Największy Festiwal Pracy już w przyszłym tygodniu!

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

JOBICON to wydarzenie kierowane do osób szukających pracy, chcących zmienić swoją zawodową karierę i poznać nowe firmy.

Festiwal Pracy odbywa się w formule on-line, jest bezpłatny i potrwa dwa dni. Na czas trwania targów zaplanowano nie tylko liczne rozmowy z wystawcami, webinaria, warsztaty i szkolenia, ale także specjalne spotkania z zaproszonymi gośćmi. 24 marca w dniu otwarcia Festiwalu zaplanowano aż 156 wirtualnych spotkań, podczas których uczestnicy będą mogli podszkolić swoje umiejętności z prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, poznać potencjalnych pracodawców, nauczyć się przygotowania profesjonalnego CV i zapoznać się z ponad 100. ofert pracy przygotowanych specjalnie na JOBICON.

Zaproszeni goście

W ramach festiwalowych wydarzeń pojawiły się 3 wyjątkowe spotkania ze znanymi ludźmi sukcesu. Pierwszym gościem będzie Radek Kotarski autor książek, twórca internetowy i przedsiębiorca, który opowie o sposobach na naukę. Spotkanie odbędzie się 24 marca o godzinie 10:00 w formie transmisji live na Facebooku. Po zakończeniu rozmowy do Festiwalu JOBICON dołączy o 13:50 podróżnik i działacz społeczny Jasiek Mela. W drugim dniu targów pracy gościem specjalnym będzie Magda Gessler. Kucharka, prezenterka telewizyjna i właścicielka kilkunastu restauracji doradzi co zrobić, by przekuć pasję w pracę. Wydarzenie zaplanowano na godzinę 13:00.

Fot. ThisIsEngineering/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Rusza bezpłatny cykl wykładów „Poznaj Inwestora”
/
Rusza bezpłatny cykl wykładów „Poznaj Inwestora”
Skorzystaj z państwowego programu, który pomoże Ci pozyskać nowych partnerów biznesowych!
Klub 5 rano, czyli o tym jak szczęśliwy poranek może zmienić wszystko
/
Klub 5 rano, czyli o tym jak szczęśliwy poranek może zmienić wszystko
Sprawdź, czemu zawdzięczają swój sukces najwięksi biznesmeni!
Jakie korzyści przynosi terapia: Przegląd najskuteczniejszych technik stosowanych przez psychologów
/
Jakie korzyści przynosi terapia: Przegląd najskuteczniejszych technik stosowanych przez psychologów
Terapia jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi i emocjami, takimi jak depresja, lęk czy stres. W tym artykule omówimy korzyści, jakie przynosi terapia oraz przedstawimy najskuteczniejsze techniki stosowane przez psychologów.