Dlaczego zebry nie mają wrzodów? – wirtualne spotkanie z psychologiem

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jak lepiej radzić sobie ze stresem i osiągnąć harmonię na różnych płaszczyznach życia? Weź udział w bezpłatnym webinarze i dowiedz, się, dlaczego tak ważne jest dbanie o swoje zdrowie psychiczne.

Będzie to pierwsze spotkanie poświęcone tematyce zdrowia psychicznego z autorskiego cyklu „Porozmawiajmy” Kingi Rajchel, psycholożki i członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Gościem webinarium będzie Martyna Trzepizur, psycholżka i psychoterapeutka w trakcie certyfikacji, która na co dzień pomaga osobom m.in. z zaburzeniami lękowymi oraz niskim poczuciem własnej wartości.

Tematyka spotkania

Spotkanie rozpocznie się 27 lutego o godz. 13.00 i będzie prowadzone w formule live na FB organizatora – warszawskiego Domu Kultury Kadr. To dobra okazja dla wszystkich osób, które chciałyby dowiedzieć się, jak pozbyć się natłoku myśli, skutecznie walczyć ze stresem i stosować najlepsze techniki relaksacji.

Fot. Dominika Roseclay/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Język turecki – czy warto się go uczyć?
/
Język turecki – czy warto się go uczyć?
Język turecki jest jednym z najważniejszych języków używanych na świecie. Jest to język urzędowy Turcji, ale także używany jest w innych krajach takich jak Niemcy, Holandia, Bułgaria, Grecja, Macedonia, Azerbejdżan, Uzbekistan i na Cyprze. Liczba ludzi posługujących się nim wynosi około 80 milionów na całym świecie.
Olejek do masażu – jaki wybrać?
/
Olejek do masażu – jaki wybrać?
Naturalne olejki eteryczne oraz olejki bazowe to idealny przepis na relaksujący masaż. Dowiedz się, jakie olejki będą idealne dla Ciebie!
Jak aktywnie spędzać czas latem?
/
Jak aktywnie spędzać czas latem?
Lato i wakacje nareszcie nastały! Jest to okres, w którym często trudno wybrać sposób na spędzanie wolnego czasu. Podpowiadamy, jakie opcje aktywnego wypoczynku warto wybrać w tym okresie.