Znane joginki, które warto obserwować w social mediach

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Joga to popularny sposób spędzania wolnego czasu w domu. Wiele z ćwiczeń i pozycji można wykonać samodzielnie w zaciszu własnych czterech kątów. Oto kilka osób, które pomogą Ci rozkochać się w jodze!

Gosia Mostowska

Najpopularniejsza joginka w Polsce. Gosia publikuje filmy instruktażowe, dla osób nie tylko zaczynających swoją przygodę z jogą, ale także z jogi zdrowej dla kręgosłupa, kobiet w ciąży czy medytacji. Nagranie jogi dla początkujących ma na You Tubie prawie 2.5 miliona odtworzeń, a jej profil na Instagramie obserwuje 104 tysiące osób. Gosia publikuje nie tylko posty związane z ćwiczeniami, ale promuje zdrowy tryb odżywiania czy ruch body positivity.

Yoga with Adriene

Kanał prosto z Teksasu prowadzony przez Adriene Mishler, który obecnie obserwuje ponad 9 milionów osób. Joginka na swoim profilu stworzyła 30-dniowy program jogi, w którym uczy technik oddechu, medytacji i relaksu całego ciała. Każdy z filmów trwa około 40 minut i obejmuje kompleksowy trening jogi. Na kanałach społecznościowych Adriene można znaleźć motywacyjne cytaty i wskazówki dotyczące codziennej praktyki jogi.

Anatomia Jogi

Prowadząca kanał Gosia Kobus-Kwiatkowska jest z wykształcenia fizjoterapeutką, dlatego jej filmy są szczególnie polecane dla osób z problemami zdrowotnymi. Publikowane przez nią nagrania jogi zwierają w sobie cenne wskazówki z zakresu anatomii i zdrowia. Joginka skupia się na dobrym samopoczuciu i podpowiada, jak uprawiać jogę, by nie nabawić się bolesnych kontuzji.

Basia Tworek

Energiczna, pełna wigoru i dystansu do siebie joginka Basia Tworek to idealny wybór dla osób, które nie lubią się nudzić. Określenie Ninja jogi opisuje niepowtarzalny styl prowadzenia zajęć, miłość do gangsta-rapu i superbohaterów. Barwna joginka na swoim kanale publikuje filmy z jogi na każdą okazję i przypadłość, a na profilach społecznościowych umieszcza relacje z codziennego życia.

Fot. Elly Fairytale/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Gap year – czy warto się na niego zdecydować?
/
Gap year – czy warto się na niego zdecydować?
Gap year może być szansą na nowe doświadczenia dla studentów. Dowiedz się więcej, czym jest i dlaczego warto się na niego zdecydować!
Jakie są sposoby na  leczenie zaburzeń snu oraz leczenie nieszczęśliwej miłości przez psychiatrów online?
/
Jakie są sposoby na leczenie zaburzeń snu oraz leczenie nieszczęśliwej miłości przez psychiatrów online?
Leczenie zaburzeń snu oraz nieszczęśliwej miłości przez psychiatrów online oferuje nowe możliwości dostępu do profesjonalnej pomocy dla osób zmagających się z tymi problemami.
Jak spotykać się online? – webinarium
/
Jak spotykać się online? – webinarium
Chcesz wiedzieć jak skutecznie komunikować się w sprawach zawodowych online? To webinarium jest dla Ciebie!