3 ciekawe psychologiczne podcasty, które warto znać

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zamiast energetycznej playlisty muzycznej można wysłuchać interesującego podcastu, który poprawi samopoczucie i zmotywuje do działania. Oto kilka najpopularniejszych twórców, na których publikacje warto zwrócić uwagę!

„Lepiej Teraz”

Radosław Budnicki prowadzący audycję opowiada o swoich doświadczeniach w pracy korporacyjnej, sposobie na życie i motywacji do przeprowadzenia zmian w życiu. Jego podcast to dawka przydatnej wiedzy, humoru, ciekawych opowieści i anegdot z życia. Do nagrań zaprasza też ciekawych ludzi, wśród jego dotychczasowych gości znaleźli się między innymi Jakub Mikołajczak, Wojciech Makowski czy Rafał Ferber.

„Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS”

Projekt tworzą wykładowcy i pracownicy jednej z najbardziej prestiżowych uczelni humanistycznej w Polsce. Podczas audycji prowadzący dzielą się zdobytą wiedzą psychologiczną opartą na międzynarodowych badaniach, najnowszych odkryciach naukowych oraz aktualnych teoriach.

„Słuchowisko. Pogadajmy o życiu”

Autorka Bloga Roku 2015 oprócz pisanej wersji, prowadzi także lifestylowy podcast, w którym opowiada o codzienności, wyrażaniu emocji, drodze do szczęścia i swoich doświadczeniach. Od pewnego czasu Justyna Mazur rozpoczęła także prowadzenie podcastu kryminalnego, który jest obecnie 4. najczęściej odtwarzanym programem według rankingu Spotify.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

dwa + jedenaście =

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Poradnik mindfulness: odkrywanie drogi do spokojnego umysłu i zdrowego stylu życia
/
Poradnik mindfulness: odkrywanie drogi do spokojnego umysłu i zdrowego stylu życia
Odkryj kroki do osiągnięcia spokojnego umysłu i zdrowego stylu życia za pomocą technik mindfulness. Dołącz do nas i poznaj sekrety świadomej obecności.
Dziś Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją
/
Dziś Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją
Ogólnoświatowe tabu dotyczące depresji wpływa na pogarszający się stan psychiczny ludzi, w szczególności mieszkańców krajów wysokorozwiniętych.
Czy stres wpływa na pracę serca?
/
Czy stres wpływa na pracę serca?
Stres jest nieodłącznym elementem naszego życia. Potrafi towarzyszyć wielu zarówno tym pozytywnym jak i negatywnym wydarzeniom życiowym. Pamiętajmy jednak, że po przez zmienność osobniczą każdy z nas pewne sytuacje może postrzegać i przeżywać nieco inaczej.