Mindfulness Day – weź udział w niezwykłym wydarzeniu!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Projekt powstał z myślą o nauce celebracji każdego dnia, relaksu i poszukiwaniu inspiracji.

Wydarzenie odbywa się pod hasłem „This is you day”. Dzięki wiedzy i doświadczeniu prelegentów oraz prowadzących warsztaty uczestnicy będą mogli przez cały dzień uczyć się bardziej otwartego podejścia do życia, bliskości z naturą, szukania wewnętrznego spokoju czy pracy z własnym ciałem. Szereg spotkań w ramach Mindfulness Day odbywa się bezpłatnie i został zaplanowany na 12 czerwca. Pierwsze wykłady rozpoczną się o godzinie 9:00, a transmisję z nich będzie można obejrzeć za darmo na stronie Leadit.pl

Technika mindfulness

Psychologiczny proces uważności to jeden z najpopularniejszych trendów w coachingu ostatnich lat. Zajęcia dotyczące tej tematyki szkolą uczestników z umiejętności zwracania uwagi i doceniana najmniejszych sukcesów, celebrowania każdego elementu życia i dbania o własny komfort psychiczny. W myśl mindfulness wpisują się także ćwiczenia fizyczne, medytacja oraz praca nad prawidłowym oddechem.

Fot. Ivan/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Polacy last minute. Spotkanie online z Justyną Dżbik-Kluge
/
Polacy last minute. Spotkanie online z Justyną Dżbik-Kluge
Jacy jesteśmy na wakacjach? Trochę sekretów z wakacyjnego wypoczynku Polaków zdradzi popularna dziennikarka.
Szkolenia dla coachów – jak poszerzyć swoje umiejętności i zwiększyć skuteczność coachingowej pracy
/
Szkolenia dla coachów – jak poszerzyć swoje umiejętności i zwiększyć skuteczność coachingowej pracy
Szkolenia dla coachów stanowią nieodłączny element rozwoju zawodowego każdego profesjonalisty z tej dziedziny. W dalszej części artykułu przyjrzymy się, dlaczego warto korzystać z oferty szkoleń, jakie rodzaje szkoleń dla coachów istnieją i jakie korzyści płyną z uczestnictwa w nich.
Jak dobrać idealny pierścionek zaręczynowy?
/
Jak dobrać idealny pierścionek zaręczynowy?
Pierścionek zaręczynowy to jeden z najważniejszych symboli miłości i przywiązania w związku. Dlatego tak ważne jest, aby był on nie tylko piękny, ale również idealnie dopasowany do gustu przyszłej panny młodej. W dzisiejszych czasach, projektanci biżuterii oferują nie tylko tradycyjne modele z białego złota czy platyny, ale również wiele nowoczesnych i oryginalnych propozycji, które są w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.