Jak znaleźć swoją drugą połowę, czyli o psychologii randki

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Co zrobić, aby randka była udana? Po czym poznać, że to osoba, na którą czekałeś całe życie? Podczas webinarium „Psychologia Randki” w walentynkowy nastrój wprowadzi uczestników dr Konrad Maj oraz blogerka Ewa Wojtowicz.

Spotkanie online rozpocznie się 12 lutego o godz. 19.00. Piątkowe webinarium to doskonała okazja, aby z okazji walentynek zagłębić się bardziej w temat relacji damsko-męskich. Gościem spotkania będzie Konrad Maj, doświadczony psycholog społeczny z Uniwersytetu SWPS, który w swojej pracy zajmuje się zagadnieniami z zakresu wpływu społecznego, skutecznej komunikacji oraz procesów grupowych. Rozmowę poprowadzi Ewa Wojtowicz, autorka bloga „Po trenersku”, poświęconego tematyce rozwoju osobistego.

Crew/Unsplash

Co z tym randkowaniem?

Tym razem ekspert odpowie na wiele nurtujących pytań dotyczących psychologii miłości i randkowania z naukowego punktu widzenia, m.in. jak zdaniem kobiet i mężczyzn powinno przebiegać takie spotkanie, jakie cechy są przez nich pożądane w związkach oraz jakie błędy najczęściej zdarza im się popełniać w czasie randki. Transmisja rozmowy zostanie udostępniona na facebookowym profilu organizatora.

Fot. Khamekeo Vilaysing/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zestawy do siatkonogi – czym kierować się przy ich zakupie?
/
Zestawy do siatkonogi – czym kierować się przy ich zakupie?
Siatkonoga to jedna z najpopularniejszych gier stosowanych na jednostkach treningowych. Dzięki niej możliwa jest poprawa swojej koordynacji ruchowej oraz polepszenie panowania nad piłką.
6 pomysłów na wegańskie przekąski do pracy
/
6 pomysłów na wegańskie przekąski do pracy
Kuchnia roślinna sprawdza się także świetnie w formie zdrowych i pożywnych lunchboxów. Dowiedz się, jak je przygotować!
Kiedy warto skorzystać z pomocy profesjonalnego coacha?
/
Kiedy warto skorzystać z pomocy profesjonalnego coacha?
Dla kogo coaching będzie dobrym rozwiązaniem? Podpowiadamy.