Ørganek z koncertem online!

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rockowa grupa zagra specjalny koncert w miejscowym ośrodku kultury na warszawskiej Białołęce w ramach projektu „Kulturalna Masówka”.

Wydarzenie rozpocznie się 29 grudnia o godzinie 19.00 i będzie transmitowane przez platformę YouTube. Pierwszy koncert w ramach projektu przygotowanego przez Białołęcki Ośrodek Kultury obejrzało aż 6 tysięcy osób, a gościem specjalnym była Kayah. Tym razem na scenie pojawią się mocniejsze brzmienia autorstwa Tomasza Organka i jego zespołu. Koncert grupy Ørganek to drugie wydarzenie z cyku „Kulturalna Masówka”, jednak organizatorzy już zapowiadają następne eventy. Kolejni artyści będą ogłaszani na bieżąco, dlatego warto śledzić profil ośrodka na Facebooku.

Kilka słów o zespole

Grupa powstała w 2013 roku z pomysłu byłego nauczyciela języka angielskiego Tomasza Organka. Artysta odpowiada za teksty, muzykę i wokal zespołu. Na koncie ekipy Ørganek znajdują się dwa studyjne albumy, na których znajdują się takie hity jak „Wiosna”, „Głupi ja” czy „Missisipi w ogniu”. W marcu ubiegłego roku ukazała się reedycja płyty „Czarna
Madonna”, która stanowi podsumowanie działalności zespołu i zapowiedz nowej płyty zaplanowanej na 2021 rok.

Fot. Itokyl/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Chcesz jeść zdrowiej? Te 3 profile w social mediach pomogą Ci zmienić codzienne nawyki!
/
Chcesz jeść zdrowiej? Te 3 profile w social mediach pomogą Ci zmienić codzienne nawyki!
Dzięki kilku prostym trikom można w łatwy sposób zmniejszyć zapotrzebowanie kaloryczne i stosować bardziej zbilansowaną dietę.
Jak stworzyć spot reklamowy?
/
Jak stworzyć spot reklamowy?
Przyciągnij uwagę! Stwórz wyjątkowy spot reklamowy, który wzbudzi emocje i przemówi do Twojej grupy docelowej.
Czy tworzenie e-biznesu może wpływać na twoje codzienne nawyki?
/
Czy tworzenie e-biznesu może wpływać na twoje codzienne nawyki?
Dowiedz się, jak tworzenie e-biznesu może zmienić twoje codzienne nawyki. Artykuł wyjaśnia znaczenie kultury pracy, stabilności i zdolności adaptacyjnej w kontekście prowadzenia biznesu online.