Medytacja od podstaw – bezpłatny webinar

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z medytacją, ale zupełnie nie wiesz jak się do tego zabrać? Skorzystaj z wiedzy doświadczonego trenera i wykorzystaj zalety medytowania w codziennym życiu.

Zalet praktykowania medytacji jest bardzo wiele, o czym przekonuje się coraz więcej osób. Dzięki niej nie tylko pozytywnie wpływamy na swoje samopoczucie fizyczne i psychiczne, ale też stanowi ona znakomite narzędzie do lepszego poznania siebie. Jak stosować medytację na co dzień? O tym podczas webinaru już 20 lutego opowie doświadczony trener Wiktor Szynkaruk, absolwent psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, który od ponad 15 lat zajmuje się zagadnieniem medytacji w ujęciu neuropsychologicznym oraz psychologii ewolucyjnej.

Program zajęć

Zajęcia są organizowane z myślą o osobach, które nie miały jeszcze do czynienia z medytacją, a chciałyby zrobić ten pierwszy krok. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00. Prowadzący opowie dlaczego warto rozpocząć regularne medytowanie i jak można je wykorzystać w łagodzeniu stresu, depresji oraz w różnych lękach. Pokaże również, jak można medytować samemu, aby medytacja przynosiła efekty. Transmisja odbędzie się na Facebooku organizatora.

fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak zmienić nawyki żywieniowe?
/
Jak zmienić nawyki żywieniowe?
Czujesz, że najwyższa pora zmienić nawyki żywieniowe? Podpowiemy, od czego zacząć przygodę ze zdrową dietą.
Jak wyglądają szkolenia finansowe dla pracowników?
/
Jak wyglądają szkolenia finansowe dla pracowników?
W tym artykule omówimy, jak wyglądają szkolenia finansowe, oraz jak uniwersalność produktu staje się jego największą zaletą.
Co daje picie kawy?
/
Co daje picie kawy?
Kawa jest bardzo popularnym napojem na całym świecie, jednak krąży na jej temat wiele szkodliwych mitów. Napar z ziaren kawowca wcale nie jest szkodliwy dla zdrowia - przeciwnie - daje mnóstwo korzyści. Zobacz, jakie benefity wiążą się z piciem kawy.