Wyjątkowe spotkanie z Matyldą Damięcką

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pisarka, rysowniczka, aktorka, publicystka i wokalistka opowie o swoim przywiązaniu do słów opisujących codzienność i przełożeniu ich na rysunek.

Spotkanie jest częścią cyklu Między słowami prowadzonego przez Big Book Cafe. Do udziału w rozmowie są zapraszani goście specjalizujący się w charakterystycznym sposobie używania języka. Wśród gości pojawiła się już Maria Peszek, której rozmowę z prowadzącą Anną Król można w całości obejrzeć na platformie You Tube. Wydarzenie z udziałem Matyldy Damięckiej zaplanowano na 29 kwietnia o godzinie 20:00. Transmisję na żywo będzie można zobaczyć na Facebookowym profilu księgarni.

Matylda Damięcka

Znana z występów w telewizyjnych produkcjach oraz na deskach teatrów aktorka od dłuższego czasu zajmuje się także komentowaniem aktualnych wydarzeń w kraju za pomocą swojego konta na Instagramie. Na profilu udostępnia wykonane przez siebie rysunki i szkice, które w artystyczny sposób nawiązują do bieżących wydarzeń i sytuacji politycznej w Polsce i na świecie. Konto Matyldy Damięckiej „the girl who fell on earth” obserwuje prawie 175 tysięcy użytkowników.

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Najlepsze ćwiczenia oddechowe
/
Najlepsze ćwiczenia oddechowe
Ćwiczenia oddechowe świetnie niwelują stres oraz napięcie. Koniecznie sprawdź, jak prawidłowo je wykonywać.
Czym jest masaż balijski?
/
Czym jest masaż balijski?
Masaż balijski dostępny jest w wielu gabinetach masażu, więc spotkasz się z nim nie tylko na Bali. Jeśli chcesz zharmonizować ciało i umysł, ten zabieg będzie idealny dla Ciebie.
Jak wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria dla twojego konia?
/
Jak wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria dla twojego konia?
Odkryj kluczowe kroki, jakie należy podjąć, aby właściwie skompletować sprzęt oraz akcesoria dla twojego konia, zapewniając mu komfort i bezpieczeństwo.