Bezpłatne warsztaty z redukcji stresu on-line!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Trening poprowadzi instruktorka ćwiczeń psychofizycznych, medytacji oraz jogi z 25-letnim doświadczeniem.

Zaprezentowane podczas spotkania ćwiczenia i techniki relaksacyjne wywodzą się praktyk jogi, medytacji oraz prawidłowych sposobów oddychania. Dzięki odpowiedniemu treningowi, muzyce oraz mechanizmom relaksacyjnym uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się sprawdzonych metod i samodzielnie redukować stres za pomocą poznanych technik. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a cały trening będzie transmitowany na żywo na Facebookowym profilu Yoga Life Club. Początek wydarzenia zaplanowano na 27 lipca o godzinie 18:30.

Prowadząca trening

Organizatorem całego wydarzenia jest koszalińskie stowarzyszenie miłośników jogi, medytacji oraz zdrowego trybu życia Yoga Life Club. Do udziału i poprowadzenia lipcowego wydarzenia została zaproszona Dorota Ciźla, która od 25 lat zajmuje się psychologią, medytacją, jogą i ajurwedą. Na swoim profilu dzieli się informacjami nie tylko dotyczącymi prowadzenia ćwiczeń redukujących stres, ale także dietą realizowaną zgodnie z zasadami ajurwedy, psychologią, rozwojem fizycznym, naturalnymi kosmetykami i zdrowym stylem życia.

Fot. Dimitris Vetsikas/Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak efektywnie wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe podczas obozu treningowego?
/
Jak efektywnie wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe podczas obozu treningowego?
Od obozów treningowych wymaga się nie tylko wysiłku fizycznego, ale także dyscypliny żywieniowej. W artykule omawiamy skuteczne strategie wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych, które pomogą Ci wykorzystać Twój potencjał do maksimum.
Największy Festiwal Pracy już w przyszłym tygodniu!
/
Największy Festiwal Pracy już w przyszłym tygodniu!
JOBICON odbędzie w formule on-line, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne.
Grafika reklamowa jako jedna z form promowania firmy
/
Grafika reklamowa jako jedna z form promowania firmy
Szukasz sposobu na wypromowanie swojej firmy? Zainwestuj w grafikę reklamową, dzięki której Twoja firma zaistnieje w świadomości klientów!