Widelcem po Islandii. Warsztaty podróżniczo-kulinarne online

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś miłośnikiem gotowania? Wciąż lubisz odkrywać nowe smaki i testować przepisy z różnych zakątków świata. Weź udział w warsztatach i poznaj smaki Islandii.

Islandia,  nazywana Krainą Ognia i Lodu to kierunek coraz chętniej wybierany przez pasjonatów podróży. Nic dziwnego, to nie tylko zapierające dech w piersiach krajobrazy i kontakt z naturą, ale też unikalny styl życia. Na najbliższych warsztatach podróżniczo-kulinarnych, które odbędą się 28 stycznia o godz. 17.00 w formie online będzie można dowiedzieć się więcej na temat życia na Islandii oraz poznać tajniki jej kuchni.

Liczne ciekawostki na temat tego kraju zdradzi uczestnikom Artur Gorzelak, pasjonat wypraw oraz autor książek o tematyce podróżniczej, takich jak: „Made in Taiwan, czyli rowerem przez ojczyznę rowerów”, „Zostawieni na lodzie. Piesza przeprawa przez Bajkał” oraz „Pod Bieguny”, która zawiera dzienniki z jego podróży właśnie po Islandii. Prowadzący pokaże również, jak zrobić plokkfiskur – tradycyjne islandzkie danie. Warsztaty mają charakter darmowy i odbędą się w zamkniętej grupie w aplikacji freshmail.

Fot. Koushik Chowdavarapu/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Na czym polega Hatha joga?
/
Na czym polega Hatha joga?
Poznaj jedną z najbardziej relaksujących odmian jogi i dowiedz się, jakie korzyści płyną z jej uprawiania!
Nieśmiałość – jak z nią walczyć?
/
Nieśmiałość – jak z nią walczyć?
Walka z nieśmiałością to codzienna i systematyczna praca. Wolność i dobrostan psychiczny są jednak warte tego wysiłku. Weź byka za rogi i staw jej czoła!
Odkryj korzyści płynące z picia herbatek ziołowych
/
Odkryj korzyści płynące z picia herbatek ziołowych
W tym artykule przyjrzymy się bliżej zaletom picia herbat ziołowych i dlaczego warto włączyć je do codziennej rutyny.