Naucz się twórczo układać kwiaty!

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wirtualny kurs kwiatowego designu pomoże Ci rozwinąć pasję do natury, pobudzić kreatywność i podszkolić umiejętności florystyczne!

Kurs trwa 10-dni i kosztuje od 390 złotych, w zależności od wykupionego pakietu. Zajęcia florystyczne będzie prowadzić profesjonalna floral designer Monika Bębenek, która zajmuje się pracą z kwiatami od kilkunastu lat. Zajęcia zostały podzielone na 4 moduły: kwiaty, kolor, forma i struktura. Każda z części składa się z webinarium prowadzonego na żywo, trzech filmów instruktażowych z wybranymi kompozycjami kwiatowymi i bukietami, notatki graficznej oraz materiałów szkoleniowych do samodzielnej nauki. Kurs zakończy się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego zaliczenie wszystkich etapów szkolenia.

Szkoła florystyczna „Kwitnące horyzonty”

Prowadząca warsztaty Moniak Bębenek jest także właścicielką całej szkoły florystycznej, którą prowadzi od 10 lat. W 2005 roku zdobyła tytuł Vice Mistrzyni Polski we florystyce. Szkolenia on-line uruchomiła 2 lata temu tak, by z jej doświadczenia i umiejętności mogli czerpać uczestnicy z całej Polski. Swoją wiedzą o kwiatach dzieli się nie tylko na terenie kraju, ale także podczas warsztatów w całej Europie i Meksyku.

Fot. Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak spotykać się online? – webinarium
/
Jak spotykać się online? – webinarium
Chcesz wiedzieć jak skutecznie komunikować się w sprawach zawodowych online? To webinarium jest dla Ciebie!
Przygotowania do ślubu – jak uniknąć stresu?
/
Przygotowania do ślubu – jak uniknąć stresu?
Zastanawiasz się, jak zaplanować własny ślub i nie zwariować? Sprawdź, co może pomóc Ci w organizacji!
Szukasz sposobu na rozluźnienie? Sprawdź, na czym polega trening Jacobsona
/
Szukasz sposobu na rozluźnienie? Sprawdź, na czym polega trening Jacobsona
10 minut, które pozwoli Ci się odprężyć po stresującym dniu. Odmień swoje życie dzięki codziennym treningom duszy i ciała!