3 ciekawe psychologiczne podcasty, które warto znać

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zamiast energetycznej playlisty muzycznej można wysłuchać interesującego podcastu, który poprawi samopoczucie i zmotywuje do działania. Oto kilka najpopularniejszych twórców, na których publikacje warto zwrócić uwagę!

„Lepiej Teraz”

Radosław Budnicki prowadzący audycję opowiada o swoich doświadczeniach w pracy korporacyjnej, sposobie na życie i motywacji do przeprowadzenia zmian w życiu. Jego podcast to dawka przydatnej wiedzy, humoru, ciekawych opowieści i anegdot z życia. Do nagrań zaprasza też ciekawych ludzi, wśród jego dotychczasowych gości znaleźli się między innymi Jakub Mikołajczak, Wojciech Makowski czy Rafał Ferber.

„Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS”

Projekt tworzą wykładowcy i pracownicy jednej z najbardziej prestiżowych uczelni humanistycznej w Polsce. Podczas audycji prowadzący dzielą się zdobytą wiedzą psychologiczną opartą na międzynarodowych badaniach, najnowszych odkryciach naukowych oraz aktualnych teoriach.

„Słuchowisko. Pogadajmy o życiu”

Autorka Bloga Roku 2015 oprócz pisanej wersji, prowadzi także lifestylowy podcast, w którym opowiada o codzienności, wyrażaniu emocji, drodze do szczęścia i swoich doświadczeniach. Od pewnego czasu Justyna Mazur rozpoczęła także prowadzenie podcastu kryminalnego, który jest obecnie 4. najczęściej odtwarzanym programem według rankingu Spotify.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Brakuje Ci motywacji do działania? Zobacz, jak to zmienić
/
Brakuje Ci motywacji do działania? Zobacz, jak to zmienić
Brak motywacji może skutecznie powstrzymywać nas od realizowania nie tylko swoich celów, ale i codziennych zadań. Jak przezwyciężyć niemoc i zacząć działać? W tym artykule znajdziesz kilka wskazówek.
Prokrastynacja – czym jest i jak ją zwalczyć?
/
Prokrastynacja – czym jest i jak ją zwalczyć?
Cierpisz na prokrastynację? W tym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na temat tego problemu, a także podpowiadamy skuteczne sposoby na jego rozwiązanie.
Wesele w Lublinie – porady dla narzeczonych
/
Wesele w Lublinie – porady dla narzeczonych
Aby pomóc narzeczonym w organizacji wesela, przygotowaliśmy poradnik dotyczący wyboru sali weselnej w Lublinie.