Rusza bezpłatny cykl wykładów „Poznaj Inwestora”

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Seria 6 webinariów przygotowanych dla właścicieli małych przedsiębiorstw i start-upów ma ułatwić nawiązanie biznesowych kontaktów.

Cykl „poznaj Inwestora” został zainicjowany przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Bezpłatne warsztaty on-line prowadzone przez specjalistów z firm IS Wireless czy Bitspiration Booster VC pomogą młodym biznesmenom nauczyć się nawiązywania kontaktów z potencjalnym inwestorem, wyjaśnią w jaki sposób działają fundusze i dotacje, między innymi z Unii Europejskiej oraz podpowiedzą, w jaki sposób zadbać o odpowiednią prezentację swojego planu biznesowego. Wydarzenie jest dedykowane przedsiębiorcom z 3 województw: zachodniopomorskiego, podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Pierwsze spotkanie rozpocznie się już 7 czerwca. Szczegółowe informacje o rejestracji na zajęcia można znaleźć na stronie projektu.

Bank Gospodarstwa Krajowego

Instytucja organizująca cykl webinariów to państwowa placówka finansowa na co dzień zajmująca się wspieraniem rządowych projektów społeczno-gospodarczych. W zakresie BGK jest także poszerzanie wiedzy i umiejętności prywatnych przedsiębiorców, którzy stanowią istotną część rynku finansowego w Polsce.

Fot. picjumbo.com/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak tworzyć pozytywny mindset: sposoby na zmianę myślenia i radzenie sobie z wyzwaniami
/
Jak tworzyć pozytywny mindset: sposoby na zmianę myślenia i radzenie sobie z wyzwaniami
Nasze myśli i podejście do życia mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie i sposób radzenia sobie z trudnościami. W tym artykule omówimy techniki, które pomogą nam zmienić nasze myślenie i podejście do życia, a także pozwolą na lepsze radzenie sobie z wyzwaniami.
Jak zadbać o stan mentalny?
/
Jak zadbać o stan mentalny?
Równowaga mentalna jest istotna dla prawidłowego funkcjonowania. Przeczytaj, jak na co dzień możesz wspierać swoje zdrowie psychiczne.
Jakie korzyści może przynieść jazda na rowerku stacjonarnym?
/
Jakie korzyści może przynieść jazda na rowerku stacjonarnym?
Trening bez wychodzenia z domu, dopasowany do Twojej kondycji i potrzeb? Jest to możliwe z rowerkiem stacjonarnym. Poznaj korzyści płynące z ćwiczeń na tym urządzeniu.