Jadłonomia po polsku. Wirtualne spotkanie z Martą Dymek

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

O swojej książce i zaletach kuchni roślinnej opowie twórczyni „Jadłonomii”, jednej z najbardziej popularnych kulinarnych stron w polskiej blogosferze.

Spotkanie z Martą Dymek odbędzie się w poniedziałek 15 marca o godz. 20.00. Relacja zostanie udostępniona na profilu Facebook Instytutu Reportażu i Polskiej Szkoły Reportażu. Rozmowę z popularną autorką poprowadzi Agata Michalak.

Kuchnia roślinna nie musi być nudna!

Wydarzenie będzie poświęcone książce „Jadłonomia po polsku”, w której blogerka pokazuje, że roślinna dieta wcale nie musi oznaczać ograniczeń i wyrzeczeń. Udowadnia, że wegańskie śniadania, obiady czy kolacje nie są nudne ani pozbawione smaku. Wręcz przeciwnie, książka jest pełna wielu roślinnych inspiracji, które z powodzeniem możemy wykorzystać w swoim codziennym menu. To doskonała okazja dla osób, które chciałyby poszerzyć wiedzę na temat kuchni roślinnej, a przede wszystkim dowiedzieć się, jak przygotować pyszne wegańskie dania w polskim wydaniu. Organizatorami spotkania są Instytut Reportażu i Polska Szkoła Reportażu oraz Wydawnictwo Marginesy.

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Weź udział w webinarium graficznym i zostań mistrzem Canvy!
/
Weź udział w webinarium graficznym i zostań mistrzem Canvy!
Akademia Canvy organizuje bezpłatne webinarium i zachęca do udziału w pełnym kursie!
Jak gwiazdy dbają o formę w czasie pandemii?
/
Jak gwiazdy dbają o formę w czasie pandemii?
Zastanawiasz się jak aktywnie spędzić czas w domu? Sprawdź jak gwiazdy radzą sobie ze sportem w czasie lockdownu!
Przysmaki dla psa – jakie wybrać?
/
Przysmaki dla psa – jakie wybrać?
Jak wybrać idealny przysmak dla psa? Czym się kierować w jego zakupie? Na jakie składniki zwracać szczególną uwagę? To i wiele więcej znajdziesz w naszym artykule!