Rola psychologii w inwestowaniu – webinarium

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

O tym jak istotnym aspektem biznesowych transakcji jest panowanie nad emocjami opowie podczas spotkania doświadczony inwestor rynku walutowego oraz giełdy.

Celem webinarium jest pokazanie, że psychologia i prawidłowe nastawienie mentalne może być kluczowe podczas inwestowania czy zawierania biznesowych układów. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się jak emocje wpływają na inwestycje, dlaczego warto nad nimi panować, a także w jaki sposób nie popełniać błędów podczas zawierania transakcji. Spotkanie odbędzie się 24 czerwca o godzinie 18:00 na specjalnie przygotowanej platformie, dlatego chęć uczestnictwa w projekcie wymaga wcześniejszej rejestracji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatne.

Organizatorzy webinarium

Wydarzenie jest jednym z projektów brokera InstaForex, które zajmuje się handlem on-line. Rozpoznawalna na międzynarodowym rynku marka jest jednym z czołowych dostawców, a w swoim gronie zatrudnia doświadczonych traderów. Prowadzącym spotkanie będzie Łukasz Klufczyński, który od wielu lat zajmuje się obserwacją, inwestowaniem oraz analizowaniem europejskiego rynku walutowego oraz giełdy.

Fot. Ngampol/Adobe Stock

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Rośliny na szczęście – jakie warto mieć w swoim domu?
/
Rośliny na szczęście – jakie warto mieć w swoim domu?
Zastanawiasz się, w jakie roślinny warto zainwestować? Najlepszym wyborem będą te, które nie tylko cieszą oko, ale również mają w sobie wyjątkową moc i podobno przynoszą szczęście.
Co wyróżnia dobrego instruktora pływania?
/
Co wyróżnia dobrego instruktora pływania?
W tym artykule przyjrzymy się cechom, jakimi powinien się on charakteryzować oraz jakie korzyści można osiągnąć dzięki współpracy z profesjonalistą.
Poznaj 8 korzyści ze świadomego oddychania
/
Poznaj 8 korzyści ze świadomego oddychania
Chcesz się dowiedzieć, na czym polega świadome oddychanie? Sprawdź, co oznacza i już zawsze oddychaj w taki sposób.