Jak rozwinąć biznes za pomocą social mediów? – webinar

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Media społecznościowe stanowią nieodłączny element wizerunku firmy. Specjaliści z zakresu marketingu opowiedzą, o tym w jaki sposób skutecznie wykorzystać różne platformy do rozwoju marki.

Według tegorocznych statystyk konta na portalach społecznościowych posiada prawie 70% populacji Polski. Social media są więc idealnym kanałem komunikacyjnym, który dociera do masowego odbiorcy. Bezpłatne szkolenie powoli na uzyskanie wiedzy z zakresu efektywnego prowadzenia profili na mediach społecznościowych, możliwości reklamowych w internecie, prawidłowego tworzenia treści, real time marketingu czy skutecznego dobierania platformy do potencjalnego odbiorcy. Zajęcia odbędą się w najbliższy czwartek o godzinie 19:00. Na spotkanie obowiązują e-mailowe zapisy, po których uczestnik otrzyma wiadomość z linkiem do spotkania.

Wirtualne szkolenia

Firma sprawny.marketing organizuje liczne warsztaty on-line, wykłady, spotkania czy konferencje naukowe, na których uczestnicy uczą się korzystania z internetowej komunikacji w celu rozwoju swoich biznesów. Jednym z podobnych szkoleń jest wykład Magdaleny Pawłowskiej, która tłumaczy, jak prawidłowo dobierać strategie marketingowe w mediach społecznościowych do osiągania oczekiwanych efektów.

Fot. Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
5 ziół skutecznych w walce ze stresem
/
5 ziół skutecznych w walce ze stresem
Jeżeli zmagasz się z nadmiernym stresem, nie musisz od razu sięgać po silne leki. Wypróbuj naturalne sposoby, takie jak zioła. Oto 5 ziół, które pomogą ci złagodzić stres.
Jak tworzyć pozytywny mindset: sposoby na zmianę myślenia i radzenie sobie z wyzwaniami
/
Jak tworzyć pozytywny mindset: sposoby na zmianę myślenia i radzenie sobie z wyzwaniami
Nasze myśli i podejście do życia mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie i sposób radzenia sobie z trudnościami. W tym artykule omówimy techniki, które pomogą nam zmienić nasze myślenie i podejście do życia, a także pozwolą na lepsze radzenie sobie z wyzwaniami.
W jakich przypadkach warto skorzystać z psychoterapii indywidualnej?
/
W jakich przypadkach warto skorzystać z psychoterapii indywidualnej?
Psychoterapia indywidualna jest formą terapii, która może być niezwykle pomocna w wielu różnych przypadkach.