W 2021 roku stawiasz na naukę języka? Weź udział w kursie

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Nowy rok to dobra okazja, aby podszkolić swoje umiejętności również te językowe. Kursy online to doskonały sposób na skuteczną naukę języka bez wychodzenia z domu.

Bezpłatny styczniowy webinar odbędzie się 13 stycznia o godz. 19.00. organizowany przez platformę Tutlo skierowany jest do wszystkich osób, które z nowym rokiem chcą przyłożyć się do nauki języka angielskiego i rozwinąć swoje kompetencje językowe.

W czasie zajęć wykładowcy podpowiedzą skąd brać motywację i jak skutecznie zmobilizować się do regularnego szlifowania angielskiego. Ponadto uczestnicy dowiedzą się czym jest metoda SMART i jak może pomóc w nauce języka obcego. Na zajęciach pojawią się również zagadnienia prokrastynacji, która często stanowi jeden z czynników utrudniających osiąganie kolejnych etapów zaawansowania.
Zapisy na webinar odbywają się na stronie organizatora.

Fot. Wes Hicks/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Formy ćwiczeń dla zapracowanych
/
Formy ćwiczeń dla zapracowanych
Jeśli jesteś ciągle zabiegany i masz mnóstwo pracy oraz obowiązków, chcesz zadbać o swoje ciało i kondycję fizyczną, ale cały czas coś staje Ci na przeszkodzie - zajrzyj do tego artykułu, w którym podpowiemy Ci, jakie formy ćwiczeń sprawdzą się dla ludzi takich jak Ty.
Jakie ubranka mogą przydać się psom w zimę?
/
Jakie ubranka mogą przydać się psom w zimę?
Mróz i śnieg nie tylko ludziom sprawia dyskomfort. Psiaki podczas spacerów również marzną i mokną. Zobacz, w jaki sposób możesz zadbać o komfort termiczny swojego pupila zimą!
Szampony bez SLS – co to znaczy?
/
Szampony bez SLS – co to znaczy?
Oto kilka kluczowych informacji na temat szamponów bez SLS.