W 2021 roku stawiasz na naukę języka? Weź udział w kursie

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Nowy rok to dobra okazja, aby podszkolić swoje umiejętności również te językowe. Kursy online to doskonały sposób na skuteczną naukę języka bez wychodzenia z domu.

Bezpłatny styczniowy webinar odbędzie się 13 stycznia o godz. 19.00. organizowany przez platformę Tutlo skierowany jest do wszystkich osób, które z nowym rokiem chcą przyłożyć się do nauki języka angielskiego i rozwinąć swoje kompetencje językowe.

W czasie zajęć wykładowcy podpowiedzą skąd brać motywację i jak skutecznie zmobilizować się do regularnego szlifowania angielskiego. Ponadto uczestnicy dowiedzą się czym jest metoda SMART i jak może pomóc w nauce języka obcego. Na zajęciach pojawią się również zagadnienia prokrastynacji, która często stanowi jeden z czynników utrudniających osiąganie kolejnych etapów zaawansowania.
Zapisy na webinar odbywają się na stronie organizatora.

Fot. Wes Hicks/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak suplementy na energię mogą wspierać twoją codzienną aktywność fizyczną?
/
Jak suplementy na energię mogą wspierać twoją codzienną aktywność fizyczną?
Przyjrzyj się, jak suplementy na energię mogą poprawić twoją codzienną wydajność fizyczną i zrozum, dlaczego mogą być kluczowym elementem twojej rutyny ćwiczeń.
Czym jest osteopatia?
/
Czym jest osteopatia?
Osteopatia zaliczana jest do medycyny niekonwencjonalnej, wyrastającej z fizjoterapii. Dowiedz się, jakie schorzenia leczy osteopatia.
Wieczorny relaks – zadbaj o ciało i umysł
/
Wieczorny relaks – zadbaj o ciało i umysł
Chcesz się zrelaksować po ciężkim dniu? Zadbaj o swoje dobre samopoczcie dzięki warsztatom online!