Rusza bezpłatny cykl wykładów „Poznaj Inwestora”

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Seria 6 webinariów przygotowanych dla właścicieli małych przedsiębiorstw i start-upów ma ułatwić nawiązanie biznesowych kontaktów.

Cykl „poznaj Inwestora” został zainicjowany przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Bezpłatne warsztaty on-line prowadzone przez specjalistów z firm IS Wireless czy Bitspiration Booster VC pomogą młodym biznesmenom nauczyć się nawiązywania kontaktów z potencjalnym inwestorem, wyjaśnią w jaki sposób działają fundusze i dotacje, między innymi z Unii Europejskiej oraz podpowiedzą, w jaki sposób zadbać o odpowiednią prezentację swojego planu biznesowego. Wydarzenie jest dedykowane przedsiębiorcom z 3 województw: zachodniopomorskiego, podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Pierwsze spotkanie rozpocznie się już 7 czerwca. Szczegółowe informacje o rejestracji na zajęcia można znaleźć na stronie projektu.

Bank Gospodarstwa Krajowego

Instytucja organizująca cykl webinariów to państwowa placówka finansowa na co dzień zajmująca się wspieraniem rządowych projektów społeczno-gospodarczych. W zakresie BGK jest także poszerzanie wiedzy i umiejętności prywatnych przedsiębiorców, którzy stanowią istotną część rynku finansowego w Polsce.

Fot. picjumbo.com/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Suplementy dla koni – Klucz do zdrowia i pełnej wydajności
/
Suplementy dla koni – Klucz do zdrowia i pełnej wydajności
Czy chcesz zapewnić swojemu koniowi najlepszą opiekę? Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie suplementy mogą przynieść korzyści Twojemu końskiemu towarzyszowi.
Jak dobrać idealny pierścionek zaręczynowy?
/
Jak dobrać idealny pierścionek zaręczynowy?
Pierścionek zaręczynowy to jeden z najważniejszych symboli miłości i przywiązania w związku. Dlatego tak ważne jest, aby był on nie tylko piękny, ale również idealnie dopasowany do gustu przyszłej panny młodej. W dzisiejszych czasach, projektanci biżuterii oferują nie tylko tradycyjne modele z białego złota czy platyny, ale również wiele nowoczesnych i oryginalnych propozycji, które są w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.
Najciekawsze podcasty w Internecie
/
Najciekawsze podcasty w Internecie
Podcasty stają się coraz bardziej popularne. Szukając wskazówek oraz materiałów o samorozwoju i motywacji, na pewno natkniesz się na audycje warte uwagi. Oto niektóre z nich.