Jak znaleźć swoją drugą połowę, czyli o psychologii randki

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Co zrobić, aby randka była udana? Po czym poznać, że to osoba, na którą czekałeś całe życie? Podczas webinarium „Psychologia Randki” w walentynkowy nastrój wprowadzi uczestników dr Konrad Maj oraz blogerka Ewa Wojtowicz.

Spotkanie online rozpocznie się 12 lutego o godz. 19.00. Piątkowe webinarium to doskonała okazja, aby z okazji walentynek zagłębić się bardziej w temat relacji damsko-męskich. Gościem spotkania będzie Konrad Maj, doświadczony psycholog społeczny z Uniwersytetu SWPS, który w swojej pracy zajmuje się zagadnieniami z zakresu wpływu społecznego, skutecznej komunikacji oraz procesów grupowych. Rozmowę poprowadzi Ewa Wojtowicz, autorka bloga „Po trenersku”, poświęconego tematyce rozwoju osobistego.

Crew/Unsplash

Co z tym randkowaniem?

Tym razem ekspert odpowie na wiele nurtujących pytań dotyczących psychologii miłości i randkowania z naukowego punktu widzenia, m.in. jak zdaniem kobiet i mężczyzn powinno przebiegać takie spotkanie, jakie cechy są przez nich pożądane w związkach oraz jakie błędy najczęściej zdarza im się popełniać w czasie randki. Transmisja rozmowy zostanie udostępniona na facebookowym profilu organizatora.

Fot. Khamekeo Vilaysing/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak się skoncentrować w pracy? Oto najlepsze sposoby
/
Jak się skoncentrować w pracy? Oto najlepsze sposoby
Jak skupić się na pracy i działać wydajnie? Poznaj sposoby na lepszą koncentrację podczas pracy.
Jakie korzyści może przynieść jazda na rowerku stacjonarnym?
/
Jakie korzyści może przynieść jazda na rowerku stacjonarnym?
Trening bez wychodzenia z domu, dopasowany do Twojej kondycji i potrzeb? Jest to możliwe z rowerkiem stacjonarnym. Poznaj korzyści płynące z ćwiczeń na tym urządzeniu.
Wielkanocna podróż ze smakiem – warsztaty kulinarne ONLINE
/
Wielkanocna podróż ze smakiem – warsztaty kulinarne ONLINE
Weź udział w warsztatach kulinarnych i zaskocz wszystkich nowymi pomysłami na wielkanocne przysmaki.