Przed Tobą matura? Ekspertki podpowiedzą Ci, jak skutecznie radzić sobie ze stresem przed egzaminami

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Stresujesz się przygotowaniami do matury? Weź udział w webinarze i dowiedz się, jak zwalczyć stres przed jednym z najważniejszych egzaminów w swoim życiu.

Webinarium rozpocznie się w środę 17 marca o godzinie 18.00. To czas, aby chociaż na chwilę odłożyć książki na bok i dowiedzieć się, jak w 10 łatwych krokach poradzić sobie z przedmaturalnym stresem. Jeżeli Twoje metody do tej pory nie przynoszą rezultatów warto skorzystać z porad doświadczonych ekspertów. Spotkanie poprowadzi psycholożka Michalina Mruczyk, a jej gościem będzie będzie dr Agnieszka Mościcka-Teske, psycholog, psychoterapeutka oraz trenerka umiejętności psychologicznych, która w swojej pracy zajmuje się tematyką stresu oraz pokazuje, jak skutecznie można z nim walczyć.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Matura „na luzie”

W czasie spotkania dowiesz się, jak działa stres i w jaki sposób możemy rozpoznać jego objawy, poznasz techniki relaksacyjne, które sprawdzą się podczas przygotowań, jak również w dniu egzaminu. Ekspertka podpowie też, jak wykorzystać stres mobilizująco i co zrobić, gdy nie radzimy sobie z napięciem towarzyszącym nauce. Na webinar obowiązują wcześniejsze zapisy. Organizatorem spotkania jest Uniwersytet SWPS.

Fot. Jan Vašek/Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Nieśmiałość – jak z nią walczyć?
/
Nieśmiałość – jak z nią walczyć?
Walka z nieśmiałością to codzienna i systematyczna praca. Wolność i dobrostan psychiczny są jednak warte tego wysiłku. Weź byka za rogi i staw jej czoła!
Jak zorganizować przyjęcie plenerowe?
/
Jak zorganizować przyjęcie plenerowe?
Marzy Ci się garden party, jak ze zdjęć na Instagramie? Sprawdź nasze podpowiedzi dotyczące organizacji przyjęcia plenerowego.
„Na zdrowy rozum. Dlaczego podejmujemy nieracjonalne decyzje?” – premiera książki
/
„Na zdrowy rozum. Dlaczego podejmujemy nieracjonalne decyzje?” – premiera książki
Poradnik o logicznym myśleniu może odmienić sposób postrzegania źle podjętych decyzji.