Największy Festiwal Pracy już w przyszłym tygodniu!

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

JOBICON to wydarzenie kierowane do osób szukających pracy, chcących zmienić swoją zawodową karierę i poznać nowe firmy.

Festiwal Pracy odbywa się w formule on-line, jest bezpłatny i potrwa dwa dni. Na czas trwania targów zaplanowano nie tylko liczne rozmowy z wystawcami, webinaria, warsztaty i szkolenia, ale także specjalne spotkania z zaproszonymi gośćmi. 24 marca w dniu otwarcia Festiwalu zaplanowano aż 156 wirtualnych spotkań, podczas których uczestnicy będą mogli podszkolić swoje umiejętności z prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, poznać potencjalnych pracodawców, nauczyć się przygotowania profesjonalnego CV i zapoznać się z ponad 100. ofert pracy przygotowanych specjalnie na JOBICON.

Zaproszeni goście

W ramach festiwalowych wydarzeń pojawiły się 3 wyjątkowe spotkania ze znanymi ludźmi sukcesu. Pierwszym gościem będzie Radek Kotarski autor książek, twórca internetowy i przedsiębiorca, który opowie o sposobach na naukę. Spotkanie odbędzie się 24 marca o godzinie 10:00 w formie transmisji live na Facebooku. Po zakończeniu rozmowy do Festiwalu JOBICON dołączy o 13:50 podróżnik i działacz społeczny Jasiek Mela. W drugim dniu targów pracy gościem specjalnym będzie Magda Gessler. Kucharka, prezenterka telewizyjna i właścicielka kilkunastu restauracji doradzi co zrobić, by przekuć pasję w pracę. Wydarzenie zaplanowano na godzinę 13:00.

Fot. ThisIsEngineering/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak walczyć z samotnością w miastach? To rozwiązanie może w tym pomóc
/
Jak walczyć z samotnością w miastach? To rozwiązanie może w tym pomóc
Jest wskazywana jako jeden z głównych problemów współczesnego świata. W USA zmaga się z nią aż 73% ludzi w przedziale 18-22 lat. W Polsce dotyka ona co czwartego dorosłego Polaka. O czym mowa? O chorobie XXI wieku, która nazywa się: samotność.
Odkryj korzyści płynące z picia herbatek ziołowych
/
Odkryj korzyści płynące z picia herbatek ziołowych
W tym artykule przyjrzymy się bliżej zaletom picia herbat ziołowych i dlaczego warto włączyć je do codziennej rutyny.
Czym jest lagom?
/
Czym jest lagom?
Skandynawski przepis na szczęście i równowagę? Czy lagom jest odpowiedzią na dzisiejszy pośpiech, presję i wszechobecny nadmiar? Dowiedz się, czym jest szwedzka filozofia lagom.