Rola psychologii w inwestowaniu – webinarium

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

O tym jak istotnym aspektem biznesowych transakcji jest panowanie nad emocjami opowie podczas spotkania doświadczony inwestor rynku walutowego oraz giełdy.

Celem webinarium jest pokazanie, że psychologia i prawidłowe nastawienie mentalne może być kluczowe podczas inwestowania czy zawierania biznesowych układów. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się jak emocje wpływają na inwestycje, dlaczego warto nad nimi panować, a także w jaki sposób nie popełniać błędów podczas zawierania transakcji. Spotkanie odbędzie się 24 czerwca o godzinie 18:00 na specjalnie przygotowanej platformie, dlatego chęć uczestnictwa w projekcie wymaga wcześniejszej rejestracji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatne.

Organizatorzy webinarium

Wydarzenie jest jednym z projektów brokera InstaForex, które zajmuje się handlem on-line. Rozpoznawalna na międzynarodowym rynku marka jest jednym z czołowych dostawców, a w swoim gronie zatrudnia doświadczonych traderów. Prowadzącym spotkanie będzie Łukasz Klufczyński, który od wielu lat zajmuje się obserwacją, inwestowaniem oraz analizowaniem europejskiego rynku walutowego oraz giełdy.

Fot. Ngampol/Adobe Stock

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy tworzenie e-biznesu może wpływać na twoje codzienne nawyki?
/
Czy tworzenie e-biznesu może wpływać na twoje codzienne nawyki?
Dowiedz się, jak tworzenie e-biznesu może zmienić twoje codzienne nawyki. Artykuł wyjaśnia znaczenie kultury pracy, stabilności i zdolności adaptacyjnej w kontekście prowadzenia biznesu online.
Podstawy skutecznego treningu dla początkujących w fitness
/
Podstawy skutecznego treningu dla początkujących w fitness
Odkryj sekrety efektywnych ćwiczeń dla początkujących w fitness. Dowiedz się, jak rozpocząć swoją przygodę z treningami i jakie błędy unikać, aby cieszyć się lepszym zdrowiem i doskonałym samopoczuciem.
Wieczorny relaks – zadbaj o ciało i umysł
/
Wieczorny relaks – zadbaj o ciało i umysł
Chcesz się zrelaksować po ciężkim dniu? Zadbaj o swoje dobre samopoczcie dzięki warsztatom online!