Chcesz jeść zdrowiej? Te 3 profile w social mediach pomogą Ci zmienić codzienne nawyki!

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzięki tym blogerom w łatwy sposób poznasz najważniejsze zasady zdrowego żywienia i zmienisz sposób codziennego odżywiania.

„Zdrowa kaloria”

Klaudię, która ukończyła studia magisterskie dietetyki obserwuje na Instagramie ponad 70 tysięcy użytkowników. Na profilu można obejrzeć autorskie infografiki, które pokazują, jak w łatwy sposób znaleźć zamienniki dla niezdrowych słodyczy, fast foodów czy słonych przekąsek. Autorka pokazuje także, ile kalorii mają konkretne produkty i jak skutecznie znajdować dla nich alternatywę w zdrowej diecie.

„radekaesthetic”

Blog prowadzony przez profesjonalnego trenera personalnego Radosława Paszko to miejsce nie tylko dla osób szukających informacji o kaloryczności rozmaitych produktów, ale także sprawdzone źródło informacji o najważniejszych zasadach aktywności fizycznej, zdrowego trybu życia i praktycznych wskazówek dotyczących życia codziennego.


Lucy Mountain

Ostatni profil należy do amerykańskiej dietetyczki, kucharki i trenerki personalnej, która oprócz profesjonalnych zestawów ćwiczeń, udostępnia posty dotyczące zdrowego odżywiania. W charakterystyczny dla siebie sposób podpowiada jak jeść ulubione potrawy i przekąski, jednocześnie nie przyjmując dużych ilości kalorii. Profil Lucy na Instagramie obserwuje aktualnie ponad 440 tysięcy użytkowników.

Zdjęcie główne: sonyakamoz/Adobe Stock

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakimi przypadkami zajmują się specjaliści w prywatnej klinice neurologicznej?
/
Jakimi przypadkami zajmują się specjaliści w prywatnej klinice neurologicznej?
Prywatna klinika neurologiczna zajmuje się różnymi przypadkami związanymi z układem nerwowym i jego zaburzeniami.
Jak być asertywnym w pracy?
/
Jak być asertywnym w pracy?
Umiejętność odmawiania przełożonemu czy współpracownikom to jedna z najbardziej pożądanych cech na rynku pracy!
Ciągle narzekasz? Zobacz, jak można z tym walczyć
/
Ciągle narzekasz? Zobacz, jak można z tym walczyć
Narzekanie ciągle nam towarzyszy – marudzimy na złą pogodę, czy innych ludzi. Ten nawyk jest bardzo niszczący, dlatego warto się go jak najszybciej pozbyć!