Bezpłatne warsztaty z redukcji stresu on-line!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Trening poprowadzi instruktorka ćwiczeń psychofizycznych, medytacji oraz jogi z 25-letnim doświadczeniem.

Zaprezentowane podczas spotkania ćwiczenia i techniki relaksacyjne wywodzą się praktyk jogi, medytacji oraz prawidłowych sposobów oddychania. Dzięki odpowiedniemu treningowi, muzyce oraz mechanizmom relaksacyjnym uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się sprawdzonych metod i samodzielnie redukować stres za pomocą poznanych technik. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a cały trening będzie transmitowany na żywo na Facebookowym profilu Yoga Life Club. Początek wydarzenia zaplanowano na 27 lipca o godzinie 18:30.

Prowadząca trening

Organizatorem całego wydarzenia jest koszalińskie stowarzyszenie miłośników jogi, medytacji oraz zdrowego trybu życia Yoga Life Club. Do udziału i poprowadzenia lipcowego wydarzenia została zaproszona Dorota Ciźla, która od 25 lat zajmuje się psychologią, medytacją, jogą i ajurwedą. Na swoim profilu dzieli się informacjami nie tylko dotyczącymi prowadzenia ćwiczeń redukujących stres, ale także dietą realizowaną zgodnie z zasadami ajurwedy, psychologią, rozwojem fizycznym, naturalnymi kosmetykami i zdrowym stylem życia.

Fot. Dimitris Vetsikas/Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Książki, które podpowiedzą Ci jak być bardziej pewnym siebie
/
Książki, które podpowiedzą Ci jak być bardziej pewnym siebie
Szukasz sprawdzonej literatury z tematyki rozwoju osobistego? Sprawdź nasze propozycje!
Jakie pomoce przydadzą się w edukacji domowej?
/
Jakie pomoce przydadzą się w edukacji domowej?
W okresie pandemii coraz więcej rodziców decyduje się na przeniesienie swoich pociech na edukację domową. Wymaga to jednak wielu dostosowań oraz odpowiedniego przygotowania. Dowiedz się, czego potrzebujesz, aby nauczać swoje dziecko w domu.
6 inspirujących mówców motywacyjnych, z których warto czerpać inspiracje
/
6 inspirujących mówców motywacyjnych, z których warto czerpać inspiracje
Popularność mówców motywacyjnych ciągle rośnie. W czasach szybkich zmian ich inspirujące mowy potrafią być lekiem na brak motywacji. Zobacz, kogo warto posłuchać.