Rusza pierwsza edycja Festiwalu Seksualności!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wydarzenie rozpocznie się 10 maja i potrwa 6 dni.

Premierowa edycja Festiwalu Seksualności to inicjatywa Koła Naukowego Seksuologii z poznańskiego oddziału Uniwersytetu SWPS. Wydarzenie nie ma jednak charakteru naukowego i jest adresowane do wszystkich zainteresowanych tematem uczestników. Udział w serii wykładów jest bezpłatny i odbywa się w formie wirtualnych wywiadów. Podczas każdego z festiwalowych dni opublikowany zostanie link do transmisji rozmowy z zaproszonym gościem. Za pomocą profilu Instagramowgo koła można zadawać ekspertom pytania, na które odpowiedzą w trakcie wywiadu.

Kto pojawi się na Festiwalu?

Wśród zaproszonych gości znajdują się m.in.: Kamil Perończyk, który opowie o męskiej seksualności, dr Katarzyna Grunt-Mejer zajmująca się różnorodnymi formami relacji, prof. Katarzyna Waszyńska poruszająca temat postrzegania ciała i seksualności oraz dr Jakub Kuś, którego spotkanie będzie dotyczyć bliskich związków w Internecie. Szczegółową rozpiskę godzin spotkań, gości oraz tematów można znaleźć na profilach koła naukowego w mediach społecznościowych.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać dobre akcesoria dla niemowlaka?
/
Jak wybrać dobre akcesoria dla niemowlaka?
Przygotuj swój dom dla nowego członka rodziny! Sprawdź nasze wskazówki, które pomogą Ci wybrać najbezpieczniejsze i najbardziej komfortowe akcesoria dla niemowlaka.
Do czego używane są rękawice taktyczne? 
/
Do czego używane są rękawice taktyczne? 
W artykule tym przyjrzymy się różnym zastosowaniom rękawic taktycznych oraz korzyściom, jakie mogą one przynieść użytkownikom.
Whiskey irlandzka – jakie są jej gatunki? W jaki sposób różni się od szkockiej?
/
Whiskey irlandzka – jakie są jej gatunki? W jaki sposób różni się od szkockiej?
Mówi się, że najlepsza whisky pochodzi ze Szkocji. Ma w końcu bogatą historię i tradycję, z której znana jest ludziom na całym świecie. Wielu ekspertów twierdzi, że smaku szkockiej whisky w żaden sposób nie da się podrobić.