Jak radzić sobie ze stresem w pandemii? Spotkanie online z psychoterapeutką Adrianą Klos

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czujesz, że pandemia wyraźnie odbija się na twoim samopoczuciu psychicznym? Ekspert podpowie Ci, jak zachować spokój umysłu w tym trudnym dla wszystkich czasie.

W obecnej sytuacji epidemicznej wiele osób odczuwa pogorszenie swojego stanu psychicznego. Ograniczenie kontaktów społecznych wywołuje u nich m.in. poczucie bezradności, lęk oraz niepokój. Spotkanie z psychoterapeutką Adrianą Klos, które odbędzie się 9 kwietnia o godzinie 17.00 ma być próbą odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób można wzmacniać swoją odporność psychiczną i skutecznie walczyć ze stresem w dobie pandemii. Poprowadzi je Marcin Kozłowski, dziennikarz portalu Gazeta.pl, który współpracował m.in. z „Przekrojem”, „Charakterami” oraz dziennikiem „Metro”. Wydarzenie jest darmowe, transmisja rozmowy będzie udostępniona na profilu Facebook organizatora – Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla w Warszawie.

O ekspercie

Na wszystkie pytania dotyczące zdrowia psychicznego w czasie pandemii odpowie Adriana Klos, psycholożka oraz psychoterapeutka, autorka książek „Asertywność – klucz do dobrych relacji i poczucia własnej wartości” oraz „Rozwód, szansa na lepsze życie”. W swojej pracy pomaga osobom borykającym się m.in. ze stresem, lękiem oraz kryzysami życiowymi. Prowadzi również warsztaty rozwojowe.

Fot. cottonbro/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Muzyka, która leczy, czyli o zaletach muzykoterapii
/
Muzyka, która leczy, czyli o zaletach muzykoterapii
Masz problem z bezsennością lub niską samooceną? Pomóc może Ci kojąca siła dźwięku.
Jak efektywnie wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe podczas obozu treningowego?
/
Jak efektywnie wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe podczas obozu treningowego?
Od obozów treningowych wymaga się nie tylko wysiłku fizycznego, ale także dyscypliny żywieniowej. W artykule omawiamy skuteczne strategie wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych, które pomogą Ci wykorzystać Twój potencjał do maksimum.
Jak wybierać biżuterię dla osób z alergią – przegląd dostępnych materiałów
/
Jak wybierać biżuterię dla osób z alergią – przegląd dostępnych materiałów
Zapraszamy do odkrycia różnych materiałów biżuterii dostępnych dla osób z alergią. Dowiedz się, jak bezpiecznie i stylowo wybierać ozdoby na różne okazje!