Wielkanocna podróż ze smakiem – warsztaty kulinarne ONLINE

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wielkanoc za pasem, więc czas najwyższy pomyśleć o o jej kulinarnej oprawie. Kilka wielkanocnych inspiracji w ramach warsztatów online przekaże uczestnikom popularny kucharz i trener kulinarny Kuba Steuermark.

Wspólne gotowanie odbędzie się 20 marca o godz. 12.00 na na Facebooku Akademii Inspiracji MAKRO. W bezpłatnych warsztatach może wziąć udział każdy bez względu na wiek i doświadczenie w gotowaniu. Szef kuchni zaprezentuje dwa dania zainspirowane kuchnią włoską i angielską, w której jednak nie zabraknie polskich i wielkanocnych akcentów. Przed swoimi ekranami uczestnicy będą mogli nie tylko gotować wspólnie z ekspertem, ale też zadawać mu pytania, jakie zrodzą im się podczas kuchennych eksperymentów.

Co się znajdzie w wielkanocnym menu?

Prowadzący warsztaty pokaże, jak przyrządzić Salsicce al sugo, czyli białą, pikantną kiełbasę z ziołami oraz z kremową polentą i sosem pomidorowym. Drugie danie powstanie z myślą o miłośnikach słodkich przysmaków. Będzie to Simnel cake, czyli tradycyjne, wielkanocne ciasto z mieszanką keksową, marcepanem i migdałami prosto z Wielkiej Brytanii. Listę kulinarnych składników można znaleźć na: https://tiny.pl/rn67z Organizatorem wydarzenia jest Akademia Inspiracji Makro.

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Poznaj 8 korzyści ze świadomego oddychania
/
Poznaj 8 korzyści ze świadomego oddychania
Chcesz się dowiedzieć, na czym polega świadome oddychanie? Sprawdź, co oznacza i już zawsze oddychaj w taki sposób.
Jak wygląda równość płciowa w Polsce? – spotkanie
/
Jak wygląda równość płciowa w Polsce? – spotkanie
Dowiedz się, jaka jest pozycja współczesnej kobiety w społeczeństwie!
Jak należy rozumieć mezoterapię igłową – zalety, proces i co można po niej oczekiwać
/
Jak należy rozumieć mezoterapię igłową – zalety, proces i co można po niej oczekiwać
Odkryj wszechstronność mezoterapii igłowej, skutecznego, choć minimalnie inwazyjnego zabiegu kosmetologicznego. Dowiedz się jak przebiega proces, jakie korzyści można z niego uzyskać i czego należy się spodziewać jako pacjent tego zabiegu.