Rusza pierwsza edycja Festiwalu Seksualności!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wydarzenie rozpocznie się 10 maja i potrwa 6 dni.

Premierowa edycja Festiwalu Seksualności to inicjatywa Koła Naukowego Seksuologii z poznańskiego oddziału Uniwersytetu SWPS. Wydarzenie nie ma jednak charakteru naukowego i jest adresowane do wszystkich zainteresowanych tematem uczestników. Udział w serii wykładów jest bezpłatny i odbywa się w formie wirtualnych wywiadów. Podczas każdego z festiwalowych dni opublikowany zostanie link do transmisji rozmowy z zaproszonym gościem. Za pomocą profilu Instagramowgo koła można zadawać ekspertom pytania, na które odpowiedzą w trakcie wywiadu.

Kto pojawi się na Festiwalu?

Wśród zaproszonych gości znajdują się m.in.: Kamil Perończyk, który opowie o męskiej seksualności, dr Katarzyna Grunt-Mejer zajmująca się różnorodnymi formami relacji, prof. Katarzyna Waszyńska poruszająca temat postrzegania ciała i seksualności oraz dr Jakub Kuś, którego spotkanie będzie dotyczyć bliskich związków w Internecie. Szczegółową rozpiskę godzin spotkań, gości oraz tematów można znaleźć na profilach koła naukowego w mediach społecznościowych.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Odkrywając tajniki zdrowego snu: Jak poprawić jakość swojego wypoczynku?
/
Odkrywając tajniki zdrowego snu: Jak poprawić jakość swojego wypoczynku?
Odkryj, jak poprawić jakość swojego snu i zrozumiec korzyści ze zdrowego wypoczynku. Podpowiemy, co zrobić, aby twoje noce były naprawdę regenerujące.
5 kroków do lepszej organizacji – darmowe webinarium
/
5 kroków do lepszej organizacji – darmowe webinarium
Sprawdź jak skutecznie planować harmonogram codziennych zajęć.
Jak zapewnić najwyższy komfort noclegu dla pracowników w podróży służbowej?
/
Jak zapewnić najwyższy komfort noclegu dla pracowników w podróży służbowej?
Odkryj praktyczne wskazówki dla pracowników podróżujących służbowo, które pomogą zapewnić wygodę i komfort noclegu. Sprawdź kluczowe czynniki, aby osiągnąć maksymalne zadowolenie z wyjazdów!