Mniej znaczy więcej – jak być eko we współczesnym świecie? – webinarium

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dlaczego bycie eko w dzisiejszych czasach jest tak ważne? Weź udział w webinarium i dowiedz się, jak żyć w zgodzie z naturą i dbać o środowisko.

Rosnąca świadomość społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska powoduje, że coraz więcej osób decyduje się na bardziej ekologiczny styl życia, rezygnując ze swoich dotychczasowych nawyków. Jak eko zasady skutecznie wprowadzić do swojej codzienności? Na to i wiele więcej pytań odpowie webinar, który rozpocznie się we wtorek 1 czerwca o godz. 19.00, a jego transmisja będzie udostępniona na profilu Facebook. Prelegentką spotkania będzie Katarzyna Wolszczak z Akademii Zero Waste. To okazja, aby dowiedzieć się w jaki sposób można produkować mniejszą ilość odpadów, jakie konsekwencje dla planety mogą mieć pogłębiające się zmiany klimatu i dlaczego mikroplastik jest aż takim problemem dla środowiska.

O prelegentce

Katarzyna Wolszczak to założycielka Akademii Zero Waste, w ramach której od wielu lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu ekologicznego stylu życia oraz zrównoważonego rozwoju. Pełni funkcję koordynatorki Zero Waste Professionals oraz jest członkiem inicjatywy Trenerzy dla Planety. W ubiegłym roku ukończyła prestiżowy program szkoleniowy pod nazwą Climate Reality Leadership Corps realizowany przez międzynarodową organizację Th3 Climate Reality Project.

Warsztaty organizuje Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Fot. Ready made/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak zorganizować urlop?
/
Jak zorganizować urlop?
Planujesz zorganizować tegoroczne wakacje na własną rękę? Przeczytaj, o czym warto pamiętać przy planowaniu urlopu.
Opakowania biodegradowalne – co to jest i jakie korzyści przynoszą?
/
Opakowania biodegradowalne – co to jest i jakie korzyści przynoszą?
W dzisiejszych czasach coraz więcej firm i konsumentów zwraca uwagę na wpływ swojego stylu życia na środowisko naturalne. Jednym z aspektów, na które coraz częściej zwraca się uwagę, są opakowania. Opakowania biodegradowalne to jedno z rozwiązań, które przyczyniają się do ochrony środowiska.
Jak zostać programistą?
/
Jak zostać programistą?
Dowiedz się, jak możesz zacząć naukę programowania, aby mieć szanse na rozwój kariery oraz swoich pasji.