Beata Pawlikowska – premiera online

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Prawdziwa gratka dla fanów Beaty Pawlikowskiej. W ramach cyklu Empiku #premiera online opowie o swojej najnowszej książce dotyczącej stresu.

Wirtualne spotkanie z polską podróżniczką i pisarką rozpocznie się 15 stycznia o godz. 18.00. Będzie poświęcone jej najnowszej książce „Stres. Sprawdzone sposoby na stres”. Autorka wyjaśnia w niej, jakie czynniki psychologiczne oraz emocjonalne wpływają na powstawanie stresu. Przytacza historie poznanych przez nią osób w czasie swoich podróży, którzy żyją bezstresowo oraz ukazuje wiele przydatnych sposobów na radzenie sobie z tym stanem w różnych życiowych sytuacjach w sferze prywatnej i zawodowej.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli zadawać pytania w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania zostanie udostepniona na Facebooku organizatora. Rozmowa będzie tłumaczona na język migowy. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Sychowicz.

fot. Empik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Nie możesz wytrzymać bez telefonu? To może być fonoholizm!
/
Nie możesz wytrzymać bez telefonu? To może być fonoholizm!
Nie potrafisz wyobrazić sobie życia bez telefonu, a na myśl o pozostaniu bez smartfona ogarnia Cię lęk? To może być fonoholizm.
Co oznacza kinesiotaping?
/
Co oznacza kinesiotaping?
Z pewnością widywałeś(aś) ludzi z kolorowymi plastrami na ciele i być może zastanawiałeś(aś) się, czemu one służą? To plastry dynamiczne stosowane w kinesiotapingu. Na czym polega ta metoda i czemu służy?
Jak wybrać idealny apartament na urlop – poradnik dla wymagających
/
Jak wybrać idealny apartament na urlop – poradnik dla wymagających
Rozważasz, jakie kryteria powinny decydować o wyborze idealnego apartamentu na urlop? Odkryj nasze sprawdzone wskazówki i zasady, które pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.