Klub 5 rano, czyli o tym jak szczęśliwy poranek może zmienić wszystko

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czy pobudka o 5 rano może zmienić życie na lepsze? Robin Sharma w swojej książce „Klub 5 rano” pokazuje, że to możliwe!

Robin Sharma, autor bestsellera Mnich, który sprzedał swoje ferrari to jeden z najbardziej popularnych na świecie mentorów rozwoju osobistego, który ma na swoim koncie aż 15 milionów sprzedanych egzemplarzy książek. Z jego porad korzystają największe firmy jak NASA, Microsoft, FedEx czy Nike. Tym razem w swojej książce „Klub 5 rano”, która 19 maja ukazała się na polskim rynku nakładem Wydawnictwa Kompania Mediowa, dzieli się z czytelnikami autorskimi sposobami na lepszy początek dnia, jakie wypracował podczas wieloletniej współpracy z różnymi ludźmi sukcesu.

„Wygrywanie zaczyna się o świcie” 

Większość z nas już na samą myśl o wczesnym wstawaniu reaguje nerwowo. Okazuje się jednak, że poranna pobudka wraz ze wschodem słońca może przynieść niesamowite efekty. Nie tylko pomaga lepiej zacząć dzień, ale też wpływa pozytywnie na inne aspekty życia. To właśnie dzięki nawykowi wczesnego wstawania wiele osób zaczęło odnosić sukcesy. W swojej książce R. Sharma zachęca czytelników do wstawania o świcie i wykorzystanie tego czasu na rozwój osobisty, aktywność fizyczną czy też inną kreatywną działalność. Według autora dzięki tej porannej rutynie można odnaleźć upragniony spokój, poprawić swoją wydajność i koncentrację oraz zachować równowagę w życiu osobistym i zawodowym. To również szansa, aby znaleźć dodatkowy czas na realizację wszystkich swoich marzeń.

Fot. materiały prasowe

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czym właściwie jest teleradiologia? 
/
Czym właściwie jest teleradiologia? 
Jest to rewolucyjna technika szybkiej diagnozy podbijająca powoli Polskę.
Wpływ inflacji na oszczędności emerytalne i jak się przed nią chronić korzystając z IKE lub IKZE
/
Wpływ inflacji na oszczędności emerytalne i jak się przed nią chronić korzystając z IKE lub IKZE
W końcu 2023 roku inflacja w Polsce spadła, ale nadal utrzymuje się na wysokim, nieznanym od wielu lat poziomie i zdaniem wielu ekspertów ta sytuacja szybko się nie poprawi.
Dlaczego warto sięgać po zieloną herbatę. Poznaj jej wyjątkowe właściwości
/
Dlaczego warto sięgać po zieloną herbatę. Poznaj jej wyjątkowe właściwości
Od dawna wiadomo, że zielona herbata to cudowny napój, ale mało kto wie, jakim właściwościom zawdzięcza swoją popularność. Dowiedz się, dlaczego warto pić ją każdego dnia!