3 blogi kulinarne, z których warto czerpać inspiracje

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie masz pomysłu na obiad, zastanawiasz się jak urozmaicić swoje posiłki i szukasz sprawdzonych inspiracji? Oto kilka kulinarnych gwiazd, które warto obserwować w mediach społecznościowych.

Marta Dymek Jadłonomia

Najpopularniejszy w Polsce blog dotyczący kuchni roślinnej. Profil Marty na Instagramie obserwuje 338 tysięcy osób. Kuchnia wegańska jadłonomi opiera się na prostych, tradycyjnych przepisach, które każdy może samodzielnie wykonać w domu. Marta na swoim blogu udowadnia, że dania roślinne mogą być smaczne, tanie i łatwe w przygotowaniu.

Make cooking easier

Autorką bloga jest Zosia Cudny, która swoją karierę w internecie rozpoczynała od współpracy z Kasią Tusk przy blogu Makelifeeasier.pl Na swoim blogu Zosia pokazuje, jak sprawić by gotowaniu było łatwe, ekologiczne i zdrowe. Przepisy, które można znaleźć na jej blogu łączą w sobie tradycyjne przepisy z kuchni całego świata oraz nowoczesne podejście kucharskie.

Moje wypieki.com

Najchętniej obserwowany blog kulinarny dotyczący słodkich wypieków. Profil na Instagramie obserwuje obecnie 183 tysiące osób. Na stronie można znaleźć przepisy na ciasta, torty, ciasteczka, babeczki, pączki, gofry i wszystkie wymarzone słodkości.

Fot. Daria Shevtsova/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Ćwiczenia na siłowni vs. w domu
/
Ćwiczenia na siłowni vs. w domu
Siłownia czy dom? Wybierz swoją drogę do zdrowia i siły. Odkryj porównanie ćwiczeń na siłowni i w domu i zdecyduj, która opcja jest dla Ciebie najlepsza!
Jak z salonu zrobić miejsce do wyciszenia się?
/
Jak z salonu zrobić miejsce do wyciszenia się?
Zależy Ci na tym, aby twój salon był najlepszym miejscem do relaksu? Zobacz o czym warto pamiętać przy jego aranżacji.
Dziś Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją
/
Dziś Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją
Ogólnoświatowe tabu dotyczące depresji wpływa na pogarszający się stan psychiczny ludzi, w szczególności mieszkańców krajów wysokorozwiniętych.