Widelcem po Islandii. Warsztaty podróżniczo-kulinarne online

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś miłośnikiem gotowania? Wciąż lubisz odkrywać nowe smaki i testować przepisy z różnych zakątków świata. Weź udział w warsztatach i poznaj smaki Islandii.

Islandia,  nazywana Krainą Ognia i Lodu to kierunek coraz chętniej wybierany przez pasjonatów podróży. Nic dziwnego, to nie tylko zapierające dech w piersiach krajobrazy i kontakt z naturą, ale też unikalny styl życia. Na najbliższych warsztatach podróżniczo-kulinarnych, które odbędą się 28 stycznia o godz. 17.00 w formie online będzie można dowiedzieć się więcej na temat życia na Islandii oraz poznać tajniki jej kuchni.

Liczne ciekawostki na temat tego kraju zdradzi uczestnikom Artur Gorzelak, pasjonat wypraw oraz autor książek o tematyce podróżniczej, takich jak: „Made in Taiwan, czyli rowerem przez ojczyznę rowerów”, „Zostawieni na lodzie. Piesza przeprawa przez Bajkał” oraz „Pod Bieguny”, która zawiera dzienniki z jego podróży właśnie po Islandii. Prowadzący pokaże również, jak zrobić plokkfiskur – tradycyjne islandzkie danie. Warsztaty mają charakter darmowy i odbędą się w zamkniętej grupie w aplikacji freshmail.

Fot. Koushik Chowdavarapu/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Chcesz jeść zdrowiej? Te 3 profile w social mediach pomogą Ci zmienić codzienne nawyki!
/
Chcesz jeść zdrowiej? Te 3 profile w social mediach pomogą Ci zmienić codzienne nawyki!
Dzięki kilku prostym trikom można w łatwy sposób zmniejszyć zapotrzebowanie kaloryczne i stosować bardziej zbilansowaną dietę.
Kiedy warto skorzystać z pomocy profesjonalnego coacha?
/
Kiedy warto skorzystać z pomocy profesjonalnego coacha?
Dla kogo coaching będzie dobrym rozwiązaniem? Podpowiadamy.
Księga wieczysta online – kiedy się przyda?
/
Księga wieczysta online – kiedy się przyda?
Księga wieczysta jest dokumentem rejestrującym prawa własności nieruchomości. Tradycyjnie była przechowywana w formie papierowej, jednak rozwój technologii spowodował pojawienie się księgi wieczystej online. Ta nowoczesna forma ma wiele zalet i może Ci się przydać w różnych sytuacjach.