17.00 na profilu Facebook i YouTube organizatora. Z kolei godzinę później na platformie Zoom będzie można bezpośrednio porozmawiać z gościem i wymienić się swoimi poglądami. Zgłoszenia należy wysyłać na: [email protected]

O autorce

Magda Bębenek to popularna podróżniczka, autorka książek oraz inicjatorka licznych projektów społecznych. Mieszkała m.in. w Belgii, Indiach oraz na Hawajach. Jej debiutem literackim była książka „Polka potrafi. Zostań bohaterką własnego życia!”, będąca zbiorem różnych prawdziwych historii kobiet, które postanowiły żyć na własnych zasadach i sięgać po swoje marzenia. W 2014 roku została Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet, z kolei cztery lata później za swoją działalność otrzymała tytuł Dziewczyna Roku Glamour 2018.

Fot. Porapak Apichodilok/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Stretching – jak wpływa na organizm?
/
Stretching – jak wpływa na organizm?
Szukasz sposobu na poprawę swojego zdrowia i samopoczucia? Jeśli tak, przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, czym jest stretching, jak go wykonywać i jak wpływa na organizm.
Najlepsze olejki eteryczne na poprawę samopoczucia
/
Najlepsze olejki eteryczne na poprawę samopoczucia
Szukasz sposobów na poprawę nastroju? Zobacz, jakie cuda może zdziałać aromaterapia. Poznaj olejki eteryczne, które skutecznie poprawią Twoje samopoczucie.
Olejek do masażu – jaki wybrać?
/
Olejek do masażu – jaki wybrać?
Naturalne olejki eteryczne oraz olejki bazowe to idealny przepis na relaksujący masaż. Dowiedz się, jakie olejki będą idealne dla Ciebie!