Wiosenna joga dla seniorów online!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wiosna to doskonały czas na zadbanie o swoją kondycję. Przekonaj się, jak joga może wpłynąć na twoje samopoczucie psychiczne i fizyczne!

Zajęcia jogi terapeutycznej skierowane są do osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tego typu aktywnością. Obejmują trzy spotkania w poniedziałki: 12, 19 i 26 kwietnia o godz. 10:30 za pośrednictwem aplikacji ZOOM. Jak podkreślają organizatorzy wspólne ćwiczenia to doskonała okazja, aby odprężyć ciało i umysł, naładować się pozytywną energią oraz odzyskać wewnętrzny spokój i równowagę. Spotkania poprowadzą instruktorzy ze Szkoły Jogi „Halasana”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy przez stronę: https://go.decathlon.pl/ Po wysłaniu zgłoszenia każdy z uczestników otrzyma link oraz hasło do transmisji.

Organizatorami zajęć są Decathlon Bemowo, Fundacja ​​,​​​​,​​Aktywni Dłużej”​​,​​ Szkoła Jogi ​​,​​​​,​​Halasana” oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Fot. Marcus Aurelius/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co można jeść na diecie bezglutenowej?
/
Co można jeść na diecie bezglutenowej?
Zastanawiasz się, co można, a czego nie można jeść na diecie wykluczającej gluten? Przedstawiamy najważniejsz zasady.
Szkolenia dla coachów – jak poszerzyć swoje umiejętności i zwiększyć skuteczność coachingowej pracy
/
Szkolenia dla coachów – jak poszerzyć swoje umiejętności i zwiększyć skuteczność coachingowej pracy
Szkolenia dla coachów stanowią nieodłączny element rozwoju zawodowego każdego profesjonalisty z tej dziedziny. W dalszej części artykułu przyjrzymy się, dlaczego warto korzystać z oferty szkoleń, jakie rodzaje szkoleń dla coachów istnieją i jakie korzyści płyną z uczestnictwa w nich.
Kawa – Czarne złoto dla podniebienia i zmysłów
/
Kawa – Czarne złoto dla podniebienia i zmysłów
Kawa to napój, który na całym świecie cieszy się ogromną popularnością i ma niezwykłe znaczenie kulturowe.