Znane joginki, które warto obserwować w social mediach

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Joga to popularny sposób spędzania wolnego czasu w domu. Wiele z ćwiczeń i pozycji można wykonać samodzielnie w zaciszu własnych czterech kątów. Oto kilka osób, które pomogą Ci rozkochać się w jodze!

Gosia Mostowska

Najpopularniejsza joginka w Polsce. Gosia publikuje filmy instruktażowe, dla osób nie tylko zaczynających swoją przygodę z jogą, ale także z jogi zdrowej dla kręgosłupa, kobiet w ciąży czy medytacji. Nagranie jogi dla początkujących ma na You Tubie prawie 2.5 miliona odtworzeń, a jej profil na Instagramie obserwuje 104 tysiące osób. Gosia publikuje nie tylko posty związane z ćwiczeniami, ale promuje zdrowy tryb odżywiania czy ruch body positivity.

Yoga with Adriene

Kanał prosto z Teksasu prowadzony przez Adriene Mishler, który obecnie obserwuje ponad 9 milionów osób. Joginka na swoim profilu stworzyła 30-dniowy program jogi, w którym uczy technik oddechu, medytacji i relaksu całego ciała. Każdy z filmów trwa około 40 minut i obejmuje kompleksowy trening jogi. Na kanałach społecznościowych Adriene można znaleźć motywacyjne cytaty i wskazówki dotyczące codziennej praktyki jogi.

Anatomia Jogi

Prowadząca kanał Gosia Kobus-Kwiatkowska jest z wykształcenia fizjoterapeutką, dlatego jej filmy są szczególnie polecane dla osób z problemami zdrowotnymi. Publikowane przez nią nagrania jogi zwierają w sobie cenne wskazówki z zakresu anatomii i zdrowia. Joginka skupia się na dobrym samopoczuciu i podpowiada, jak uprawiać jogę, by nie nabawić się bolesnych kontuzji.

Basia Tworek

Energiczna, pełna wigoru i dystansu do siebie joginka Basia Tworek to idealny wybór dla osób, które nie lubią się nudzić. Określenie Ninja jogi opisuje niepowtarzalny styl prowadzenia zajęć, miłość do gangsta-rapu i superbohaterów. Barwna joginka na swoim kanale publikuje filmy z jogi na każdą okazję i przypadłość, a na profilach społecznościowych umieszcza relacje z codziennego życia.

Fot. Elly Fairytale/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Pranajama, czyli sztuka oddychania
/
Pranajama, czyli sztuka oddychania
Czy wiesz czym jest pranajama? Przygotowaliśmy garść informacji na temat tej interesującej sztuki.
Jak skonsultować się z lekarzem, aby otrzymać receptę online?
/
Jak skonsultować się z lekarzem, aby otrzymać receptę online?
Jak można to zrobić? Podpowiadamy!
Sezonowa praca za granicą – gdzie szukać?
/
Sezonowa praca za granicą – gdzie szukać?
Sezonowa praca za granicą - gdzie szukać i czy warto?