Jak być bardziej „eko”? Ekologiczny festiwal online

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Największy festiwal studencki poświęcony ekologii „EKOstudent” startuje już 19 kwietnia.

XV edycja projektu odbędzie się w tym roku w formie online przez MS Teams i ma na celu zwiększanie świadomości społecznej na temat zdrowego stylu życia i zrównoważonego rozwoju. Na uczestników czekają aż trzy dni wypełnione prelekcjami dotyczącymi m.in. racjonalnego odżywiania i naturalnych sposobów pielęgnacji ciała oraz odpowiedzialnego biznesu.

Program festiwalu

Tegoroczny festiwal podzielony będzie na trzy bloki tematyczne: Beauty, Business i Balance. Pierwszego dnia uczestnicy poszerzą swoją wiedzę w zakresie kosmetyków naturalnych, masażu olejami oraz diety wegańskiej. 20 kwietnia odbędą się prelekcje na temat prowadzenia biznesu „eko” zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, m.in. w branży modowej. Z kolei ostatni dzień festiwalu to okazja, aby wziąć udział w warsztatach robienia świeczek sojowych i webinarze na temat oszczędzania wody. Dla osób, które chciałyby się zrelaksować przewidziane są również zajęcia pilates online. Szczegóły na temat poszczególnych wydarzeń są dostępne na stronie festiwalu.

Organizatorem wydarzenia jest Zrzeszenie Studentów Polskich Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Fot. Anete Lusina/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Wprowadzenie do jogi: jak zacząć i jakie są jej korzyści dla zdrowia i samopoczucia
/
Wprowadzenie do jogi: jak zacząć i jakie są jej korzyści dla zdrowia i samopoczucia
Odkryj drogę do lepszego samopoczucia i zdrowia poprzez praktykę jogi. Dowiedz się więcej o jej korzyściach oraz jak prawidłowo rozpocząć swoją przygodę z jogą.
Co wyróżnia dobrego instruktora pływania?
/
Co wyróżnia dobrego instruktora pływania?
W tym artykule przyjrzymy się cechom, jakimi powinien się on charakteryzować oraz jakie korzyści można osiągnąć dzięki współpracy z profesjonalistą.
Pomysł na zdrowe i szybkie przekąski w pracy
/
Pomysł na zdrowe i szybkie przekąski w pracy
Zdrowe i pożywne przekąski pozwolą Ci zachować wydajność i energię przez cały dzień w pracy. Co zabrać ze sobą do biura, by nabrać sił przed nowym zadaniem? Zobacz nasze pomysły na przekąski!