Beata Pawlikowska – premiera online

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Prawdziwa gratka dla fanów Beaty Pawlikowskiej. W ramach cyklu Empiku #premiera online opowie o swojej najnowszej książce dotyczącej stresu.

Wirtualne spotkanie z polską podróżniczką i pisarką rozpocznie się 15 stycznia o godz. 18.00. Będzie poświęcone jej najnowszej książce „Stres. Sprawdzone sposoby na stres”. Autorka wyjaśnia w niej, jakie czynniki psychologiczne oraz emocjonalne wpływają na powstawanie stresu. Przytacza historie poznanych przez nią osób w czasie swoich podróży, którzy żyją bezstresowo oraz ukazuje wiele przydatnych sposobów na radzenie sobie z tym stanem w różnych życiowych sytuacjach w sferze prywatnej i zawodowej.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli zadawać pytania w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania zostanie udostepniona na Facebooku organizatora. Rozmowa będzie tłumaczona na język migowy. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Sychowicz.

fot. Empik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jadłonomia po polsku. Wirtualne spotkanie z Martą Dymek
/
Jadłonomia po polsku. Wirtualne spotkanie z Martą Dymek
Poznaj roślinne inspiracje od popularnej blogerki kulinarnej.
Masaż tajski – na czym polega?
/
Masaż tajski – na czym polega?
Potrzebujesz ulgi fizycznej i odprężenia? Wypróbuj masaż tajski.
Nie możesz zasnąć? Poznaj sprawdzone sposoby na lepszy sen!
/
Nie możesz zasnąć? Poznaj sprawdzone sposoby na lepszy sen!
Sen jest bardzo ważny - gdy śpimy, organizm może się zregenerować. Jeśli masz problemy z zasypianiem, sprawdź nasz poradnik, aby dowiedzieć się, co zrobić, by spać lepiej.