Naucz się twórczo układać kwiaty!

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wirtualny kurs kwiatowego designu pomoże Ci rozwinąć pasję do natury, pobudzić kreatywność i podszkolić umiejętności florystyczne!

Kurs trwa 10-dni i kosztuje od 390 złotych, w zależności od wykupionego pakietu. Zajęcia florystyczne będzie prowadzić profesjonalna floral designer Monika Bębenek, która zajmuje się pracą z kwiatami od kilkunastu lat. Zajęcia zostały podzielone na 4 moduły: kwiaty, kolor, forma i struktura. Każda z części składa się z webinarium prowadzonego na żywo, trzech filmów instruktażowych z wybranymi kompozycjami kwiatowymi i bukietami, notatki graficznej oraz materiałów szkoleniowych do samodzielnej nauki. Kurs zakończy się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego zaliczenie wszystkich etapów szkolenia.

Szkoła florystyczna „Kwitnące horyzonty”

Prowadząca warsztaty Moniak Bębenek jest także właścicielką całej szkoły florystycznej, którą prowadzi od 10 lat. W 2005 roku zdobyła tytuł Vice Mistrzyni Polski we florystyce. Szkolenia on-line uruchomiła 2 lata temu tak, by z jej doświadczenia i umiejętności mogli czerpać uczestnicy z całej Polski. Swoją wiedzą o kwiatach dzieli się nie tylko na terenie kraju, ale także podczas warsztatów w całej Europie i Meksyku.

Fot. Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Korzyści i zastosowanie kolagenu dla zdrowia i urody
/
Korzyści i zastosowanie kolagenu dla zdrowia i urody
Kolagen jest jednym z najważniejszych białek w organizmie człowieka. Ma kluczowe znaczenie dla zdrowia skóry, stawów, kości i włosów.
Jak wybrać idealnego trenera personalnego dla swoich potrzeb?
/
Jak wybrać idealnego trenera personalnego dla swoich potrzeb?
Odnoś sukcesy na siłowni dzięki odpowiedniemu trenerowi personalnemu. Dowiedz się, jak dokonać najlepszego wyboru zgodnie ze swoimi celami i potrzebami.
Jak wybrać idealne perfumy niszowe? Poradnik dla początkujących
/
Jak wybrać idealne perfumy niszowe? Poradnik dla początkujących
Odkryj sekret wyboru perfum niszowych - porady ekspertów krok po kroku, które pomogą Ci znaleźć twoje idealne zapachy. Nadaj swojej osobowości wyjątkowy akcent.