Zestresuj stres i odblokuj się na wszystkich poziomach – warsztaty online

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Myślisz, że w twoim życiu jest zbyt wiele chaosu, masz za dużo spraw na głowie i wciąż odczuwasz zdenerwowanie? Te warsztaty online mogą być receptą na Twoje problemy.

Stres jest nieodłącznym elementem naszego życia. Może towarzyszyć Ci w pracy, w szkole, w różnych codziennych sytuacjach. Kiedy jednak odczuwasz, że wypełnia on większość twoich dni, negatywnie wpływając na samopoczucie i funkcjonowanie to może być sygnałem, że czas najwyższy coś z tym zrobić! Transmisja warsztatów odbędzie się w piątek 14 maja o godz. 18.00 na facebookowym profilu organizacji Yoga Life Club.

Zestresuj stres!

Warsztaty mają charakter otwarty i może skorzystać z nich każdy, kto tylko odczuwa, że stres coraz bardziej rozpanoszył się w jego życiu. Podczas zajęć uczestnicy poznają łatwe i skuteczne techniki medytacji oraz relaksacji, które mogą być pomocne w różnych niekomfortowych sytuacjach. Nie tylko pomogą zapanować nad poziomem stresu, ale też osiągnąć stan wyciszenia. Organizatorem spotkania jest koszalińskie Stowarzyszenie Yoga Life Club, którego działalność skupia się na promowaniu medytacji, technik relaksacyjnych oraz zdrowego stylu życia.

Fot. Lucas Pezeta/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Różnorodność kształtów i wzorów zniczy na grobach
/
Różnorodność kształtów i wzorów zniczy na grobach
Różnorodność kształtów i wzorów zniczy na grobach: Wyraz indywidualności i kulturowej tożsamości.
Praca tymczasowa a rozwój kariery: jak wykorzystać swoje doświadczenia?
/
Praca tymczasowa a rozwój kariery: jak wykorzystać swoje doświadczenia?
Praca tymczasowa jest często postrzegana jako krótkotrwała i bezperspektywiczna forma zatrudnienia. Jednakże, doświadczenie zdobyte podczas pracy tymczasowej może stać się cennym atutem w karierze zawodowej. W tym artykule przedstawimy kilka wskazówek, jak wykorzystać doświadczenia zdobyte podczas pracy tymczasowej i rozwijać swoją karierę zawodową.
Dlaczego odpowiednie nawadnianie organizmu jest tak ważne? Sprawdź, co się dzieje, gdy pijesz zbyt mało wody
/
Dlaczego odpowiednie nawadnianie organizmu jest tak ważne? Sprawdź, co się dzieje, gdy pijesz zbyt mało wody
Picie wody jest konieczne do życia, tak samo jak jedzenie. Sprawdź, do czego prowadzi odwodnienie i jakie są jego objawy.