Wielkanocna podróż ze smakiem – warsztaty kulinarne ONLINE

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wielkanoc za pasem, więc czas najwyższy pomyśleć o o jej kulinarnej oprawie. Kilka wielkanocnych inspiracji w ramach warsztatów online przekaże uczestnikom popularny kucharz i trener kulinarny Kuba Steuermark.

Wspólne gotowanie odbędzie się 20 marca o godz. 12.00 na na Facebooku Akademii Inspiracji MAKRO. W bezpłatnych warsztatach może wziąć udział każdy bez względu na wiek i doświadczenie w gotowaniu. Szef kuchni zaprezentuje dwa dania zainspirowane kuchnią włoską i angielską, w której jednak nie zabraknie polskich i wielkanocnych akcentów. Przed swoimi ekranami uczestnicy będą mogli nie tylko gotować wspólnie z ekspertem, ale też zadawać mu pytania, jakie zrodzą im się podczas kuchennych eksperymentów.

Co się znajdzie w wielkanocnym menu?

Prowadzący warsztaty pokaże, jak przyrządzić Salsicce al sugo, czyli białą, pikantną kiełbasę z ziołami oraz z kremową polentą i sosem pomidorowym. Drugie danie powstanie z myślą o miłośnikach słodkich przysmaków. Będzie to Simnel cake, czyli tradycyjne, wielkanocne ciasto z mieszanką keksową, marcepanem i migdałami prosto z Wielkiej Brytanii. Listę kulinarnych składników można znaleźć na: https://tiny.pl/rn67z Organizatorem wydarzenia jest Akademia Inspiracji Makro.

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać idealną salę na przyjęcie weselne w Lublinie?
/
Jak wybrać idealną salę na przyjęcie weselne w Lublinie?
Jak znaleźć salę weselną w Lublinie? Na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań?
Jak unikać alergenów? – porady dla osób z alergią
/
Jak unikać alergenów? – porady dla osób z alergią
Alergie są coraz powszechniejsze w dzisiejszych czasach, ale istnieją sposoby, aby minimalizować narażenie na alergeny. W tym artykule przedstawimy kilka prostych porad dla osób z alergią, które pomogą unikać alergenów w codziennym życiu.
Zalety korzystania z kreatorów CV
/
Zalety korzystania z kreatorów CV
Zapoznaj się z poniższym artykułem, aby przekonać się jakie są zalety korzystania z kreatorów CV!