3 ciekawe psychologiczne podcasty, które warto znać

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zamiast energetycznej playlisty muzycznej można wysłuchać interesującego podcastu, który poprawi samopoczucie i zmotywuje do działania. Oto kilka najpopularniejszych twórców, na których publikacje warto zwrócić uwagę!

„Lepiej Teraz”

Radosław Budnicki prowadzący audycję opowiada o swoich doświadczeniach w pracy korporacyjnej, sposobie na życie i motywacji do przeprowadzenia zmian w życiu. Jego podcast to dawka przydatnej wiedzy, humoru, ciekawych opowieści i anegdot z życia. Do nagrań zaprasza też ciekawych ludzi, wśród jego dotychczasowych gości znaleźli się między innymi Jakub Mikołajczak, Wojciech Makowski czy Rafał Ferber.

„Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS”

Projekt tworzą wykładowcy i pracownicy jednej z najbardziej prestiżowych uczelni humanistycznej w Polsce. Podczas audycji prowadzący dzielą się zdobytą wiedzą psychologiczną opartą na międzynarodowych badaniach, najnowszych odkryciach naukowych oraz aktualnych teoriach.

„Słuchowisko. Pogadajmy o życiu”

Autorka Bloga Roku 2015 oprócz pisanej wersji, prowadzi także lifestylowy podcast, w którym opowiada o codzienności, wyrażaniu emocji, drodze do szczęścia i swoich doświadczeniach. Od pewnego czasu Justyna Mazur rozpoczęła także prowadzenie podcastu kryminalnego, który jest obecnie 4. najczęściej odtwarzanym programem według rankingu Spotify.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Złote mleko dla zdrowia i urody – czym jest i jak działa?
/
Złote mleko dla zdrowia i urody – czym jest i jak działa?
Lubisz wprowadzać różne nowości do swojej diety? Interesujesz się medycyną chińską lub ajurwedyjską? Sprawdź, czym jest złote mleko i dlaczego warto je pić!
Czym jest aerial joga?
/
Czym jest aerial joga?
Na czym polega aerial joga? Co w sobie łączy? Kto ją stworzył? Czy ćwiczenia w powietrzu będą dobre dla każdego? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule.
7 nawyków, które pomogą Ci w walce ze stresem
/
7 nawyków, które pomogą Ci w walce ze stresem
Stres towarzyszy nam praktycznie codziennie. Jeśli również się często stresujesz, poznaj 7 nawyków, które pozwolą Ci z nim walczyć.