Wiosenna joga dla seniorów online!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wiosna to doskonały czas na zadbanie o swoją kondycję. Przekonaj się, jak joga może wpłynąć na twoje samopoczucie psychiczne i fizyczne!

Zajęcia jogi terapeutycznej skierowane są do osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tego typu aktywnością. Obejmują trzy spotkania w poniedziałki: 12, 19 i 26 kwietnia o godz. 10:30 za pośrednictwem aplikacji ZOOM. Jak podkreślają organizatorzy wspólne ćwiczenia to doskonała okazja, aby odprężyć ciało i umysł, naładować się pozytywną energią oraz odzyskać wewnętrzny spokój i równowagę. Spotkania poprowadzą instruktorzy ze Szkoły Jogi „Halasana”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy przez stronę: https://go.decathlon.pl/ Po wysłaniu zgłoszenia każdy z uczestników otrzyma link oraz hasło do transmisji.

Organizatorami zajęć są Decathlon Bemowo, Fundacja ​​,​​​​,​​Aktywni Dłużej”​​,​​ Szkoła Jogi ​​,​​​​,​​Halasana” oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Fot. Marcus Aurelius/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak radzić sobie z samotnością?
/
Jak radzić sobie z samotnością?
Samotność jest nazywana chorobą XXI wieku. Często z jej powodu cierpią osoby młode. Jak nie dać się samotności i co zrobić, by nie dokuczała tak mocno?
Magazyn w Lublinie – czy warto go wynająć?
/
Magazyn w Lublinie – czy warto go wynająć?
Magazyn stał się obecnie jednym z najważniejszych aspektów działalności wielu firm i przedsiębiorstw.
Suplementy dla koni – Klucz do zdrowia i pełnej wydajności
/
Suplementy dla koni – Klucz do zdrowia i pełnej wydajności
Czy chcesz zapewnić swojemu koniowi najlepszą opiekę? Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie suplementy mogą przynieść korzyści Twojemu końskiemu towarzyszowi.