Powracają motywacyjne piątki! Pierwszym tematem tego roku będzie miłość

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Inicjatywa stworzona przez polarnika, pisarza i mówcy motywacyjnego Marka Kamińskiego powraca o internetu.

Motywacyjne piątki to akcja Marek Kamiński Academy, która łączy w sobie filozofię i psychologię. Filozof wraz z profesjonalną psycholożką i socjolożką Joanną Heidtman prowadzą rozmowy na tematy związane z motywacją, emocjami, odpornością psychiczną czy celem w życiu człowieka. Każdy z uczestników opowiada o swoich indywidualnych przeżyciach i posiadanej wiedzy. Cykl spotkań zakończył się w ubiegłym roku, jednak jak zapowiadają organizatorzy teraz powracają na stałe.

„Różne oblicza miłości”

Z okazji zbliżających się Walentynek tematem spotkania będzie relacja miłosna. Rozmówcy opowiedzą o swoich doświadczeniach, rodzajach miłości, jej działaniu na psychikę człowieka oraz fałszywym micie „dwóch połówek” Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 i odbędzie się w formie bezpłatnej relacji na platformie ZOOM, dlatego potrzebna jest wcześniejsza rejestracja, tak by każdy z zainteresowanych otrzymał link do spotkania. Szczegóły dotyczące motywacyjnych piątków można znaleźć na profilu Akademii w mediach społecznościowych lub samego polarnika. Na Facebookowym profilu można także znaleźć motywacyjne posty oraz informacje o kolejnych wydarzeniach.

Fot. Sincerely Media/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kto musi posiadać kasy fiskalne?
/
Kto musi posiadać kasy fiskalne?
Kasa fiskalna nie w każdym przypadku jest obowiązkowa. Są pewne reguły, według których nie trzeba posiadać kasy fiskalnej.
Rusza pierwsza edycja Festiwalu Seksualności!
/
Rusza pierwsza edycja Festiwalu Seksualności!
Dowiedz się jakie tematy zostaną poruszone podczas spotkania i weź udział w darmowych wydarzeniach!
Jak wybrać odpowiedni pojemnik do przechowywania płynów samochodowych?
/
Jak wybrać odpowiedni pojemnik do przechowywania płynów samochodowych?
Wybierając odpowiedni pojemnik do przechowywania płynów samochodowych, poznaj kluczowe czynniki do rozważenia. Ten artykuł pomoże Ci znaleźć najbezpieczniejszy i najbardziej odpowiedni pojemnik dla różnych typów płynów.