Jak radzić sobie ze stresem w pandemii? Spotkanie online z psychoterapeutką Adrianą Klos

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czujesz, że pandemia wyraźnie odbija się na twoim samopoczuciu psychicznym? Ekspert podpowie Ci, jak zachować spokój umysłu w tym trudnym dla wszystkich czasie.

W obecnej sytuacji epidemicznej wiele osób odczuwa pogorszenie swojego stanu psychicznego. Ograniczenie kontaktów społecznych wywołuje u nich m.in. poczucie bezradności, lęk oraz niepokój. Spotkanie z psychoterapeutką Adrianą Klos, które odbędzie się 9 kwietnia o godzinie 17.00 ma być próbą odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób można wzmacniać swoją odporność psychiczną i skutecznie walczyć ze stresem w dobie pandemii. Poprowadzi je Marcin Kozłowski, dziennikarz portalu Gazeta.pl, który współpracował m.in. z „Przekrojem”, „Charakterami” oraz dziennikiem „Metro”. Wydarzenie jest darmowe, transmisja rozmowy będzie udostępniona na profilu Facebook organizatora – Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla w Warszawie.

O ekspercie

Na wszystkie pytania dotyczące zdrowia psychicznego w czasie pandemii odpowie Adriana Klos, psycholożka oraz psychoterapeutka, autorka książek „Asertywność – klucz do dobrych relacji i poczucia własnej wartości” oraz „Rozwód, szansa na lepsze życie”. W swojej pracy pomaga osobom borykającym się m.in. ze stresem, lękiem oraz kryzysami życiowymi. Prowadzi również warsztaty rozwojowe.

Fot. cottonbro/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Dodatki, które podkreślą damską stylizację
/
Dodatki, które podkreślą damską stylizację
Chcesz podkreślić swoją stylizację? Zobacz, jakie dodatki wybrać.
Koszule Pako Lorente: Wybór dla Mężczyzn Ceniących Wyjątkowość
/
Koszule Pako Lorente: Wybór dla Mężczyzn Ceniących Wyjątkowość
Męski styl bez przerwy ewoluuje, a klasyczne części szafy, takie jak koszule i marynarki, pozostają niezmiennie kluczowe.
Joga kundalini – na czym polega ten styl ćwiczeń?
/
Joga kundalini – na czym polega ten styl ćwiczeń?
Chcesz się wyciszyć, oczyścić swój umysł i lepiej rozumieć siebie samego? Wypróbuj jogę kundalini – poprowadzi Cię do stanu pełnej harmonii ciała, duszy i umysłu.