Popularne aplikacje zdrowotne, z których warto korzystać

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowoczesne technologie mogą okazać się wyjątkowo pomocne także w kwestii codziennych nawyków oraz zdrowia. Sprawdź nasze propozycje!

„Wiesz co jesz”

Aplikacja stanowi pomoc podczas zakupów. Dzięki łatwemu skanowaniu etykiety produkty użytkownik może znaleźć szczegółowe informacje o składzie i jego wpływie na zdrowie człowieka. „Wiesz co jesz” umożliwia poznanie specjalnie przygotowanych przez ekspertów opisów ponad 3000 produktów żywnościowych.

„Sleep Time”

Jednym z codziennych aspektów życia, o który warto zadbać jest zdrowy sen. Z pomocą przychodzi aplikacja, do której zadań należy zbieranie informacji na temat długości, jakości snu, jego poszczególnych faz oraz przebudzeń. Program po uzyskaniu poglądowych danych pokazuje rekomendowane godziny snu, a także pomaga zasnąć poprzez włączenie wybranych dźwięków relaksacyjnych.

„Calm”

Anglojęzyczna aplikacja do medytacji dba o zdrowie psychiczne i pomaga się zrelaksować po długim i stresującym dniu. „Calm” oferuje szereg programów i sesji medytacyjnych trwających od 3 do 25 minut, które pomagają się wyciszyć, uspokoić i zredukować uczucie stresu.

Fot. Ivan Samkov/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kuchnia duńska – co warto o niej wiedzieć?
/
Kuchnia duńska – co warto o niej wiedzieć?
Najlepsza europejska kuchnia XXI wieku? Kuchnia duńska, jakiej nie znacie!
Domowe sposoby na ból głowy
/
Domowe sposoby na ból głowy
Nie zawsze przy bólu głowy należy od razu sięgać po leki przeciwbólowe. Poznaj najbardziej sprawdzone domowe sposoby na tę przypadłość.
Aloes – poznaj jego niezwykłe właściwości
/
Aloes – poznaj jego niezwykłe właściwości
Pomaga przy oparzeniach, trądziku i łupieżu, przy złym trawieniu i odwodnieniu. Przynosi też ulgę w wielu innych schorzeniach. O czym mowa? O aloesie. Poznaj niezwykłą moc tej rośliny!