Powracają motywacyjne piątki! Pierwszym tematem tego roku będzie miłość

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Inicjatywa stworzona przez polarnika, pisarza i mówcy motywacyjnego Marka Kamińskiego powraca o internetu.

Motywacyjne piątki to akcja Marek Kamiński Academy, która łączy w sobie filozofię i psychologię. Filozof wraz z profesjonalną psycholożką i socjolożką Joanną Heidtman prowadzą rozmowy na tematy związane z motywacją, emocjami, odpornością psychiczną czy celem w życiu człowieka. Każdy z uczestników opowiada o swoich indywidualnych przeżyciach i posiadanej wiedzy. Cykl spotkań zakończył się w ubiegłym roku, jednak jak zapowiadają organizatorzy teraz powracają na stałe.

„Różne oblicza miłości”

Z okazji zbliżających się Walentynek tematem spotkania będzie relacja miłosna. Rozmówcy opowiedzą o swoich doświadczeniach, rodzajach miłości, jej działaniu na psychikę człowieka oraz fałszywym micie „dwóch połówek” Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 i odbędzie się w formie bezpłatnej relacji na platformie ZOOM, dlatego potrzebna jest wcześniejsza rejestracja, tak by każdy z zainteresowanych otrzymał link do spotkania. Szczegóły dotyczące motywacyjnych piątków można znaleźć na profilu Akademii w mediach społecznościowych lub samego polarnika. Na Facebookowym profilu można także znaleźć motywacyjne posty oraz informacje o kolejnych wydarzeniach.

Fot. Sincerely Media/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy sterylizowane koty wymagają specjalnej diety?
/
Czy sterylizowane koty wymagają specjalnej diety?
Koty to wybredne zwierzęta, które mają swoje przyzwyczajenia i niechętnie je zmieniają. Modyfikacja codziennej diety kota, którego poddano sterylizacji, nie będzie więc łatwa, ale jest jak najbardziej potrzebna.
Naucz się twórczo układać kwiaty!
/
Naucz się twórczo układać kwiaty!
Interesujesz się florystyką? Ten kurs jest dla Ciebie!
Jak dbać o romantyzm w związku?
/
Jak dbać o romantyzm w związku?
Romantyzm to jeden z filarów udanego związku. Jak go jednak podtrzymać w wieloletniej relacji? Przedstawiamy kilka naszych pomysłów!