Mniej znaczy więcej – jak być eko we współczesnym świecie? – webinarium

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dlaczego bycie eko w dzisiejszych czasach jest tak ważne? Weź udział w webinarium i dowiedz się, jak żyć w zgodzie z naturą i dbać o środowisko.

Rosnąca świadomość społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska powoduje, że coraz więcej osób decyduje się na bardziej ekologiczny styl życia, rezygnując ze swoich dotychczasowych nawyków. Jak eko zasady skutecznie wprowadzić do swojej codzienności? Na to i wiele więcej pytań odpowie webinar, który rozpocznie się we wtorek 1 czerwca o godz. 19.00, a jego transmisja będzie udostępniona na profilu Facebook. Prelegentką spotkania będzie Katarzyna Wolszczak z Akademii Zero Waste. To okazja, aby dowiedzieć się w jaki sposób można produkować mniejszą ilość odpadów, jakie konsekwencje dla planety mogą mieć pogłębiające się zmiany klimatu i dlaczego mikroplastik jest aż takim problemem dla środowiska.

O prelegentce

Katarzyna Wolszczak to założycielka Akademii Zero Waste, w ramach której od wielu lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu ekologicznego stylu życia oraz zrównoważonego rozwoju. Pełni funkcję koordynatorki Zero Waste Professionals oraz jest członkiem inicjatywy Trenerzy dla Planety. W ubiegłym roku ukończyła prestiżowy program szkoleniowy pod nazwą Climate Reality Leadership Corps realizowany przez międzynarodową organizację Th3 Climate Reality Project.

Warsztaty organizuje Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Fot. Ready made/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak pomóc cerze problematycznej?
/
Jak pomóc cerze problematycznej?
Uciążliwe mogą być zarówno kłopoty ze skórą trądzikową jak i z taką, która ma skłonności do przesuszania się.
Złote mleko dla zdrowia i urody – czym jest i jak działa?
/
Złote mleko dla zdrowia i urody – czym jest i jak działa?
Lubisz wprowadzać różne nowości do swojej diety? Interesujesz się medycyną chińską lub ajurwedyjską? Sprawdź, czym jest złote mleko i dlaczego warto je pić!
6 nawyków, które zmienią Twoje życie na lepsze
/
6 nawyków, które zmienią Twoje życie na lepsze
Sprawdź, jak poprawić komfort swojego życia i zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia!