Jak rozwinąć biznes za pomocą social mediów? – webinar

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Media społecznościowe stanowią nieodłączny element wizerunku firmy. Specjaliści z zakresu marketingu opowiedzą, o tym w jaki sposób skutecznie wykorzystać różne platformy do rozwoju marki.

Według tegorocznych statystyk konta na portalach społecznościowych posiada prawie 70% populacji Polski. Social media są więc idealnym kanałem komunikacyjnym, który dociera do masowego odbiorcy. Bezpłatne szkolenie powoli na uzyskanie wiedzy z zakresu efektywnego prowadzenia profili na mediach społecznościowych, możliwości reklamowych w internecie, prawidłowego tworzenia treści, real time marketingu czy skutecznego dobierania platformy do potencjalnego odbiorcy. Zajęcia odbędą się w najbliższy czwartek o godzinie 19:00. Na spotkanie obowiązują e-mailowe zapisy, po których uczestnik otrzyma wiadomość z linkiem do spotkania.

Wirtualne szkolenia

Firma sprawny.marketing organizuje liczne warsztaty on-line, wykłady, spotkania czy konferencje naukowe, na których uczestnicy uczą się korzystania z internetowej komunikacji w celu rozwoju swoich biznesów. Jednym z podobnych szkoleń jest wykład Magdaleny Pawłowskiej, która tłumaczy, jak prawidłowo dobierać strategie marketingowe w mediach społecznościowych do osiągania oczekiwanych efektów.

Fot. Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak inwestować w metale szlachetne bez ryzyka strat?
/
Jak inwestować w metale szlachetne bez ryzyka strat?
Od poznania najpopularniejszych metali szlachetnych, przez szczegółowe omówienie strategii inwestycyjnych, po zrozumienie zagrożeń. Ten artykuł to kompletne poradnik na temat bezpiecznej inwestycji w metale szlachetne.
Czy medytacja może pomóc w redukcji stresu?
/
Czy medytacja może pomóc w redukcji stresu?
Odkryj jak praktyka medytacji może wpływać na obniżenie poziomu stresu. Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z regularnego spokoju umysłu.
O czym pamiętać, organizując wakacje na własną rękę?
/
O czym pamiętać, organizując wakacje na własną rękę?
Co zrobić, żeby wakacje organizowane samemu były bezpieczne i udane? Oto kilka sprawdzonych sposobów!