Rusza pierwsza edycja Festiwalu Seksualności!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wydarzenie rozpocznie się 10 maja i potrwa 6 dni.

Premierowa edycja Festiwalu Seksualności to inicjatywa Koła Naukowego Seksuologii z poznańskiego oddziału Uniwersytetu SWPS. Wydarzenie nie ma jednak charakteru naukowego i jest adresowane do wszystkich zainteresowanych tematem uczestników. Udział w serii wykładów jest bezpłatny i odbywa się w formie wirtualnych wywiadów. Podczas każdego z festiwalowych dni opublikowany zostanie link do transmisji rozmowy z zaproszonym gościem. Za pomocą profilu Instagramowgo koła można zadawać ekspertom pytania, na które odpowiedzą w trakcie wywiadu.

Kto pojawi się na Festiwalu?

Wśród zaproszonych gości znajdują się m.in.: Kamil Perończyk, który opowie o męskiej seksualności, dr Katarzyna Grunt-Mejer zajmująca się różnorodnymi formami relacji, prof. Katarzyna Waszyńska poruszająca temat postrzegania ciała i seksualności oraz dr Jakub Kuś, którego spotkanie będzie dotyczyć bliskich związków w Internecie. Szczegółową rozpiskę godzin spotkań, gości oraz tematów można znaleźć na profilach koła naukowego w mediach społecznościowych.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Weź udział w webinarium graficznym i zostań mistrzem Canvy!
/
Weź udział w webinarium graficznym i zostań mistrzem Canvy!
Akademia Canvy organizuje bezpłatne webinarium i zachęca do udziału w pełnym kursie!
Grafika reklamowa jako jedna z form promowania firmy
/
Grafika reklamowa jako jedna z form promowania firmy
Szukasz sposobu na wypromowanie swojej firmy? Zainwestuj w grafikę reklamową, dzięki której Twoja firma zaistnieje w świadomości klientów!
Jak pobudzić swoją kreatywność? Najlepsze sposoby
/
Jak pobudzić swoją kreatywność? Najlepsze sposoby
Kreatywność to umiejętność pożądana w każdych okolicznościach życia. To zdolność, którą w sobie masz – wystarczy, że ją obudzisz. Zobacz, jak odblokować tkwiący w Tobie potencjał twórczy!