Bezpłatne warsztaty z redukcji stresu on-line!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Trening poprowadzi instruktorka ćwiczeń psychofizycznych, medytacji oraz jogi z 25-letnim doświadczeniem.

Zaprezentowane podczas spotkania ćwiczenia i techniki relaksacyjne wywodzą się praktyk jogi, medytacji oraz prawidłowych sposobów oddychania. Dzięki odpowiedniemu treningowi, muzyce oraz mechanizmom relaksacyjnym uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się sprawdzonych metod i samodzielnie redukować stres za pomocą poznanych technik. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a cały trening będzie transmitowany na żywo na Facebookowym profilu Yoga Life Club. Początek wydarzenia zaplanowano na 27 lipca o godzinie 18:30.

Prowadząca trening

Organizatorem całego wydarzenia jest koszalińskie stowarzyszenie miłośników jogi, medytacji oraz zdrowego trybu życia Yoga Life Club. Do udziału i poprowadzenia lipcowego wydarzenia została zaproszona Dorota Ciźla, która od 25 lat zajmuje się psychologią, medytacją, jogą i ajurwedą. Na swoim profilu dzieli się informacjami nie tylko dotyczącymi prowadzenia ćwiczeń redukujących stres, ale także dietą realizowaną zgodnie z zasadami ajurwedy, psychologią, rozwojem fizycznym, naturalnymi kosmetykami i zdrowym stylem życia.

Fot. Dimitris Vetsikas/Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dobrze dobrać kozaki zimowe dla dziecka – praktyczne porady
/
Jak dobrze dobrać kozaki zimowe dla dziecka – praktyczne porady
Poradnik krok po kroku, jak wybrać najodpowiedniejsze kozaki zimowe dla Twojego dziecka. Dowiedz się, jakie kryteria powinny być brane pod uwagę.
Jak inwestować w metale szlachetne bez ryzyka strat?
/
Jak inwestować w metale szlachetne bez ryzyka strat?
Od poznania najpopularniejszych metali szlachetnych, przez szczegółowe omówienie strategii inwestycyjnych, po zrozumienie zagrożeń. Ten artykuł to kompletne poradnik na temat bezpiecznej inwestycji w metale szlachetne.
Subtelna elegancja i wyrafinowanie. Dlaczego warto wybrać minimalistyczne pierścionki zaręczynowe?
/
Subtelna elegancja i wyrafinowanie. Dlaczego warto wybrać minimalistyczne pierścionki zaręczynowe?
Odkryj, dlaczego minimalistyczne pierścionki zaręczynowe stają się popularnym wyborem dla nowoczesnych par. Estetyka, jakość i symbolika, które uwypuklają subtelne elegancję i wyrafinowanie.