Kurs medytacji on-line

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Czujesz, że Twój umysł potrzebuje wyciszenia i relaksu? Sprawdź, jakie korzyści może przynieść Ci medytacja.

Otwarte zajęcia z medytacji w formie online odbędą się w piątki 22 oraz 29 stycznia w godz. 17.00-18.00. W czasie spotkania dowiesz się, czym jest medytacja, dlaczego warto ja praktykować i jak robić to poprawnie. Zajęcia odbędą się przez aplikację Zoom. Po zgłoszeniu za pośrednictwem strony internetowej każdy z uczestników otrzyma link do spotkania. Organizatorem zajęć jest warszawski Klub Jogina, który promuje życie w duchu jogi. Prowadzi również liczne spotkania i wykłady dotyczące wegetarianizmu, medytacji i zdrowia.

Dlaczego warto medytować?

Medytacja to praktyka, która w ostatnich latach przeżywa prawdziwy rozkwit. Coraz więcej osób, chcąc poprawić swoje zdrowie i samopoczucie decyduje się na jej praktykowanie. Regularna medytacja pomaga odzyskać wewnętrzną harmonię, przynosi wyciszenie i spokój. W przypadku osób początkujących warto rozpocząć swoją przygodę z medytacją pod okiem doświadczonego instruktora, który pokaże najlepsze techniki medytacyjne, które pomogą ci prowadzic bardziej spokojne, harmonijne życie.

Fot. Bhikku Amitha/Pixabay 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kiedy warto skorzystać z pomocy profesjonalnego coacha?
/
Kiedy warto skorzystać z pomocy profesjonalnego coacha?
Dla kogo coaching będzie dobrym rozwiązaniem? Podpowiadamy.
6 zasad skutecznej komunikacji w pracy
/
6 zasad skutecznej komunikacji w pracy
Umiejętność komunikowania się w miejscu pracy pomoże Ci zdobyć zaufanie kolegów, zwiększyć produktywność zespołu i wspiąć się wyżej po szczeblach kariery. Poznaj zasady skutecznej komunikacji w pracy!
Najlepsze ćwiczenia rozciągające
/
Najlepsze ćwiczenia rozciągające
Ćwiczenia na rozciąganie utrzymują ciało w elastyczności. Koniecznie sprawdź, jak powinno się je wykonywać.