Chcesz jeść zdrowiej? Te 3 profile w social mediach pomogą Ci zmienić codzienne nawyki!

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzięki tym blogerom w łatwy sposób poznasz najważniejsze zasady zdrowego żywienia i zmienisz sposób codziennego odżywiania.

„Zdrowa kaloria”

Klaudię, która ukończyła studia magisterskie dietetyki obserwuje na Instagramie ponad 70 tysięcy użytkowników. Na profilu można obejrzeć autorskie infografiki, które pokazują, jak w łatwy sposób znaleźć zamienniki dla niezdrowych słodyczy, fast foodów czy słonych przekąsek. Autorka pokazuje także, ile kalorii mają konkretne produkty i jak skutecznie znajdować dla nich alternatywę w zdrowej diecie.

„radekaesthetic”

Blog prowadzony przez profesjonalnego trenera personalnego Radosława Paszko to miejsce nie tylko dla osób szukających informacji o kaloryczności rozmaitych produktów, ale także sprawdzone źródło informacji o najważniejszych zasadach aktywności fizycznej, zdrowego trybu życia i praktycznych wskazówek dotyczących życia codziennego.


Lucy Mountain

Ostatni profil należy do amerykańskiej dietetyczki, kucharki i trenerki personalnej, która oprócz profesjonalnych zestawów ćwiczeń, udostępnia posty dotyczące zdrowego odżywiania. W charakterystyczny dla siebie sposób podpowiada jak jeść ulubione potrawy i przekąski, jednocześnie nie przyjmując dużych ilości kalorii. Profil Lucy na Instagramie obserwuje aktualnie ponad 440 tysięcy użytkowników.

Zdjęcie główne: sonyakamoz/Adobe Stock

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Aqua aerobik – jakie są jego zalety?
/
Aqua aerobik – jakie są jego zalety?
Aqua aerobik to w pełni bezpieczna forma fitnessu, praktycznie dla każdego. Dowiedz się, ile korzyści wiąże się z uprawianiem aqua aerobiku!
Whiskey irlandzka – jakie są jej gatunki? W jaki sposób różni się od szkockiej?
/
Whiskey irlandzka – jakie są jej gatunki? W jaki sposób różni się od szkockiej?
Mówi się, że najlepsza whisky pochodzi ze Szkocji. Ma w końcu bogatą historię i tradycję, z której znana jest ludziom na całym świecie. Wielu ekspertów twierdzi, że smaku szkockiej whisky w żaden sposób nie da się podrobić.
Biuro w domu – pomysły na aranżację
/
Biuro w domu – pomysły na aranżację
W tym artykule przedstawimy kilka inspirujących pomysłów na aranżację biura w domu.