Prawdy i mity o cudzie suplementacji – webinar z Jakubem Mauriczem

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Decathlon zaprasza na kolejne spotkanie z ekspertem w ramach cyklu bezpłatnych webinariów dietetycznych.

Cykl skierowany jest do osób, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat zdrowej diety. Podczas kolejnego spotkania uczestnicy będą mieli okazję, aby wysłuchać jednego z najbardziej znanych dietetyków w Polsce – Jakuba Mauricza. Tym razem specjalista postara się przestawić prawdy i mity dotyczące suplementacji. Webinar odbędzie się w środę 16 czerwca o godz. 19.00 w formie online z wykorzystaniem platformy Zoom. Zapisy odbywają się przez stronę internetową organizatora. Po wysłaniu zgłoszenia każdy z uczestników otrzyma zaproszenie do udziału w zajęciach wraz z linkiem.

O prowadzącym

Jakub Mauricz jest ekspertem z zakresu żywienia i suplementacji. Na co dzień prowadzi Mauricz Training Center, w ramach którego dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem m.in. z zakresu dietetyki. Współpracował z wieloma znanymi sportowcami, w tym z Mamedem Khalidovem, Joanną Jędrzejczyk oraz Zbigniewem Bartmanem.

Jakub Mauricz – Podstawy dietetyki

Zdjęcie główne: Praewpan/Adobe Stock

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Wyjazd do pracy za granicę – jak się przygotować?
/
Wyjazd do pracy za granicę – jak się przygotować?
O czym pomyśleć przed wyjazdem za granicę i jakie są najważniejsze sprawy do załatwienia przed podjęciem nowej pracy? Sprawdź, jak przygotować się do tej wielkiej zmiany!
Niezwykłe tematyczne imprezy w klubach ze striptizem: Odkryj nowe możliwości
/
Niezwykłe tematyczne imprezy w klubach ze striptizem: Odkryj nowe możliwości
Niepowtarzalne tematyczne imprezy w klubach ze striptizem dają możliwość stworzenia wyjątkowej atmosfery i zapewniają niezapomniane wrażenia.
Na czym polega nozofobia i jak z nią walczyć?
/
Na czym polega nozofobia i jak z nią walczyć?
Lęk czy obawa przed chorobą same w sobie mogą stać się źródłem dużego cierpienia. Dowiedz się, czym jest nozofobia i jak sobie z nią radzić.