Medytacja od podstaw – bezpłatny webinar

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z medytacją, ale zupełnie nie wiesz jak się do tego zabrać? Skorzystaj z wiedzy doświadczonego trenera i wykorzystaj zalety medytowania w codziennym życiu.

Zalet praktykowania medytacji jest bardzo wiele, o czym przekonuje się coraz więcej osób. Dzięki niej nie tylko pozytywnie wpływamy na swoje samopoczucie fizyczne i psychiczne, ale też stanowi ona znakomite narzędzie do lepszego poznania siebie. Jak stosować medytację na co dzień? O tym podczas webinaru już 20 lutego opowie doświadczony trener Wiktor Szynkaruk, absolwent psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, który od ponad 15 lat zajmuje się zagadnieniem medytacji w ujęciu neuropsychologicznym oraz psychologii ewolucyjnej.

Program zajęć

Zajęcia są organizowane z myślą o osobach, które nie miały jeszcze do czynienia z medytacją, a chciałyby zrobić ten pierwszy krok. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00. Prowadzący opowie dlaczego warto rozpocząć regularne medytowanie i jak można je wykorzystać w łagodzeniu stresu, depresji oraz w różnych lękach. Pokaże również, jak można medytować samemu, aby medytacja przynosiła efekty. Transmisja odbędzie się na Facebooku organizatora.

fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak zapewnić najwyższy komfort noclegu dla pracowników w podróży służbowej?
/
Jak zapewnić najwyższy komfort noclegu dla pracowników w podróży służbowej?
Odkryj praktyczne wskazówki dla pracowników podróżujących służbowo, które pomogą zapewnić wygodę i komfort noclegu. Sprawdź kluczowe czynniki, aby osiągnąć maksymalne zadowolenie z wyjazdów!
Co oznacza kinesiotaping?
/
Co oznacza kinesiotaping?
Z pewnością widywałeś(aś) ludzi z kolorowymi plastrami na ciele i być może zastanawiałeś(aś) się, czemu one służą? To plastry dynamiczne stosowane w kinesiotapingu. Na czym polega ta metoda i czemu służy?
Pozytywne myślenie – jak się go nauczyć?
/
Pozytywne myślenie – jak się go nauczyć?
Korzyści płynących z pozytywnego myślenia jest bez liku. Ludzie myślący pozytywnie są zdrowsi, szczęśliwsi i mniej narażeni na stres. Jak przeprogramować swoje myślenie? Przeczytaj!