Zestresuj stres i odblokuj się na wszystkich poziomach – warsztaty online

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Myślisz, że w twoim życiu jest zbyt wiele chaosu, masz za dużo spraw na głowie i wciąż odczuwasz zdenerwowanie? Te warsztaty online mogą być receptą na Twoje problemy.

Stres jest nieodłącznym elementem naszego życia. Może towarzyszyć Ci w pracy, w szkole, w różnych codziennych sytuacjach. Kiedy jednak odczuwasz, że wypełnia on większość twoich dni, negatywnie wpływając na samopoczucie i funkcjonowanie to może być sygnałem, że czas najwyższy coś z tym zrobić! Transmisja warsztatów odbędzie się w piątek 14 maja o godz. 18.00 na facebookowym profilu organizacji Yoga Life Club.

Zestresuj stres!

Warsztaty mają charakter otwarty i może skorzystać z nich każdy, kto tylko odczuwa, że stres coraz bardziej rozpanoszył się w jego życiu. Podczas zajęć uczestnicy poznają łatwe i skuteczne techniki medytacji oraz relaksacji, które mogą być pomocne w różnych niekomfortowych sytuacjach. Nie tylko pomogą zapanować nad poziomem stresu, ale też osiągnąć stan wyciszenia. Organizatorem spotkania jest koszalińskie Stowarzyszenie Yoga Life Club, którego działalność skupia się na promowaniu medytacji, technik relaksacyjnych oraz zdrowego stylu życia.

Fot. Lucas Pezeta/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Dzień bez elektroniki – czyli jak zrobić sobie cyfrowy detoks?
/
Dzień bez elektroniki – czyli jak zrobić sobie cyfrowy detoks?
Nawet dzienny detoks od elektroniki pomoże nam dostrzec zupełnie inne możliwości, których do tej pory nie zauważaliśmy. Zaplanuj cyfrowy detoks!
Czy warto kupić planer ślubny?
/
Czy warto kupić planer ślubny?
Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu każdej osoby. Urządzenie takiej imprezy wymaga odpowiedniej organizacji: zabookowania sali, wynajęcia fotografa, a przede wszystkim znalezienia tej jedynej sukni, która pozwoli poczuć się Pannie Młodej wyjątkowo i pięknie.
Co przyda się do opieki nad leżącym chorym?
/
Co przyda się do opieki nad leżącym chorym?
Nie ma co ukrywać, że opieka nad leżącą osobą chorą jest niezwykle wymagającym zajęciem. Należy jednak podjąć wszelkie możliwe działania, aby zapewnić opiekunowi, oraz osobie chorej jak najwięcej komfortu i udogodnień. Warto więc postawić na pewne rozwiązania, które mogą się okazać zbawienne.