3 blogi kulinarne, z których warto czerpać inspiracje

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie masz pomysłu na obiad, zastanawiasz się jak urozmaicić swoje posiłki i szukasz sprawdzonych inspiracji? Oto kilka kulinarnych gwiazd, które warto obserwować w mediach społecznościowych.

Marta Dymek Jadłonomia

Najpopularniejszy w Polsce blog dotyczący kuchni roślinnej. Profil Marty na Instagramie obserwuje 338 tysięcy osób. Kuchnia wegańska jadłonomi opiera się na prostych, tradycyjnych przepisach, które każdy może samodzielnie wykonać w domu. Marta na swoim blogu udowadnia, że dania roślinne mogą być smaczne, tanie i łatwe w przygotowaniu.

Make cooking easier

Autorką bloga jest Zosia Cudny, która swoją karierę w internecie rozpoczynała od współpracy z Kasią Tusk przy blogu Makelifeeasier.pl Na swoim blogu Zosia pokazuje, jak sprawić by gotowaniu było łatwe, ekologiczne i zdrowe. Przepisy, które można znaleźć na jej blogu łączą w sobie tradycyjne przepisy z kuchni całego świata oraz nowoczesne podejście kucharskie.

Moje wypieki.com

Najchętniej obserwowany blog kulinarny dotyczący słodkich wypieków. Profil na Instagramie obserwuje obecnie 183 tysiące osób. Na stronie można znaleźć przepisy na ciasta, torty, ciasteczka, babeczki, pączki, gofry i wszystkie wymarzone słodkości.

Fot. Daria Shevtsova/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak obrazy generowane przez sztuczną inteligencję zmieniają nasze postrzeganie sztuki nowoczesnej
/
Jak obrazy generowane przez sztuczną inteligencję zmieniają nasze postrzeganie sztuki nowoczesnej
Artykuł przedstawiający jak AI generowane obrazy wpływają na nasze doświadczenia i interpretację sztuki nowoczesnej. Zobacz, jak technologia odmienia percepcję artystyczną.
Jak wybrać sprzęt wędkarski dla początkujących?
/
Jak wybrać sprzęt wędkarski dla początkujących?
Przygoda z wędkarstwem zaczyna się od dobrze dobranego sprzętu. Odkryj praktyczne porady, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.
Czy internetowy styl życia wpływa na naszą produktywność?
/
Czy internetowy styl życia wpływa na naszą produktywność?
Rozważamy, jak cyfrowy tryb życia wpływa na naszą efektywność w pracy i życiu osobistym. Czy stałe podłączenie do sieci jest błogosławienstwem czy przekleństwem dla naszej produktywności?