3 podcasty, które ułatwią Ci prowadzenie życia w stylu eko

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Publikowane materiały podnoszą świadomość dotyczącą ekologii, ochrony środowiska czy nurtu less waste.

Muda Talks

Seria podcastów prowadzonych przez Annę Piętę to spotkania z polskimi naukowcami, badaczami, przedsiębiorcami, aktywistami i twórcami innowacyjnych rozwiązań technologicznych, którzy swoją pracą dbają o środowisko i budują społeczną świadomość ekologiczną. W programach można posłuchać między innymi o wpływie gospodarki na naturę, zrównoważonym rozwoju czy circular economy.

Jestem zielona

Tematyka programów publikowanych na kanale Jestem Zielona dotyczą nie tylko szeroko pojętej ekologii, ale także uprawy roślinności, zwierząt, zdrowego trybu życia czy zasad panujących w lesie. Poruszane kwestie odbywają się w formie kilkunastominutowego monologu prowadzącej Agnieszki Zdunek lub dłuższej rozmowy ze specjalne zaproszonym gościem.

Karolina Sobańska Podcast

Interesującą propozycją jest także audycja Karoliny Sobańskiej, która w tematykę lifestyle’ową wprowadza aspekty ochrony środowiska i ekologii. Poprzez tematy związane ze zbilansowaną dietą, rozwojem fizycznym, psychologią czy zdrowym trybem życia prowadząca pokazuje jak na co dzień można samodzielnie być eko i dbać zarówno o sobie, jak i planetę.

Zdjęcie główne: Cup of Couple/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Idealne zawody dla ekstrawertyka
/
Idealne zawody dla ekstrawertyka
Jeśli stoisz przed wyborem ścieżki zawodowej, warto wybrać zawód, który pasuje do Twojego typu osobowości. Zobacz, w jakich zawodach sprawdzą się ekstrawertycy.
Bezpłatne warsztaty z redukcji stresu on-line!
/
Bezpłatne warsztaty z redukcji stresu on-line!
Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia prowadzącej wydarzenie i dowiedz się, w jaki sposób samodzielnie radzić sobie z napięciem!
Jak technologia skanowania 3D przekształca konserwację i ochronę zabytków?
/
Jak technologia skanowania 3D przekształca konserwację i ochronę zabytków?
Odkryj, jak innowacyjna technologia skanowania 3D staje się nieocenionym narzędziem w dziedzinie konserwacji i ochrony zabytków, przynosząc nowe perspektywy i rozwiązania.