Kurs medytacji on-line

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Czujesz, że Twój umysł potrzebuje wyciszenia i relaksu? Sprawdź, jakie korzyści może przynieść Ci medytacja.

Otwarte zajęcia z medytacji w formie online odbędą się w piątki 22 oraz 29 stycznia w godz. 17.00-18.00. W czasie spotkania dowiesz się, czym jest medytacja, dlaczego warto ja praktykować i jak robić to poprawnie. Zajęcia odbędą się przez aplikację Zoom. Po zgłoszeniu za pośrednictwem strony internetowej każdy z uczestników otrzyma link do spotkania. Organizatorem zajęć jest warszawski Klub Jogina, który promuje życie w duchu jogi. Prowadzi również liczne spotkania i wykłady dotyczące wegetarianizmu, medytacji i zdrowia.

Dlaczego warto medytować?

Medytacja to praktyka, która w ostatnich latach przeżywa prawdziwy rozkwit. Coraz więcej osób, chcąc poprawić swoje zdrowie i samopoczucie decyduje się na jej praktykowanie. Regularna medytacja pomaga odzyskać wewnętrzną harmonię, przynosi wyciszenie i spokój. W przypadku osób początkujących warto rozpocząć swoją przygodę z medytacją pod okiem doświadczonego instruktora, który pokaże najlepsze techniki medytacyjne, które pomogą ci prowadzic bardziej spokojne, harmonijne życie.

Fot. Bhikku Amitha/Pixabay 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dobierać sprzęt do ćwiczeń crossfit dla optymalnej efektywności treningu?
/
Jak dobierać sprzęt do ćwiczeń crossfit dla optymalnej efektywności treningu?
Sprawdź, jak właściwie dobierać sprzęt do treningu crossfit, aby maksymalizować efekty swoich ćwiczeń. Nasz artykuł pomoże Ci zrozumieć, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze.
Jakie umiejętności przydadzą się sprzedawcy?
/
Jakie umiejętności przydadzą się sprzedawcy?
Praca specjalisty do spraw sprzedaży z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Jakie umiejętności powinien posiadać dobry sprzedawca? Dowiesz się z tego artykułu!
Brakuje Ci motywacji do pracy? Zobacz, jak łatwo to zmienić
/
Brakuje Ci motywacji do pracy? Zobacz, jak łatwo to zmienić
Brak motywacji do pracy przytrafia się każdemu. Oto porady, które pomogą z nim walczyć.